Şimdi Ara

Artk L4D2 yi almayan kalmaz heralde.. (Fiyat 19.90$ olmuş) + YENİ DLC!!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
3.372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yeaaaaaa Arkadaşlar l4d2 l4d1 ile birleşmiş heralde bir çırpıda okudugum haberden anladığım kadarıyla...
    şu an server da aşırı yoğunluk var sapıttı steam... 3,5gb mış yeni DLC hayırlı olsun haftasonunu iple cekiyorum..

6,49$ lık fırsat geçmiş beyler oyun artık 19.90$ bilginiz olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JeFFreY.JeY -- 11 Ekim 2010; 19:43:39 >

• bende iniyo yeni update
  • Bendede iniyorda anca haftasonuna oynarım gece.. merak ettim ama ayrı bir heyecan katacağı kesin. Death Toll çekti canım
  • kanka 2si 10 dolar bende alabilirim ancak kimisi l4d+2 si için gereksiz diyor multiplayer nasıl bu oyunun ne önerirsin ayrıca dlc diyosun dlc ücretsizmi bunda? biraz biklgi verirseniz sevinirim multi hakkında
  • Yeni Haritalar oldukça güzel.The Sacrifice ve No Mercy.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Outlaw-E -- 6 Ekim 2010; 15:59:06 >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hkn_01 -- 6 Ekim 2010; 18:45:24 >
  • hakan ne aldın 2sini mi aldın
  • Beyler oyunlar kaç gb bilgisi L4D ve L4D 2
  • Aramızda bir ara oynasak fena olmaz.

Left 4 Dead 2 8 küsür gb olarak görünüyor bende.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Outlaw-E -- 6 Ekim 2010; 17:02:42 >
  • bende 10 gb olarak gördü ben önce l4d indircem
  • Ben de fırsattan yararlandım bugün satın aldım, forumun steam grubu var mı beraber oynayabiliriz acemiliğimizi üzerimizden atalım
  • max hızda indirmesi için bir ayar var mı acaba?
  • Selam arkadaşlar, zahmet olmazsa bana da L4D2'yi gift edebilecek kimse var mı? Beraber oynarız çok oynamışlığım yok ama öğreniriz artık.

Steam kullanıcı adım: MillenniumDH

edit: Bir arkadaş sağolsun bana hem L4D hem de L4D2'yi gönderdi, bana gift göndermenize gerek yok arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Millennium -- 6 Ekim 2010; 22:39:25 >
  • hazır açılmışken banada yollayacak olna varmı ?

Kullanıcı adım: Shadow9222
  • ee size gift olarak nasıl yolucaklar ki ? satın alması gerekmiyo mu?
  • aldık bakalım kaçmaz bu fırsat diyerek
  • quote:

Orijinalden alıntı: white_tiger

ee size gift olarak nasıl yolucaklar ki ? satın alması gerekmiyo mu?

Satın alan kişi istedigi birine 30 gün boyunca oyunu hediye edebiliyor.
  • L4D ve L4D 2 yi aldım.15TL ye geliyor ikisi arkadaşlar.Yaklaşık 7-8 aydır bu fırsatı bekliyordum.Allah razı olsun Steam'den TF2, L4D ve L4D 2 ile bu kış pek sıkılmam artık.Arkadan FIFA 11 de geldi ohhh
  • Arkadaşlar bende kredi kartıyla almaya çalıştım fakat sıkıntı çıktı.. Biri bana gift olarak atsa hesabına aktarsam parayı? yoldas.utku@gmail.com yardımcı olabilecek arkadaşlar eklerse sevinirim..

Left 4 Dead Bundle alacağım paket..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TRIUMPH -- 7 Ekim 2010; 16:09:40 >
  • halloldu TRIUMPH arkadaşın ki.ücreti yolladı ve hemen satın alıp yolladım arkadaşa.hayırlı olsun hocam
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.