Şimdi Ara

Artık maçlara gitmediğim için kombinemi uygun bir fiyata veriyorum (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
725
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: INTRUDERTR

quote:

Orijinalden alıntı: intercityfirm1895

İyi gün taraftarları piyasada yine. Gözünüzü seveyim kombine falan almayın siz. Evinizden izleyin.

he bide bu duygusalcilar var .

Benmi aliyom 3 m euroyu sanki bedava oynuyorlarda rezilliklerini desteklicez.

Madem gs.lilar kulup zor durumda hepsi yari yariya indirsin yok indirmiyorlarsa bende desteklemiyorum.

Tamam izleme onu diyorum ben de. Mümkünse bir daha hiç gitmeyin stada. Şampiyonluğa oynarken falan da gelmeyin. Fenerliler beşiktaşlılar haklı kusura bakmayın. Sizin gibi adamlar yüzünden adımız iyi gün taraftarı oldu.

Bu kulüp 14 sene şampiyonluk hasreti çekmiş bir kulüp. Allahtan o zamanlarda taraftarlar sizin gibi değilmiş. Şu an 3. lig takımı falan olurmuş galatasaray ancak. Kombinesini satıyomuş. Sat bi daha da alma.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• intercityfirm1895 kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar bu tip insanlara laf anlatamazsınız tartışmaya girmeyin lütfen konu da başka yerlere gitmesin.

• Bebe gibi ağlayıp kombinesini satışa çıkaran ben değilim. Bi de burda milleti örgütlüyor. İnsan da biraz utanma olur. Şampiyon olunca ben haber vercem sana söz. sen bi süre izleme takımı.

• Bebe gibi ağlayıp kombinesini satışa çıkaran ben değilim. Bi de burda milleti örgütlüyor. İnsan da biraz utanma olur. Şampiyon olunca ben haber vercem sana söz. sen bi süre izleme takımı.

• quote:

quote:

quote:

İyi gün taraftarları piyasada yine. Gözünüzü seveyim kombine falan almayın siz. Evinizden izleyin.

Madem gs.lilar kulup zor durumda hepsi yari yariya indirsin yok indirmiyorlarsa bende desteklemiyorum.

Tamam izleme onu diyorum ben de. Mümkünse bir daha hiç gitmeyin stada. Şampiyonluğa oynarken falan da gelmeyin. Fenerliler beşiktaşlılar haklı kusura bakmayın. Sizin gibi adamlar yüzünden adımız iyi gün taraftarı oldu.

Bu kulüp 14 sene şampiyonluk hasreti çekmiş bir kulüp. Allahtan o zamanlarda taraftarlar sizin gibi değilmiş. Şu an 3. lig takımı falan olurmuş galatasaray ancak. Kombinesini satıyomuş. Sat bi daha da alma.

Arkadaşim kotu gun nedir futbolcularin aldigi paranin karsiligini vermemesimi.

Sen tepkini koymazsan bu futbolcular yonetimler gs a.zarar veriyor.

Sen saniyormusunki biz bunlari destekleyelim sonra başari gelecek .bi b.k gelmicek bu kadroyla onu anlatmaya çalişiyoruz.

Ben bu futbolculari ve antrenoru desteklemeiyorum haketmiyorlar formayi ve koltuğu bunlar demirbaşmi koyarim tekneyi giderler. Dunyada galatasaraya hizmet edicek akilli yurekli istikrarli futbolcumu yok.

Ben gs i değil futbolculari protesto ediyorum senin anlayamadiğin bu.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşim kotu gun nedir futbolcularin aldigi paranin karsiligini vermemesimi.

Sen tepkini koymazsan bu futbolcular yonetimler gs a.zarar veriyor.

Sen saniyormusunki biz bunlari destekleyelim sonra başari gelecek .bi b.k gelmicek bu kadroyla onu anlatmaya çalişiyoruz.

Ben bu futbolculari ve antrenoru desteklemeiyorum haketmiyorlar formayi ve koltuğu bunlar demirbaşmi koyarim tekneyi giderler. Dunyada galatasaraya hizmet edicek akilli yurekli istikrarli futbolcumu yok.

Ben gs i değil futbolculari protesto ediyorum senin anlayamadiğin bu.

Yanlış anlaşılmasın ben de protesto yapılmasını istiyorum. Ama stadı boş bırakarak değil. Kötü gün dostu gider o stada desteğini de orda verir, protestosunu da orda yapar.

• Öyle bir fiyat çekmişin ki ligin yarısı bitmiş şampiyolar ligi bitmiş sen kombinenin yarı parasını istiyorsun.komedi gibi
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.