Şimdi Ara

artık ciddi ciddi kasmaya karar verdim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • evet arkadaşlar artık beni bir hırs bürüdü.pathostayım 60 lwl im.itemlerim sağlam artık oyunda herşey lwl le oluyor.saygı vs vs.
    ama ben hızlı bir şekilde kasıp gelecek krallık seçimlerinde kral olmak istiyorum çünkü bu krallaırn hepsinin bi tarafı kalkmış.

ben öyle olmayacam yeterki kral oliyim.
    artık gözümü hırs bürüdü.
    dh danda desteklerinizi bekliyorum.
    servar:pathos
    ThEDaDaSh

• Kas kocum kasmakla gecmesin ama bütün gün hayatını alır götürür bu oyun fazla üzerinde durma
  • Class ne ? 60 lvl dan sona kasmak o kdr kolay deil 61 e cok kolay ama 61 den sonra anan aglıyo.. Su anda 64 %10 um kara kara dusunuyom bu mageyi nerde kassam die.. Evil bulsam dogru durust bi 64 lvl flame-ice pek tercih sebebi olmuo evilde
  • Oyuna ilk basladıgım zamanlar bende cafedeki abilerden warrior görüyordum gidip eve warrior char kasıyordum ertesi gün cafede mage görüyordum eve gidip bu sefer mage açıyordum.. bu eylem 1-2 ay sürdü sonunda tek 1 charda karar vermem gerektiğini anladım
  • quote:

Orjinalden alıntı: onlyassas

evet arkadaşlar artık beni bir hırs bürüdü.pathostayım 60 lwl im.itemlerim sağlam artık oyunda herşey lwl le oluyor.saygı vs vs.
    ama ben hızlı bir şekilde kasıp gelecek krallık seçimlerinde kral olmak istiyorum çünkü bu krallaırn hepsinin bi tarafı kalkmış.

ben öyle olmayacam yeterki kral oliyim.
    artık gözümü hırs bürüdü.
    dh danda desteklerinizi bekliyorum.
    servar:pathos
    ThEDaDaSh

puhahaha yürüüüü bee dadass kim tutar seni kolay gelsin hey yawrum heyy.......
  • Fazla kaptırmadan ..
  • seni azda olsa tanır gibiyim..Azda olsa benim gibi çoğu arkadaş senin kişiliksiz olduğunu bilir..Seni lufere almazlar..Hiç başlama..
  • kasabiliceksen kas derim ama cogu ki$inin yaptigi hata 60 olup kasarim diyip master aciyorlar..sonra kasamiyorlar..birakiyorlar ardream chari vs vs aciyorlar..bence 61 e kadar master acma..baktin kasmasi zevkli o zmn acip kasarsin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.