Şimdi Ara

Artes Q1003 16GB 10.1' IPS Tablet almak istiyorum (102. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.115
Cevap
25
Favori
88.088
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Nasıl yapılacağı konusunda artes firması zaten açıklamış. Aşağıdaki pdf belgesinde yazılanları sırasıyla uygulayın. Ancak, ben windows 8.1 kullandığımdan driver sorunu yaşadım. Windows 7 yüklü bilgisayarda yeni romu yükledim.

http://www.artescorp.com/uploads/Artes_Q1003_firmware_update.pdf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a.arslan -- 4 Kasım 2014; 12:06:52 >
  • 10kerem10 1 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, Artes firmasının sitesindeki rom yükleme yönergesini ekliyorum. Sizin indireceğiniz rom dosyaları farklı isimde olacaktır.

Artes Q1003 16GB 10.1' IPS Tablet almak istiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gladiotürk -- 4 Kasım 2014; 12:09:02 >

• Merhaba ;
    üstteki anlatımda switch butonunu kullanmamızı istiyor. Verilen linkte ise restore düğmesini kullanmamızı istiyor.
    Farkedermi ? switch ve restore arasındaki fark nedir.?
    İyi günler.
  • thundermax T kullanıcısına yanıt
    Merhaba, linktekide anlatımda da switch butonunu kullanmamızı istiyor. Bende switch butonunu kullandım eğer yükleme yapacaksanız. Virüs programınızı yükleme yapmadan önce devre dışı bırakmanızı öneririm.
  • Bende yeni romu yükledim tablet sanki şahlandı.bir iki aydır kasmaktan elime almıyordum romu linkini veren #glodiotürk# adlı arkadaşa teşekkür ederim sıkıntı çeken varsa hiç durmasın yüklesin sorunsuzdur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Linkteki romda güncellemeleri otomatik yapıyor. Bu sorunu yaşayan var mı? Onu nasıl kapatabilirim?

Edit: Hallettim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hiko. -- 6 Kasım 2014; 18:55:13 >
  • Bende yükledim rootlu oldu ilk kez root kullanıyorumda greenfy falan kurdm baska tablet için önerebiliceginiz program varmı root ile ilgili
  • quote:

Orijinalden alıntı: blueman12

Bende yeni romu yükledim tablet sanki şahlandı.bir iki aydır kasmaktan elime almıyordum romu linkini veren #glodiotürk# adlı arkadaşa teşekkür ederim sıkıntı çeken varsa hiç durmasın yüklesin sorunsuzdur.

Rica ederim. İşinize yaradıysa ne mutlu

Artes Q1003 Güzel tabletti ancak satışı çabuk bitti. Halen insanlar bu tablete ilgi duyuyorsa o cihaz iyidir. Artes Q1003'ün yerine ne gelecek bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gladiotürk -- 16 Kasım 2014; 19:58:51 >
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hiko. -- 19 Kasım 2014; 23:27:44 >
  • bu rileyrom 2.6 yı yükleyemedim saatlerdir uğraştım olmadı. 4.2 yi denedim yükleniyor ama bu 2.6 neden yüklenmiyor anlamadım. rockchip tollsdan img disk yansıması yüklenecek dosyayı bulamadım. Kaç tane dosyayı denedim olmadı. Acaba dosyamı eksik bilemedim. Hangi dosyayı seçiyoruz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: iskoo

bu rileyrom 2.6 yı yükleyemedim saatlerdir uğraştım olmadı. 4.2 yi denedim yükleniyor ama bu 2.6 neden yüklenmiyor anlamadım. rockchip tollsdan img disk yansıması yüklenecek dosyayı bulamadım. Kaç tane dosyayı denedim olmadı. Acaba dosyamı eksik bilemedim. Hangi dosyayı seçiyoruz?

Merhaba, Rom dosyasını bilgisayarınızın ''C : '' bölümüne taşıyın ve tekrar yüklemeyi deneyin.
  • Linkten rarlı dosyaları masaüstüne yeni klasör açıp çıkarttım. Rockchip tollsla romu kurmaya çalışırken hata veriyor ve işlemi yapamıyorum. Ekran görüntülerini aldım. Aynen şu şekilde oluyor. Yardım ederseniz çok sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iskoo -- 23 Kasım 2014; 12:29:59 >

• arkadaşlar q1003 tabletim kapandı , açılmıyor (şarjı var) ne yapabilirim...?
  • Tabletin arkasında kamera nın yanında küçük bir reset deliği var. Oraya iğne veya kürdanla bastır, tablet resetlenecek sonra açabilirsin tableti.
  • jizzy quatily kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cevik_ayhan -- 4 Aralık 2014; 13:32:51 >
  • Arkadaslar benim q1003 te nand flash ta 12gb yer olmasina ragmen kendi hafizasinda 100mb yer kaldigi icin uygulama guncellemesi bile yapmiyor,sebebi blizzard in heartstone oyununu yukledim 1gb i kendi hafizasina 500 mb ini nand flash a aldi tamamini tasimiyor,12gb bos yerim olmasina ragmen hafizam doldu bunun bir cozumu var mi acaba ? İnanilmaz sinir bozucu bir durum bu...

• quote:

Orijinalden alıntı: amaru

Arkadaslar benim q1003 te nand flash ta 12gb yer olmasina ragmen kendi hafizasinda 100mb yer kaldigi icin uygulama guncellemesi bile yapmiyor,sebebi blizzard in heartstone oyununu yukledim 1gb i kendi hafizasina 500 mb ini nand flash a aldi tamamini tasimiyor,12gb bos yerim olmasina ragmen hafizam doldu bunun bir cozumu var mi acaba ? İnanilmaz sinir bozucu bir durum bu...

Clean master yüklersen uygulama yüklediğinde sd karta taşınsın mı diye soruyor. Dahili hafızayı biraz boş tutarsan daha iyi olur.
  • Ama soyle bir durum var,zaten 500mb lik kismini tasidi 1 gb lik kismi kaldi,ona bir cozum var mi ?

• amaru A kullanıcısına yanıt
    Uygulamanın biyerlerinde taşıma gibi bir seçenek olması lazım. Olmadı silip bir daha kur.
  • 4.4.2 kitkat kurdum hem hiz olarak resmen uctu tablet hem de dahili hafiza 2 gb tan 4 gb a yukseldi,baya rahatladim tavsiye ederim...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.