Şimdi Ara

ARTES D9702 IPS 16GB Bluetooth Android 4.1 JellyBean model hakkında bilgisi olan (81. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.624
Cevap
24
Favori
100.343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar pipo max m1 in custom romları artes d9702 ye oluyor mu bilginiz var mı? bildiğiniz gibi bu tablete android kitkat gelmiyor. belki bu yolla bir çözüm buluruz
  • Sorunun cevabını bende bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Artesteknik

quote:

Orijinalden alıntı: AytekinNet

Artesteknik; bu cihaz için şarj cihazı, ekran koruyucu, kılıf için ayrı ayrı yada toplam fiyat alabilir miyim? Servisi aradığımda ekran filmine 20 TL gibi fahiş bi fiyat verdiler. Foruma satışlarda da fiyat aynı mı?

Daha uyguna temin edebileceğimiz yer varsa diğer arkadaşlardan da tavsiye alabilirim.

Merhabalar;
    Fiyat ile ilgili olarak info@artescorp.com adresine mail atabilirseniz size bilgi verilecektir.
    Teşekkürler,

Diyorsunuz ancak attigim 3 maile cevap alamadim email adresinden eminmisiniz.

• Arkadaşlar
    ARTES D9072 tabletin mini HDMI çıkışından, Led veya Lcd tv'nin HDMI girişine bağlantı yapıp görüntü elde eden oldu mu?
    eğer olduysa, nasıl ve hangi özellikte bir kablo kullandınız ve nasıl bir işlem sırası uyguladınız?
    açıklarsanız memnun olurum.
  • Ewet hdmi bagladim bir ucu mini usb diger ucu dişi hdmi 5-10tl lik bir kablo görüntü idare eder

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ypinar -- 1 Eylül 2014; 18:44:01 >
  • arkadaşım, soruma cevap yazdığın için öncelikle çok teşekkür ederim.
    ancak bir şey dikkatimi çekti. kablonun bir ucu mini usb demişşiniz. acaba mini HDMI mı demek istediniz de bir yanlışlık oldu. yoksa gerçekten öyle mi?
  • Sorry evet mini hdmi

• Tablet dertli oldugu icin 2-3 kere bagladim. Kablo biryerlerde kayıp bulursam foto atarim. Aktarmada problem yok. Cihaz yaramaz bir cihaz. Hayatımda hata ile aldığım 2. elektronik cihaz. 1.si vestel sinema sistemiydi :)) alıcı olanlar artes ve cinlerden uzak dursunlar

• ypinar arkadaşım, ilgin ve yanıtın için çok teşekkür ederim.
    siz sanırım biraz tabletinizle sorun yaşamışsınız buna üzüldüm ancak benim tabletimle bugüne kadar herhangi bir sıkıntım olmadı. ekran çözünürlüğü, hızı vs. herşeyinden gayet memnunum. oyunlarda ve film izlerken donma olayına bir kere bile rastlamadım. bazı arkadaşlar wi-fi çekiminden biraz şikayetlenir gibi olmuş. inanın benim ondan da bir sıkıntım yok. bende başka bir tablet daha var ondan iyi çekiyor. ben sadece Tv'ye bağlanma olayına biraz kafayı taktım. bunu araştırıyordum nasıl ve hangi özellikte bir kabloyla bağlanılıyor diye... kablo olayını halledince sorunun çözüleceğine inanıyorum. sağlıcakla kalın...
  • kartalkral K kullanıcısına yanıt
    kablo olayına takılacak ne var anlamadım bu cihazın hdmi çıkışı mini hdmi o yüzden bir tarafı mini diğer tarafı normal hdmi kablosu alıp kullanın bu kadar basit. kablonun kalitesi sizin bütçenize bağlı ben 3 metre kabloyu 20 TL ye almıştım 100 liraya da kablo var
  • madmax59 M kullanıcısına yanıt
    ilgin için teşekkürler madmax59
    kablo olayına takılma işi şöyle
    sizin bu bahsettiğiniz kablodan (diğer tabletimden kalma) bende vardı onu denedim ve görüntü alamayınca acaba tablette mi birşey var diye biraz panikledim ve bağlantı şeklinden emin olmak için araştırma yoluna gittim. sorun meğer kablodaymış. elektronikcide başka bir kabloyla denedik oldu. şu an bir sıkıntı yok. tşk.
  • Arkadaşlar yakın zamanda tablet almayı düşünüyorum. Ağırlıklı olarak film ve dizi izlemek için alacağım, artes d9702 almayı düşünüyorum ama artes d9705 ile bunun arasında kaldım, ne tavsiye edersiniz, ayrıca bu tabletlerin ekran kalitesi nasıldır, biraz uzak mesafeden film veya dizi izlemek için ideal şartlara sahip midir? yardımcı olursanız sevinirim.
  • Uzak dur

• quote:

Orijinalden alıntı: ypinar

Uzak dur

yerine önerebileceğiniz başka bir cihaz var mı? ekran kalitesi ve pili yeterli düzeyde olsun istiyorum sadece.
  • intensive dare kullanıcısına yanıt
    Çin malı alma da ne alırsan al

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi madmax59 -- 7 Eylül 2014; 1:42:54 >
  • Bu tabletin asıl markası ve modeli nedir Nasıl root yaparım
  • quote:

Orijinalden alıntı: intensive dare

quote:

Orijinalden alıntı: ypinar

Uzak dur

yerine önerebileceğiniz başka bir cihaz var mı? ekran kalitesi ve pili yeterli düzeyde olsun istiyorum sadece.

Çin malindan uzak durun kağıt üzerinde ozelligi azda görünse kesenize uygun samsung tablet dusunun. Artes gibi cihazlar sizi sizi uzer ilk alındığında iyi görünüyor kisa sure icinde. Cihaz sacmaliyor. Servis ilgisi iyi alıyorlar format tekrar kur gonder. Pil arizali deneme ragmen dinlemeyip formatlayip gönderdiler.

• quote:

Orijinalden alıntı: intensive dare

Arkadaşlar yakın zamanda tablet almayı düşünüyorum. Ağırlıklı olarak film ve dizi izlemek için alacağım, artes d9702 almayı düşünüyorum ama artes d9705 ile bunun arasında kaldım, ne tavsiye edersiniz, ayrıca bu tabletlerin ekran kalitesi nasıldır, biraz uzak mesafeden film veya dizi izlemek için ideal şartlara sahip midir? yardımcı olursanız sevinirim.

D9702 al... Ben bir yılı aşkındır kullanıyorum. Memnunum. Hiç bir sorunda yaşamadım. Tableti Oğlum ağırlıklı olarak , oyun oynamakta kullanıyor. Ben de sizin gibi Film , youtube vide ve internette gezinmek için kullanıyorum. Biraz daha araştırın. Bu arada , Samsung , I Pad vb. bilindik markalarda çinde üretiliyor. I Pad in tek fabrikası Şanghay da... Önemli Olan servis garantisi ve , destek...

• Artes D9702 nin gerçek modeli ne? Nasıl root layip ROM unu degistiririm?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mertsah kullanıcısına yanıt
    Denediniz mi?

• 
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.