Şimdi Ara

ARTES D9702 IPS 16GB Bluetooth Android 4.1 JellyBean model hakkında bilgisi olan (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.624
Cevap
24
Favori
100.361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mrb. arkadaşlar bende 3 gündür tableti kullanıyorum.performans olarak iyi.uygulamalarda ve oyunlarda takılma olmuyor. fakat tabletin üst çerçevesiyle ekran arasında boşluk var gibi duruyor. bastırınca içine göçüyor.ayrıca altta ve sağ yanda ekran çıkıntısı mevcut.kameranın olduğu kısımda da çıtırdama var ve aynı yerde ekranla çerçeve arasında soyulma mevcut. sizde de aynı sorunlar var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizcan55

mrb. arkadaşlar bende 3 gündür tableti kullanıyorum.performans olarak iyi.uygulamalarda ve oyunlarda takılma olmuyor. fakat tabletin üst çerçevesiyle ekran arasında boşluk var gibi duruyor. bastırınca içine göçüyor.ayrıca altta ve sağ yanda ekran çıkıntısı mevcut.kameranın olduğu kısımda da çıtırdama var ve aynı yerde ekranla çerçeve arasında soyulma mevcut. sizde de aynı sorunlar var mı?

Bi kose bende de cikik ama bastirinca icine gocme yok, tikirdama da var ustune dokununca ama iki yerde, hafif sekilde..He olmasaydi iyi olmaz miydi olurdu tabiki ama sonucta bu fiyata ben zaten galaxy tab kalitesinde kasa beklememistim ve baska cin mali tabletlerin daha kotu oldugunu da daha onceden gordugum icin cok dert etmiyorum.. Onun disinda bende soyulma veya ekran kisikken isikta bi problem yok..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: zabit_ersin

quote:

Orijinalden alıntı: dekart

quote:

Orijinalden alıntı: serdalergul

quote:

Orijinalden alıntı: zabit_ersin

Arkadaşlar benim tablette ekran ışığını sonuna kadar kıstığımda 1-2 saniye aralıklarla ekranda hafif ışık yansımaları-tepkimeleri oluyor, genelde beyaz ekranda daha belirgin, ışığı sona getirdiğimde herhangi bir şey yok. tableti olanlardan ricam bi'deneyebilirler mi? yoksa sıkıntı benim cihazda mı??

aynı sorun bendede var. acaba yazılımsal bir sorunmu yoksa donanımsalmı.

@Artesteknik ten bir açıklama bekliyoruz.

Daha önce dikkat etmemiştim çok belirgin olmasada bendede var

Demekki bu sorun çoğu cihazda var, ancak anlamak için dikkatli bakmak gerekiyor. Ancak bu sorun yazılımsal değil donanımsal gibi. Bende blackberry tablette var, ışığını ne kadar oynasamda böyle bir tepki vermiyor. Şuanda gözardı edilebilir ama daha sonra büyük bir arıza açma ihtimalide olabilir. Artesteknik bu sorunun kaynağını servislerine gelen cizazları inceleyerek çözebilir ve biz kullanıcılara bilgi verebilir kanaatindeyim.Bu arada Artesteknik" in soru ve sorunlarımıza ilgisinden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum..

BU SORUN DAHA ÇOK SANAL KLAVYE ÜZERİNDE DAHA ÇOK BELİRGİN OLARAK GÖRÜLEN OLAY OLAY İSE EVET BENİMDE DİKKATİMİ ÇEKTİ AMA NEDENSE ÖNEMSEMEDİM

• quote:

Orijinalden alıntı: ehad

quote:

mrb. arkadaşlar bende 3 gündür tableti kullanıyorum.performans olarak iyi.uygulamalarda ve oyunlarda takılma olmuyor. fakat tabletin üst çerçevesiyle ekran arasında boşluk var gibi duruyor. bastırınca içine göçüyor.ayrıca altta ve sağ yanda ekran çıkıntısı mevcut.kameranın olduğu kısımda da çıtırdama var ve aynı yerde ekranla çerçeve arasında soyulma mevcut. sizde de aynı sorunlar var mı?

Bi kose bende de cikik ama bastirinca icine gocme yok, tikirdama da var ustune dokununca ama iki yerde, hafif sekilde..He olmasaydi iyi olmaz miydi olurdu tabiki ama sonucta bu fiyata ben zaten galaxy tab kalitesinde kasa beklememistim ve baska cin mali tabletlerin daha kotu oldugunu da daha onceden gordugum icin cok dert etmiyorum.. Onun disinda bende soyulma veya ekran kisikken isikta bi problem yok..

NE DEMEK SORUN DİİL BENCE 500 LİRA VE OLMASA BİLE BUNA YAKIN RAKAMLAR ÖDEYEREK SATIN ALINAN CİHAZLARDIR RAKAMI KÜÇÜMSEMEYELİM SORUN UFAK BİLE OLSA YETKİLİSİNDEN GARANTİ DAHİLİNDE ÇÖZÜMÜ İSTEMEK EN DOĞAL HAKTIR

• quote:

Orijinalden alıntı: lavaboo

quote:

quote:

NE DEMEK SORUN DİİL BENCE 500 LİRA VE OLMASA BİLE BUNA YAKIN RAKAMLAR ÖDEYEREK SATIN ALINAN CİHAZLARDIR RAKAMI KÜÇÜMSEMEYELİM SORUN UFAK BİLE OLSA YETKİLİSİNDEN GARANTİ DAHİLİNDE ÇÖZÜMÜ İSTEMEK EN DOĞAL HAKTIR

Mesajimi tekrar okursaniz sorun degil demedigimi gorursunuz, ben alirken ne bekdigimi soyledigim ve ben dert etmiyorum dedim. Tabiki siz yada baskasi dert eder kafasina takarsa cihazini gonderir servise. Malum artes konuyla ilgileniyor yardimci olurlar heralde..

• arkadaşlar cihazı kargoyla servise yollamıştım. cumartesi saat 11 civarı servis tarafından teslim alındı. artes teknik servisi biraz önce aradım ve kargonun daha açılmamış olabileceği söylendi.
    ısrarla sağlam bir cihazla karşılaşmak istediğimi belirttim. rahatsız olduğum konu ise iletişim yok denecek kadar az.
    durum bilgisi almak için cevapsız kalan maillerimden sonra aramak zorunda kaldım.
    @artesteknik bu konuda daha ilgili olursa sevinirim.

bilginize..
  • Samsung 1 TB 2,5 luk HDD ile harici bellek deneyen oldu mu?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: lavaboo

quote:

quote:

Mesajimi tekrar okursaniz sorun degil demedigimi gorursunuz, ben alirken ne bekdigimi soyledigim ve ben dert etmiyorum dedim. Tabiki siz yada baskasi dert eder kafasina takarsa cihazini gonderir servise. Malum artes konuyla ilgileniyor yardimci olurlar heralde..

Arkadaşlar benim öğrenmek istediğim bu çıtırdamalar, ekran çıkıklığı, diğer bahsettiğim kasa sorunları normal mi değil mi? Ona göre servise göndermek istiyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• ilk önce yardımın için teşekkür ederim. oynun adı "Social Wars" oyunu açmak istediğimizde Flash player 10 ve üstünü yükle diyor. cihazda 11.1 yüklü geldi. yine de açılmıyor. tekrar teşekkür ederim.
  • Artes 9.7" ARTES D9702 3G tabletimi az önce teslim aldım, Daha önce tablet deneyimim olmadığı için kıyaslama yapma şansım yok ama ilk izlenimim , menü geçişleri hızlı, oyun olarak angry birds ve air atack hd isimli oyunlar var, video ve oyun performansı güzel, Paket içerisinden otg kablo çıkmadı. Ucuzcity.com müştri hizmetleriyle görüştüm, artescorp firmasına durumu hemen akaracaklarını ve otg kablonun tarafıma gönderilmesini sağlayacaklarını söylediler, otg kablo gelince de harici hard disk performansını incelerim,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cengizkaya -- 17 Aralık 2012; 16:33:36 >
  • Facebook ın içinde ki oyun. yükleme değil açılmıyor. Flash 10 ve üstünü istiyor. cihaz zaten 11.1 yüklü geldi ama yine de açmıyor. (Yaa bu arada yanlış anlaşılmasın ben değil benim bir oğlum var o oynuyor.) :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cengizkaya

Artes 9.7" ARTES D9702 3G tabletimi az önce teslim aldım, Daha önce tablet deneyimim olmadığı için kıyaslama yapma şansım yok ama ilk izlenimim , menü geçişleri hızlı, oyun olarak angry birds ve air atack hd isimli oyunlar var, video ve oyun performansı güzel, Paket içerisinden otg kablo çıkmadı. Ucuzcity.com müştri hizmetleriyle görüştüm, artescorp firmasına durumu hemen akaracaklarını ve otg kablonun tarafıma gönderilmesini sağlayacaklarını söylediler, otg kablo gelince de harici hard disk performansını incelerim,

öncelikle hayırlı olsun sizden ricam 3g yi deneme imkanınız oldumu herhangi bir sim kart takıp deneyebilirmisiniz

• Ben şu anda bu tableti kullanıyorum ve çok memnunum. Gerek performans gerekse kalite olarak çok iyi bir ürün. Ayrıca Artes firmasının müşteriye yaklaşımından da çok memnun olduğumu belirtmek isterim. Geçmişte farklı bir ürün ile yaşadığım sorunun çözümü sırasındaki tutum ve yaklaşımları çok iyiydi.

Sanırım 4.2'de multi-user desteği gelecekmiş bu arada. Eşimle ortak kullandığımız için bubu dört gözle bekler olduk. Bir tarih varmı acaba bu update gelecekse?

• quote:

Orijinalden alıntı: Engin TÜRKER

quote:

Orijinalden alıntı: Artesteknik

quote:

Orijinalden alıntı: Engin TÜRKER

Arkadaslar, urunu bu hafta ici ucuzcity den aldim. Ekran parlakligi ve hassasiyeti, sesi, performansi mukemmel,pil gayet iyi 6-7 yogun kullanim. Wireless 7_8 metreden sonra sıkıntı yaratıyor. En cok oynamak istedlgim oyun. Asphalt lisans hatasi veriyi, brothers in arms 2, gt racing gibi gameloftun dlğer oyunlarini da calistirmiyor. Artes bu konuda birsey yapabilirmi bilmiyorum.sorularinizi cevaplayabilirim.

Bununla ilgili forumda anlatilan çeşitli uygulamalar ile yapabilenler var. Fakat oyunlar konusunda maalesef destek veremiyoruz.

Bu cihazda aspalt7, ' gp racing motor acedemy free veya brother in arms 2 oynayabilen varmi acaba?

Game Loft oyunlarinin acilmamasi bence buyuk kayip
    Bende husrana ugradim Artes Teknik bu konuyla ilgili sitenizde bir yama dosyasi gibi birsey yapmalisiniz.
    Artesteknik

• Dostlar Wi-Fi hızı nasıldır..?artı Bluetooth

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaiser_1453 -- 17 Aralık 2012; 18:26:57 >
  • Wifi harika
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaiser_1453

Dostlar Wi-Fi hızı nasıldır..?artı Bluetooth

Harika

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi misine -- 17 Aralık 2012; 18:30:43 >
  • Game Loft oyunlarinin acilmamasi bence buyuk kayip
    Bende husrana ugradim Artes Teknik bu konuyla ilgili sitenizde bir yama dosyasi gibi birsey yapmalisiniz.
    Artesteknik
    Ayrica anlatilanari ben beceremedim diger oyunlar gibi indir oyna olayinin disinda kaliyor ben
    Ce bunun cozulmesi lazim
  • quote:

Orijinalden alıntı: misine

Game Loft oyunlarinin acilmamasi bence buyuk kayip
    Artesteknik
    Ayrica anlatilanari ben beceremedim diger oyunlar gibi indir oyna olayinin disinda kaliyor ben
    Ce bunun cozulmesi lazim

verilen kılıf nasıl resmini paylaşabilir misin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaiser_1453 -- 17 Aralık 2012; 22:28:55 >
  • Cihaz bugun geldi ve son derece memnun kaldim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.