Şimdi Ara

Arşiv Yapmanın İncelikleri - Teknikleri - Püf Noktaları (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
997
Cevap
4
Favori
66.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: kalpakci

quote:

Orjinalden alıntı: gD

quote:

500 film kapağı için ne kadar ücret talep ederler? Geçmişte siz yaptırdınız diye hatırlıyorum.

Bugün 2 yere sordum tanesi 50 kuruştan yapıyorlar. Düşüğünü bulamadım daha.

80gr/cm³ olan standart A4 kağıda renki lazer baskı için toplu basımda 20 kuruşa basan bir yer buldum fakat daha kalın ve parlak kağıda basmak daha mantıklı. 50 kuruştan 250 YTL yapar ki çoklu basım fiyatı mı ?

standart a4 kağıda basınca kötü oluyor. adam yanımda bastı hiç beğenmedim. kuşe kağıda basım için 50 kuruş fiyatı aldım her yerden. yarın biraz daha araştıracam.

• PHI o üçünden birini tercih ediceksen verbatimi tercih et tabikide..
    maxell in 100 lk paketi yanılmıyorsam 45 ytl..ben genelde 50 li alıyorum...
    memorex i pek tavsiye etmiyorum...iyiye yakın bir marka ama bazen sorun çıkartıyor..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Lord Westside

PHI o üçünden birini tercih ediceksen verbatimi tercih et tabikide..
    maxell in 100 lk paketi yanılmıyorsam 45 ytl..ben genelde 50 li alıyorum...
    memorex i pek tavsiye etmiyorum...iyiye yakın bir marka ama bazen sorun çıkartıyor..

Maxell'in 100'lüğünü bu sitede bulamamıştım. Ama büyük alışveriş merkezlerine bakarım. Olursa ondan alırım. Yoksa verbatim.

Teşekkürler.
  • Teknosada var Maxell 100lük fiyatına bakmadım ama.
    bu arada ben parlak kuşe kağıda coverı 750 ykr ye bastırıyorum kazıklanıyormuyum yani
  • quote:

quote:

80gr/cm³ olan standart A4 kağıda renki lazer baskı için toplu basımda 20 kuruşa basan bir yer buldum fakat daha kalın ve parlak kağıda basmak daha mantıklı. 50 kuruştan 250 YTL yapar ki çoklu basım fiyatı mı ?

standart a4 kağıda basınca kötü oluyor. adam yanımda bastı hiç beğenmedim. kuşe kağıda basım için 50 kuruş fiyatı aldım her yerden. yarın biraz daha araştıracam.

Kuşe kağıt gibi olmuyor ama mürekkep püskürtmeli gibi de olmuyor. Renki lazer baskısı, mat olan A4'ü parlak yapıyor az da olsa.
  • quote:

Orjinalden alıntı: sleepless^

Teknosada var Maxell 100lük fiyatına bakmadım ama.
    bu arada ben parlak kuşe kağıda coverı 750 ykr ye bastırıyorum kazıklanıyormuyum yani

http://www.teknosa.com/msib21/formlar/CategoryProducts.aspx?CS_Catalog=_BILGISAYAR&CS_Category=_SBA_791_1027_861_4068&T_Category=_DVD791
    Datron, memorex ve fly görünüyor. :(

• Hocam İlla Yüzlük Mü Alacaksın 2 Tane 50 Lik AlBen Gecen Vatandan Aldım Konyadaki 24 Ytl Di Altın Rengi Maxell 50 Lik
  • quote:

Orjinalden alıntı: £mre

Hocam İlla Yüzlük Mü Alacaksın 2 Tane 50 Lik AlBen Gecen Vatandan Aldım Konyadaki 24 Ytl Di Altın Rengi Maxell 50 Lik

100'lük biraz daha hesaplı olur onun için.
    Aslında 200'lük varsa o da olur. Gerçi 200 dvd 100'ytl'ye varır nerdeyse. HDD alınır o paraya o da ayrı.
    bknz:
    http://www.hepsiburada.com/productDetails.aspx?categoryid=100221&productid=bd93330
    http://www.hepsiburada.com/productDetails.aspx?categoryid=100221&productid=bd1111

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PHI -- 25 Ağustos 2008; 14:20:55 >

• quote:

ortalama fiyatı 50 kuruş hatta pazarlıkla 40 a bile inerler...toplu basımlarda da paket fiyat istiyebilirsin..75 kuruş biraz fazla açıkçası...
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: isyanlari_oynuyorum

Kalpakci ve Lord westside cevaplarınız için çok teşekkür ederim.Yarın verbatim dvd almaya gidicem.İstanbul avrupa yakasındayım.en ucuza 100lük verbatim ve dvd kutusu nerden bulurum.

100'lük verbatim 16X, Maxipaket'te 31 YTL+2,5 YTL kargo. İstanbul'da bu kadar uygun fiyata bulabileceğinizi sanmıyorum.

Piyasada satılan maxell ve Verbatim'ler arasında kalite farkı yok gibi bir şey. Kullandığın DVD yazıcının markası nedir?

Bu çok iyi bir fiyat. Acaba maxipakette satılan bu Verbatimlerin üretim yeri neresi biliyormusunuz ?

• quote:

quote:

ortalama fiyatı 50 kuruş hatta pazarlıkla 40 a bile inerler...toplu basımlarda da paket fiyat istiyebilirsin..75 kuruş biraz fazla açıkçası...

Bugün matbaa da 30 kuruşa buldum. Ama adam bir tane kapaktan en az 50 tane çıkartırsak olur diyo.

• quote:

quote:

quote:

Bugün matbaa da 30 kuruşa buldum. Ama adam bir tane kapaktan en az 50 tane çıkartırsak olur diyo.

seri üretim fiyatı o zaten..hatta daha ucuzada getirirsin onu pazarlıkla...çünkü aynı coverı basması daha kolay...benim verdiğim fiyat farklı coverların basım fiyatı...tavsiyem şu olur bastırmak istediğiniz bütün coverları http://www.cdcovers.cc/covers sitesinden çekip arkasından br cd ye kaydedip copy center a vermek birazda pazarlık yapmak...dediğim gibi bu işin ortalama fiyatı cover başına 50 kuruş ama pazarlıkla 40 a belki iner...

• Evet en mantıklısı copy center.. 1 filmin 50 tane kapak resmine 12.5 ytl fiyat verdi.
    copy centerdan 50 kuruştan yapsak farklı farklı 25 kapak çıkar bu fiyata

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gD -- 25 Ağustos 2008; 15:57:13 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ice Cube

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: isyanlari_oynuyorum

Kalpakci ve Lord westside cevaplarınız için çok teşekkür ederim.Yarın verbatim dvd almaya gidicem.İstanbul avrupa yakasındayım.en ucuza 100lük verbatim ve dvd kutusu nerden bulurum.

100'lük verbatim 16X, Maxipaket'te 31 YTL+2,5 YTL kargo. İstanbul'da bu kadar uygun fiyata bulabileceğinizi sanmıyorum.

Piyasada satılan maxell ve Verbatim'ler arasında kalite farkı yok gibi bir şey. Kullandığın DVD yazıcının markası nedir?

Bu çok iyi bir fiyat. Acaba maxipakette satılan bu Verbatimlerin üretim yeri neresi biliyormusunuz ?

Aldıklarım Taiwan üretimiydi MMC 004, bir kaç arkadaşdan duyduğum kadarıyla onların da aldıkları Taiwan.

• @kalpakci peki Taiwan üretiminin kalitesi nedir sizce ? Gerçi benimde made in Taiwan kullanmışlığım var ama yinede aradaki farkı bilmek isterim ,eğer varsa tabi fark .
  • ben cover olayını kendim çözmeye başladım, kartuş doldurttum internetten coverları indiriorum normal A4'e basıyorum, sonra kesip kutuya yerleştiriyorum, beklentimi karşılıyor şu anda.

Kartuş olayı derseniz, kartuş doldurttum, SB + renkli 12.5 ytl tuttu bakalım ne kadar basabileceğim bunlarla.
  • Bir kaç resim ekleme şansın varmı ?
  • Bugün kapakları çıkartmaya götürüyorum. Dvd kutusuna tam oturacak şekilde ayarlamam lazım. Boyutları 18.3 27.3 pixel 961 1031 böyle ayarlasam götürsem çıkartabilirler mi ?
  • http://www.maxipaket.com/store/ProductDetails.aspx?productId=88404

Bumaxipaket.com 'un güvenilirliği hakkında bilgisi olan var mı? Bu üründen iki adet almak istiyorum da.
    Gerçi bu taiwan işi kafamı karıştırdı. Biraz daha beklesem mi diyorum.
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.