Şimdi Ara

[ARŞİV] Çek Satış & Takas Bölümü (3388. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
340.375
Cevap
1.223
Favori
10.323.066
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33863387338833893390
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • grupanyadaki puanlara nerden bakıyoruz arkadaşlar bakayim dedim bulamadım
  • Gittigidiyor %5 indirimli hesap satan yok mu?
  • Malum site bülten aboneliğine artık 5 lira vermektedir

Artık tümden bitti. Grupanya, grupfoni sitelerinin yanında kendine yer ayırtır artık
  • TRENDYOL alt lımıtsız 30 tl yuklu hesap^^^^15 tl (kapan elınde kalır)

TRENDYOL 50 alt lımıtlı 30 tl yuklu hesap^^^^12 tl

odeme mıslı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi irs69 -- 19 Kasım 2012; 17:49:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hop-e3

Malum site bülten aboneliğine artık 5 lira vermektedir

Artık tümden bitti. Grupanya, grupfoni sitelerinin yanında kendine yer ayırtır artık

Alinan ceki iptal ettikce be faydasi var ki :) isterse 50 lira versin :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: edsamu

quote:

Yine başladik artik millet bunun tanesini 0.1 kurusa satar :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Markafoni.com
    5 TL Cips Kodu 30 TL Alt Limit 0,75 TL
    15 TL Cips Kodu 70 TL Alt Limit 1,5 TL

Avea 120 TL de 30 TL İndirim Kodu: 4 TL
  • quote:

quote:

Olay buraya gelmişken bazı şeyleri yazayım.

Son dalgada bile sırasız olan hesapların çok azını kapattılar. Kapatılan hesapların çoğunun ya posta adresleri birbirine benzerdi. Ya da yazılan bilgiler uydurma veya aynıydı.

Ben bilgileri doldururken biraz dikkatli olmuştum ve sadece birkaç tane hesabım kapatılmıştı.

• pizza pizza grupon şehirfırsatı kodu 5 TL den satan var mı forumda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: suattok5210

quote:

quote:

Yine başladik artik millet bunun tanesini 0.1 kurusa satar :)

O gaflette bulunmaz heralde insanlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• markafoni 30 üzeri alışverişe 20 TL veren hesap lazım
    markafoni cips ve kola kodu lazım

Trendyol 50 altlimitli 20 TL çek yüklü hesap mevcut
    limango limitsiz onaysız 20 TL çek yüklü hesap mevcut
    Bunlarla markafoniyi takas yapabiliriz, takas istemiyosanız nakit ödeme de yapabilirim
    tekliflerinizi bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: bérkay

Gg indirimli hesap araniyor

Arkadaşlar sizinle başımdan geçen bir olayı paylaşmak istiyorum.
    BERKAY nikli bu arkadaşla ilgili olduğu için alıntı ile yazıyorum.
    Yaklaşık 2 ay önce bu arkadaşla bir takasımız oldu.Limango aldım yerine daybuyday verdim.Neyse ben hesabı kullandım arkadaşta kullanmış ilerleyen günlerde
    (bende daybuydayı verirken şifre aynı kalsın benimde siparişlerim var ve çeklerimde var içinde size güveniyorum siz sadece 1 tane çeki kullanın dedim )
    O alışverişi yaptı bende saygısızlık olmasın diye siparişinin kontrolünü sağlasın diye şifresini değiştirmedim.
    Ama bakın bu arkadaş bana ne yaptı birgün baktım puma dan spor ayakkabı almış banada buradan yazmış sabah seni çok aradım ama online değildin bende senin çeklerden bir tane kullandım parası neyse veya ne çeki istiyorsan halledelim dedi.Acayip sinirlendim ama baktım arkadaş ılımlı gibi bende fazla büyütmedim ve hatta burada bile paylaşma gereği duymadım.Ama siparişini de iptral edecektim girdim baktım yola bile çıkmış neyse arkadaşa vardı arkadaş bana parasını ödedi 8 tl istedim yolladı.
    Daha sonra şifremi değiştirdim 2 alışveriş yaptım kendime ve daybuyday bunları kendi adresimi yazdığım halde bu arkadaşın adrese yollamış.En son o alışveriş yaptı diye sistemleri direk o adrese yollamışlar.
    Bnede bu kişi ile iletişime geçtim dedim böyle bir durum var ne yapacaz o da bana dedi ki yollayım kargo ile veya iade edeyim dedi , bende dedim ki beğenerek girdiğim bir üründü eğer kargo ücreti 10 tl üstü olursa beni zorlar o zaman yollamayın falan dedim işte en uygun ne ise o şekilde yollayın mümkünse eğer şartlarınız dedim tamam dedi neyse gitmiş sormuş yurtiçi 12 tl dedi yollayımmı dedi bende hadi 12 madem yolla dedim kargo bgn elime geçti ödediğim para 16 tl --------bende kargocuya sordum neden böle falan dedim abi karşı taraftaki kargoyu evinden aldırmış dedi bu yüzden ekstra para ekleniyor dedi.BU BİRİNCİSİ DAHA BİTMEDİ 2 ürünümü yollayacaktı dedim yaa onlarda eksik yollamış 2 tane atletimi yollamamış.VE BU DA YETMEZ GİBİ DEDİM ki orjinalliği bozulmadan yollayın dedim ADAM FATURALARIMI YOLLAMA GEREĞİ bile duymamış arkadaşlar şimdi söyleyin ne yapmalıyım yaa inanın acayip sinirliyim şu anda.....
    Buradan da söylüyorum hakkımı helal etmiyorum böyle adamlardan uzak durum böyle saygısız sevgisiz insanlarla iş yapmayın...Artık var ya forumdan soğuttular insanı yaa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gökhantürk -- 19 Kasım 2012; 18:11:07 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Howard88

pizza pizza kodu var almıştım 1 adet ama bizim burda yokmuş git allada uğraşamam 6 lira misli hesabıma yollayana vericem ilk. bi iddia yapayim

hocam pm gönderdim bilginize
  • quote:

Orijinalden alıntı: clasnick

GİTTİGİDİYOR %5 İNDİRİM HESABI STOK:2

HIZLI AL 250TL ALTLİMİTLİ 25 TL

HIZLI AL 500TL ALTLİMİTLİ 50 TL

MARKAFONİ 120 TL ALTLİMİTLİ 30 TL

MİGROS SANALMARKET 100 TL ALTLİMİTLİ 30 TL

HESAPLAR/KODLAR BULUNUR

FİYATLAR ve DETAYLI BİLGİLER İÇİN PM

GG 1 ADET SATILMIŞTIR KALAN STOK:1
  • 80 liralık alışveriş yapacağım markafoniden ve elimde 20 liralık kola kodu var bunun dışında bir şey ekleyebilir miyim? Elinde böyle bir şey olan varsa pm.
  • daybudayda 20 tl lik çekimi kullanamıyorum.
    arkadaşlar sizde de böyle bi problem var mı???
  • Hemen kullanılmak üzere Aliexpress $50 üzeri $5 indirim kuponu vereceğim.
  • TRENDYOL alt lımıtsız 30 tl yuklu hesap^^^^14 tl

TRENDYOL 50 alt lımıtlı 30 tl yuklu hesap^^^^12 tl

MARKAFONİ 80 TL alısverıse 25 tl veren hesap^^^3 tl

odeme mıslı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi irs69 -- 19 Kasım 2012; 19:30:48 >

• KAPANMA İHTİMALİ OLMAYAN CİNEMAXİMUM BİLET KODLARI >>> 6 TL (S.K.T 31.12.2012)

NOT: 3D GEÇERLİ DEĞİLDİR.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi calculus07 -- 19 Kasım 2012; 18:42:19 >
  • çek : altlimitsiz 100 lira değerindedir.

Öncelik adana tercihi olacaktır. diğer şehirdeki arkadaşlara önce havale sonra çek şeklinde alışveriş gerçekleşebilir. inci outlet veya normal outletlerin hepsinde kullanılabiliyor. Alt limit yoktur. istediğiniz her ürünü alabilirsiniz. İndirimli ürünlerde dahildir. İade alınan bir ürün için verdiler ancak bana uygun numara ayakkabı bulamadığım için zararına satıyorum. fiyat olarak 85 lira istiyorum. pazarlık düşünmüyorum lütfen pazarlık teklif etmeyin. sanalpazar fiyatı 90 TL dir. Sormak istediklerinizi buradan veya özelden sorabilirsiniz.

NOT : İNCİ MAĞAZALARINDA ŞU ANDA %50 indirim var. BU ÇEKLE TÜM ÜRÜNLERİ ALABİLİRSNİZ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fairstars -- 19 Kasım 2012; 18:33:46 >

• 
Sayfa: önceki 33863387338833893390
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.