Şimdi Ara

[ARŞİV] Çek Satış & Takas Bölümü (2991. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
340.375
Cevap
1.223
Favori
10.324.602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 29892990299129922993
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Rebelyus

DAYBUYDAY 20 TL
    BONUBON İNDİRİM ÇEKİ
    LİMANGO 20 TL
    SANALPAZAR ÇEKİLERİ TOPLU ALINACAKTIR FİYATLAR PM

güncel Hala Güzel fiyatlar gelmedi :(
  • Sehirfirsati 10 lira yuklu hesaplar 2 lira.
    Sehirfirsati 20 lira yuklu hesaplar 6 lira. (10 lira yuklu sehirfirsati hesabı hediye ! )

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrbaronx

quote:

Orijinalden alıntı: tarhunzas

yeniçarşım %5 verebilecek yokmu acaba telefon alacağımda ?

S3 MÜ

evet s3 alacağım
  • ONAYLI-ONAYSIZ 20 TL YÜKLÜ LİMANGO ALINIK TEKLİFLER PM LÜTFEN..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadirekinci

SANALPAZAR
    Tüm onayları yapılmış 10 TL Yüklü Hesaplar >>>4 Tl(Stok: 2 Adet)

Ödeme: Misli, TEB, ING Bank, Ziraat Bankası, AKBANK.
    SANALPAZAR
    Tüm onayları yapılmış 10 TL Yüklü Hesaplar >>>4 Tl(Stok: 2 Adet)

Ödeme: Misli, TEB, ING Bank, Ziraat Bankası, AKBANK.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadirekinci -- 21 Ekim 2012; 18:05:06 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: abuabuzer

quote:

Orijinalden alıntı: tiger86

quote:

ALINIK
    1) 100 ADET ŞEHİRFIRSATI 10 TL'LİK HESAP ve 100 ADET 10 TL KODU.
    2) 4 ADET MARKAFONİ 25'LİK CİPS KODU

İSTERSENİZ TAKAS İÇİN 30, 40, 50'LİK ŞEHİR FIRSATI HESAPLARIM MEVCUTTUR VE HİÇBİRİ SIRALI MAİL DEĞİLDİR !

sen hala burada mısın sabıkan kabarık genç buralarda fazla dolanma dolandırıcı olduguna dair ciddi duyumlar aldım birçok kişiden

bu kişi hakkında suç duyurusunda bulundum. bunun arkadaşı çalışmayan kodları bana satıp 100 tl'mi aldı sonra geri ödedi ve şimdi yalvar yakar hakkında bulunduğum şikayeti geri çekmemi istiyor. arkadaşını affettim ancak bu çocuğu affetmeyeceğim ve hakkında tehdit ve hakaretten yaptığım suç duyurusunu geri çekmeyeceğim. ayrıca satın alan ben olacağım için nasıl dolandırıcı oluyorum bunu bir türlü anlayamıyorum :) sen git kumda oyna tiger86 yerin bura değil çocuk :)

ya varya bana bi türlü dava açamadın gitti haa şimdi gidip ben sana açıcam davayı sözde 4 gündür suç duyurusunda bulunup kağıdı da taratıp yollıcaktın ama merak etme ben işin ciddiyetindeyim sen hukuk fak. son sınıf öğrencisisin senin şu an yaşadığın sendrom bilgisayar mühendisliği son sınıf öğrencisinin kendinisi hacker zannetmesiyle tıp fakültesi 5. sınıf öğrencisinin kendini beyin cerrahı sanmasıyla yaşadğı aynı sendrom sen de sanırım kendini yargıtay üyelerinden biri sanıyorsun normaldir arkadaşlar bu şahıs arkadaşımdan 100 kod aldı daha sonra kodlar çalışmıyo diye parasını geri istedi arkadaşımı dava etmekle korkuttu arkadaşın da ailesiyle arası bozuk oldugu için böyle bi riski göze almadı ve korktugu için arkadaşın parasını iade etti.benden söylemesi hakkında birçok kişi de bu şahsın dürüst olmadıgı yönünde açıklamalar yaptı.bu kişiye dikkat edin

• trendyol 50tl limitli 20 tl çekim var
    Morhipo limitsiz çekle takas yapmak istiyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: brt026

Daybuyday kargo bedavayı pm den yazana 10 tl yüklü şehirfırsatı vereceğim.

dogi1907 nickli arkadaş karşılığında birşey istemediğini belirterek yöntemi göndermiştir kendisine teşekkür ederim ...
  • quote:

quote:

quote:

quote:

ALINIK

İSTERSENİZ TAKAS İÇİN 30, 40, 50'LİK ŞEHİR FIRSATI HESAPLARIM MEVCUTTUR VE HİÇBİRİ SIRALI MAİL DEĞİLDİR !

sen hala burada mısın sabıkan kabarık genç buralarda fazla dolanma dolandırıcı olduguna dair ciddi duyumlar aldım birçok kişiden

bu kişi hakkında suç duyurusunda bulundum. bunun arkadaşı çalışmayan kodları bana satıp 100 tl'mi aldı sonra geri ödedi ve şimdi yalvar yakar hakkında bulunduğum şikayeti geri çekmemi istiyor. arkadaşını affettim ancak bu çocuğu affetmeyeceğim ve hakkında tehdit ve hakaretten yaptığım suç duyurusunu geri çekmeyeceğim. ayrıca satın alan ben olacağım için nasıl dolandırıcı oluyorum bunu bir türlü anlayamıyorum :) sen git kumda oyna tiger86 yerin bura değil çocuk :)

ya varya bana bi türlü dava açamadın gitti haa şimdi gidip ben sana açıcam davayı sözde 4 gündür suç duyurusunda bulunup kağıdı da taratıp yollıcaktın ama merak etme ben işin ciddiyetindeyim sen hukuk fak. son sınıf öğrencisisin senin şu an yaşadığın sendrom bilgisayar mühendisliği son sınıf öğrencisinin kendinisi hacker zannetmesiyle tıp fakültesi 5. sınıf öğrencisinin kendini beyin cerrahı sanmasıyla yaşadğı aynı sendrom sen de sanırım kendini yargıtay üyelerinden biri sanıyorsun normaldir arkadaşlar bu şahıs arkadaşımdan 100 kod aldı daha sonra kodlar çalışmıyo diye parasını geri istedi arkadaşımı dava etmekle korkuttu arkadaşın da ailesiyle arası bozuk oldugu için böyle bi riski göze almadı ve korktugu için arkadaşın parasını iade etti.benden söylemesi hakkında birçok kişi de bu şahsın dürüst olmadıgı yönünde açıklamalar yaptı.bu kişiye dikkat edin

bir musibet bin nasihatten yeğdir. bunu unutma! bir konuda bilgisiz isen atıp tutarsın böyle rahat bir şekilde. sana mahkeme celbi geldiğinde görürüm o zaman seni. sende arkadaşın gibi yalvar yakar kapıma dikilirsin. belki senin kişiliğine ters değil hakaret tehdit ve uğraşmazsın bu gibi durumlarla ama herkes senin gibi laylaylom yaşamıyor. çok konuşmayı sevmem icraate bakarım ben ;) unutma bir musibet bin nasihatten yeğdir! bu sözü iyi anlayacaksın koçum, vakti geldiğinde ;) son olarak açıklamam üstte merak eden arkadaşlar bi zahmet okusun. ayrıca o birçok kişi dediğin kişiler senin tarafsız (!) arkadaşların değilmiydi :)

• morhipo 15 tl lik hesap nasıl alınır,yeniçarşım %5 nasıl alınır,karşılıksız öğrenmek isteyen pm atsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gametofik -- 21 Ekim 2012; 18:29:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bérkay

morhipo 15 tl lik hesap nasıl alınır,bedavadan öğrenmek isteyen pm atsın

bir yeniçarşım bi morhipo, hayırdır dostum bu yöntem anlatma mevzuları nerden çıktı?:) kimsenin ağzını bıçak açmaz normalde, kendim araştıra araştıra buluyorum herşeyi, sormaya çekinir olduk tersleyip gönderiyorlar bi de adamlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: tekiz

Markafoni 40 lira indirim [kargo dahil 95 lira altlimitli] --> 15 lira (Stok: 1)

Şehirfırsatı 10 liralık hesaplar --> 1.5 lira

Şehirfırsatı 30 liralık hesaplar --> 15 lira

Kapanma Riski Olmayan Güvenilir Mynet Mail Hesapları

Mailler sıralı hesaplar değildir, karışık harf ve rakam kombinasyonları içerirler (stkm6271, hatk3739 gibi)

Mevcut hesaplarımı aşağıdaki miktar ve fiyatlarda anında alabilirsiniz:

100 hesap --> 3 lira
    250 hesap --> 7 lira
    500 hesap --> 13 lira
    1000 hesap --> 20 lira

Ayrıca arzu ederseniz istenilen isim ve rakam kombinasyonlarında, istediğiniz şifreye sahip hesaplar hazırlanır (sipariş olarak alınıp 1 gün içinde teslim edilir)

Pazarlıksız son fiyatlardır. Sorularınız ve siparişleriniz için PM'lerinizi bekliyorum..

Güvenilir üyelerle alışveriş yapmanız alışverişinizden çok sonra bile sıkıntı çekmemeniz için tavsiyemdir..

Ödeme --> şans oyunları (misli, tuttur)

Alıntıları Göster

Markafoni 40 lira indirim [kargo dahil 95 lira altlimitli] --> 15 lira (Stok: 1)

Şehirfırsatı 10 liralık hesaplar --> 1.5 lira

Şehirfırsatı 30 liralık hesaplar --> 15 lira

Kapanma Riski Olmayan Güvenilir Mynet Mail Hesapları

Mailler sıralı hesaplar değildir, karışık harf ve rakam kombinasyonları içerirler.

Mevcut hesaplarımı aşağıdaki miktar ve fiyatlarda anında alabilirsiniz:

100 hesap --> 3 lira
    250 hesap --> 7 lira
    500 hesap --> 13 lira
    1000 hesap --> 20 lira

Ayrıca arzu ederseniz istenilen isim ve rakam kombinasyonlarında, istediğiniz şifreye sahip hesaplar hazırlanır (sipariş olarak alınıp 1 gün içinde teslim edilir)

Pazarlıksız son fiyatlardır. Sorularınız ve siparişleriniz için PM'lerinizi bekliyorum..

Güvenilir üyelerle alışveriş yapmanız alışverişinizden çok sonra bile sıkıntı çekmemeniz için tavsiyemdir..

Ödeme --> şans oyunları (misli, tuttur)

• full onaylı 1 sanalpazar ve 1 sadece tel onayı kalmış sanalpazar : 5 TL (stok 1)

trendyol - daybuyday - onaylı limango 20 likle takasda olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi artandbjk -- 21 Ekim 2012; 18:37:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jingamin

Limango 20TL + 10TL Yüklü Onaylı Hesap 5TL

SanalPazar 10TL
    *Onaylı Hesap 4TL
    *TC ve Email onaylı hesap 3TL
    *TC ve Email Onaylı 4 Hesap 10TL

*Sanal Pazar TC Onayı Yapılır

Şehir Fırsatı
    *10TL Yüklü Hesap 1.5TL (Tükendi)
    *30TL Yüklü Hesap 15TL
    *40TL Yüklü Hesap 20TL

Takas Geçerlidir

Alıntıları Göster
    Limango 20TL + 10TL Yüklü Onaylı Hesap 5TL

SanalPazar 10TL
    *Onaylı Hesap 4TL
    *TC ve Email onaylı hesap 3TL
    *TC ve Email Onaylı 4 Hesap 10TL

*Sanal Pazar TC Onayı Yapılır

Şehir Fırsatı
    *10TL Yüklü Hesap 1.5TL (Tükendi)
    *30TL Yüklü Hesap 15TL
    *40TL Yüklü Hesap 20TL

Takas Geçerlidir

• quote:

quote:

quote:

ALINIK

yaw usta sen bakma o tiger görünümlü davşana üstad. onun sabıkası korkusundan sahte hesap açıp millete küfretmekten kabarık zaten.

• merhaba ,

elinde markafoni r10 hesaplarından kalan varsa almak istiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: eminekcby

morhipo 25 tl limitli 15 tl nasıl elde ediliyor biri hayrına bana pm den yazabilir mi

yeni üyelik açın, tam 1 ay sonra 25 TL alt limitli 15 TL çek yükleniyor. önceden alt limitsiz olarak 15 tl yükleniyordu, son 2 aydır 25 TL alt limitli olarak yükleniyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Markafoni'den indirim oranı yüksek bir indirim çeki arıyorum.

• ŞEHİRFIRSATI 30 TL + 30 TL + 40 TL HESAPLAR >>> TOPLU SATILIKTIR.PM ATINIZ
  • sıralı olmayan limango 20 tl onaysız lmnsprz hesap alınacaktır 5 adet. teklifler için pm.
  • 
Sayfa: önceki 29892990299129922993
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.