Şimdi Ara

[ARŞİV] Çek Satış & Takas Bölümü (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
340.375
Cevap
1.223
Favori
10.323.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • elimde 2 adet 15 tl +15 tl toplamda 30 tl lik morhipo var tek çekle değis tokus yaptırmak istiyen varsa pm atabilir
  • 30 TL sapphire mavi çeki 8 TL
    mc royal menü 5 TL
    Limango aktarılabilir 10 TL çek 2 TL
    Yakala.co 20 TL yüklü hesap 10 TL
  • Elinde limango cep onaysız 25 TL hediye çeki bulunan hesabı karşılıksız verebilecek olan var mı?
  • yakla çekleriyle bilgisi olan varmı.bir alışveriş sitesi için aldığım çekler sitede geçersiz uyarısı aldı.iptali için defalarca mail attım.bonuslar geri gelimişti sonra yok olmuşlar.bugünse indirim çeki yazan yerden mail onayı yapın yazıyordu yaptım.20lik bonus 10+5 şeklinde olmuş diğer 5lik iadeden ses yok hala.kullanılıyormu diye denedim ama hangi fırsatı denesem kupon kullanılamaz diyor.onda geçme bunda geçme turşusunumu kurcaz bu çeklerin
    yakala hesabı olan diğer arkadaşlar sizde durum nasıl

• 60 TL'lik Korayspor çeki : 4 TL ( 150 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir, SKT 31 Aralık)
    20 TL'likwww.wooistanbul.com çeki : 2 TL ( 30 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir, SKT 31 Aralık)
  • Arkadaşlar 1 adet morhipo 15 tl hediye çeki kalmıştır bilginize(30tl ve üzeri alımlarda geçerli)

Fiyat :3 lira
  • Limango cep onaylı 25+15+10 Tl lik hesap satılıktır. Fiyat 15Tl dir.

İletişim Pm
    Ödeme iş bankası havale veya eft

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SuCh -- 29 Kasım 2011; 12:27:24 >
  • markafoni 200 tl çek 500lük ile takaslıktır.Takasda kar yapma işine girmeyiniz aldığımız fiyatlar üzerinden takas yapcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: berence

yakla çekleriyle bilgisi olan varmı.bir alışveriş sitesi için aldığım çekler sitede geçersiz uyarısı aldı.iptali için defalarca mail attım.bonuslar geri gelimişti sonra yok olmuşlar.bugünse indirim çeki yazan yerden mail onayı yapın yazıyordu yaptım.20lik bonus 10+5 şeklinde olmuş diğer 5lik iadeden ses yok hala.kullanılıyormu diye denedim ama hangi fırsatı denesem kupon kullanılamaz diyor.onda geçme bunda geçme turşusunumu kurcaz bu çeklerin
    yakala hesabı olan diğer arkadaşlar sizde durum nasıl

bende sorun yok..Gerçi benim bonuslarım fırsat iadesiyle geri gelmişti belki ondandır.

• elimde morhipo 10 tl var trendyol kola koduyla değişirim markafoni de olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: tobepeople

quote:

Orijinalden alıntı: s.uzun

25TL'lik limango çekleri = 10TL (çekler aktarılamaz, birleştirilemez, yıl sonuna kadar kullanılabilir, kullanmak için telefon numaranızla hesabı doğrulamanız gerekir)

40TL'lik evmanya.com çekleri = 15TL (ALt Limit YOK)

Ayrıca gittigidiyor çekleriniz alınır

pm

misli.com dan 15 TL yatırılmıştır hocam kontrol edip kuponu gönderirseniz sevinirim hayırlı sabahlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tobepeople -- 29 Kasım 2011; 8:55:50 >
  • elimde bir adat GG çeki var takas olarak trendyol çeki düşünüyorum....
  • 2 adet morhipo 15 tl var,başka çeklerle takas yapabilirim.
  • Acil Trendyol çeki lazım istenirse 15 TL Limango çeki verebilirim.
  • elimde morhipo 10 tl var kola kodu ile takas yaparım
  • aktivasyonu yapılamayan hata veren Yakala-co hesapları ve yanlış maille veya fake maille açılmış yakala-co hesaplarını 5 liradan aktif ediyorum
  • 1 V 1 Y SİTESİNDEN ELİNDE ÇEKİ OLAN VARMI ACABA 50+100 TL GİBİ
  • sehirfirsati.com'un verdiği 15 tl'lik kod lazım acil. 10 Tl de olabilir.İlgilenenler pm atabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rudolfo3639
    aktivasyonu yapılamayan hata veren Yakala-co hesapları ve yanlış maille veya fake maille açılmış yakala-co hesaplarını 5 liradan aktif ediyorum
    selamı kaça veriyorsun dostum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: oyyono

quote:

Orijinalden alıntı: rudolfo3639
    aktivasyonu yapılamayan hata veren Yakala-co hesapları ve yanlış maille veya fake maille açılmış yakala-co hesaplarını 5 liradan aktif ediyorum
    selamı kaça veriyorsun dostum?

napayım işsizim param yok, her emeğin bir karşılığı vardır sen yap bedavaya ozaman
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.