Şimdi Ara

Arrow (2012 -2020 ) Bitti (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.736
Cevap
111
Favori
389.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son hız iniyor. Bakalım nasıl bir diziymiş. Akşama izlerim.
  • Fazla olumlu eleştiri almış diye ilk bölümü izleyeyim dedim. İyi ki de izlemişim. Heyecan temposunu yükseltirseler çok verimli bir dizi çıkar. Konu güzel, vahşi ve lüks yaşamın karması olarak sunmuşlar tüm tecrübeleri. Bir kaç bölüm daha izlerim.
  • Bana öyle geliyor ki, dizi dünyası sağlam bir dizi daha kazandı.

Ilk sezon 8 bölüm olacak diye daha ilk bölümü izlediğimde üzüldüm.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her bölüm listedeki kötü adamları öldürmesiyle geçicekse eğer bi alcatraz vakasıyla daha karşılaşabiliriz baştan uyarayım
  • Çok güzel olmuş. Senaryoda daha ilk bölümden umut veriyor. Anında karmaşık bi senaryo ortaya atıldı. Ailesi ve arkadaşlarından çamura yatmayan yok. 5 yılda neler neler olmuş. Her bölüm adadan 1-2 dk flashback koysalar tadından yenmez. Bu kaliteki koruyabilirler umarım.
  • Yeni LOSTumuzu Prison Breakimizi Dexterımızı bulduk. Bu dizi çok tutar.

Senaryo, diyaloglar, karakterler, oyunculuk, çekimler, aksiyon hepsi yerli yerinde
  • Dizi başlamış yeni gördüm.Biraz başladım yarın izlerim diyordum ama şimdi başlıyıcam.Umarım güzel bi dizidir yorumlardan baya iyi olduğu anlaşılıyor.
  • İlk bölüm iyiydi, birkaç bölüm daha izleyip öyle karar vermek lazım.

Elinde listenin olması benimde aklıma alcatrazı getirdi, adam hunt'ın üzerini çizmesi, her bölümde bir kişiyle uğraşacağını gösteriyor olabilir. Böyle olursa kötü olur kanaatindeyim ama göreceğiz bakalım.
  • İzledim bence çok güzel bi dizi olucak.Yarın yeni bölüm var iyi oldu bugün ilk bölümü izledim yarında 2. bölümü izlerim.
  • Bugün izledim ve gerçekten kaliteli bir yapım olmaya aday gibi, ben severim zaten böyle kahramanın olduğu filmleri Takipteyim bu diziyi
  • attık listeye biriksin bunada başlamak lazım :)
  • Green Arrow, Batman'in yeşil giyen versiyonudur. Yaratılma amacı da budur. Smallville'de copyright sorunu olmasa Green Arrow yerine Bruce Wayne görecektik mesela.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Knisath

Konunun ilk mesajlarında tutmaz diye not düşmüşüm.

Ehmm... çok çok iyi bir giriş yaptığını söylemem gerek

Oyunculuklar gayet güzel,konusu itibariyle ana karakter ve gelişimi hariç batman diyebiliriz.

Dizi değilde ilk bölümde film havası vardı bunu çok rahat söyleyebilirim.Hatta 2 saat daha fazla sürseydi oldukça başarılı bir film olurdu.

ilk bölüm için ;

Rusça öğrendiğini hatırlamıyorum dedi annesinin yeni sevgilisi.Buna bağlı olarak adada tek olmadığını muhtemelen en az bir ikişinin daha adada olduğunu veya 5 yıl boyunca yalnız kalmadığını anlayabiliriz.Bu kişinin de Rus bir asker olduğunu düşünmek yanlış olmaz diye düşünüyorum.Yanına annesinin verdiği eski askeri öldürdü mü öldürmedi mi tam anlayamadım.Öldürdüyse annesinin kafası karışabilir ama öldürmediyse annesi daha tedbirli olacaktır.

Kız kardeşine yeniden birleşmeyi simgeleyen bir taş verdi (işyerinde izledim tam konstre olamadım ama hindu yada buda geleneğiyle alakalı dedi) ki bu durum bence adadan bir hediye olarak göze çarpıyor.
    Çünkü gazeteciyle tartışıp mahkemede aklandıktan sonra avukat kızın yani sevgilisinin (Louren) kardeşiyle ve babasıyla yat kaçamağı yapıyorlar, böyle kaçamak bir tatilde Amerikadan Hindistan ya da benzeri bir yere gittiklerine ve oradan kardeşine hediye getirebilecek tipte bir abi olduğuna ihtimal dahi vermiyorum (kazadan önce). Rusça konuşmasıda dediğin gibi adada tek olmadığını gösteren diğer bir kanıt. Buna özel yapım bow'uda ekleyebiliriz Adada tek olmadığı kesin, adadan bahsederken halkın oradan "Araf" olarak bahsettiğini söylediki bunu nasıl öğrendi ya da kim söyledi ? Ayrıca Vücudundaki yaralar hayvan darbesiyle ya da ağaca dala taşa takılmayla, düşmeyle, olacak yaralar değil..Tabiki adada olan olaylarla alakalı bilgiler bunlar..Ama beni en çok heycanlandıran kısım adadan Araf olarak bahsedilmesi Burdan çok sağlam malzeme çıkar

Lafın kısası çok sağlam bir dizi bizleri bekliyor, umarım başladığı gibi güzel gider, reytingleride iyi olur ve kanal diziyi sahiplenir.. Sırf bir bölümden bu kadar çok bilinmeyen çıkıyorsa (kafa yorulsa daha fazlasıda çıkar ) ilerleyen zamanlarda neler neler olur kimbilir.
  • İlk bölümü yeni izleme imkanı buldum. Güzel dizi. Aksiyon ve hareket var takip etmeye devam edeceğim gibi...
  • Bugün izledim ilk bölümünü,çok beğendim film gibiydi hakikaten.Gelicek bölümleri sabırsızlıkla bekliyorum bol aksiyon olacağının ipuçlarını verdi bakalım umarım beklentilerimizin üzerinde çıkar.
  • Bende merak ettim indirmeye başlıyorum.
  • İzleyin beyler mutlaka arkayı dörtleyelim :)

Yarın yeni bölüm var daha doğrusu bu gece sabahlara doğru

• Arrow (2012 -2020 ) Bitti

Arrow (2012 -2020 ) Bitti
  • Aslında başlamayı düşünmüyordum fakat izleyen tüm arkadaşlarım methettiği için ilk bölümü izleme kararı aldım. Gerçi pek olumlu düşüncelerim yok bu dizi ile ilgili.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.