Şimdi Ara

Arrow (2012 -2020 ) Bitti (488. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.734
Cevap
111
Favori
389.206
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 486487488489490
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: pelerinli

quote:

Orijinalden alıntı: MDV

Malcom nasıl Felicity'nin bilgisayarını izleye biliyor? sacmalık

geldi ya karargahlarina, masalara falan oturdu kilic koydu. o ara koymustur

Orada kamera gibi bir şey var da o bilgisayarın kamerasıdır bence.

Ayrıca Felicity gibi bi bilgisayar dahisi kendi bilgisayarına uzaktan bağlanıldığında anlamıyor mu?

Dizinin saçmalıkları bitmiyor nasılsa. Seyirci de izlemeye devam ediyor adamlar saçmalamaya devam ediyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gallifreyan

quote:

quote:

Ayrıca Felicity gibi bi bilgisayar dahisi kendi bilgisayarına uzaktan bağlanıldığında anlamıyor mu?

Dizinin saçmalıkları bitmiyor nasılsa. Seyirci de izlemeye devam ediyor adamlar saçmalamaya devam ediyorlar.

Kamera koydu yazmamışım ama anlaşılıyormuş ne demek istediğim

Da şimdi baktım kabak gibi belli kamera, dediğin gibi sızsa da anlarlar. Belki Verdant'tan LAN yapmıştır
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheBatman

Yukarda bazılarının dediği gibi arrow benim için bitmiştir.ne kadar dc nin her şeyine aşık olsam da 3.5 sezon izlemiş olsam da artık izlemeyi düşünmüyorum bu diziyi. Eminim benim gibi kalitenin baya düştüğünü düşünen vardır.

Bende böyle diyorum ama her seferin de izliyorum
  • Bu aralar sıkıyordu tam ama fragmanı görünce heyecanlanan sadece ben miyim film gibi bölüm olacak resmen birde yeni bir klip yayınladılar malcom merlyn ile ilgili haftaya dizi izlemicek hiç kimse film izlicek :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: D.

quote:

Orijinalden alıntı: TheBatman

Yukarda bazılarının dediği gibi arrow benim için bitmiştir.ne kadar dc nin her şeyine aşık olsam da 3.5 sezon izlemiş olsam da artık izlemeyi düşünmüyorum bu diziyi. Eminim benim gibi kalitenin baya düştüğünü düşünen vardır.

Bende böyle diyorum ama her seferin de izliyorum

Yok bee sanmam ☺

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: P4P800

quote:

Orijinalden alıntı: Arkedios

Dizinin başından beri adamlar mermilerin arasında takla atıyor hala bir isabet yok. Valla gidip ben sıkacağım en sonunda.

John Barrowman'ın gay olduğunu yeni mi öğreniyorsunuz daha. Facebook'ta çok deli fotoğraflar paylaşıyor. Bir dizideki adama bakıyorum, bir facebooktakine benimde aklım almıyor açıkçası.

Bölüme gelince fena değildi işte. Ama Laurel'in görevlere gidip, Diggle in mekanda durması çok saçma. Hiçbir mantıklı açıklaması yok.

bunumu kastediyosun

Bu resimlerden sonra şuna bakıp kendinize geri gelin beyler

Arrow (2012 -2020 ) Bitti

abi atmayın şunları ya adama bak full karizma istediği kızı rahatlıkla götürür onun yaptığına bak midem kalktı şerefsizim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Merc With a Mouth

Bunu yazmaya gelmiştim

Ray'in karısını öldürenler de Brick'le alakalı çıkarsa şaşırmam

Bu da YouTube hali
    Gelecek Bölümden Özizleme

Edit: Kanalın videolarına bakarken bu sezonki bir dövüş sahnesinin dublör halini gördüm keşke dublörler oynasaymış

Oliver Vs Malcolm Vs Nyssa

rayin karisini mirakurulu askerler oldurdu

• quote:

quote:

quote:

Bu kameradan izleme olayi fringe de vardi bi bolumde.adam ip uzerinden izliyordu

• quote:

quote:

quote:

Ötekini söküp kendi harici kamerasini takmış olabilir. Bi ara bizimkilerden once gelmisti hani kilici gostermeyemi haber vermeyemi tam hatirlamiyorum ilk gelisi galiba orda yapmistir. Bu tarz detaylara cok takilmamak lazim.

• Dizi aradan yeni çıktı ama ne bileyim bayağı ağır ve durağan ilerliyor, son bölümde uykum geldi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ollie'nin olmadığı her bölüm çok yavan oluyor. Umarım 12'de komple döner ama sanmıyorum. 12'nin sonunda geldiği görünür 13'de döner diye bekliyorum.
  • Oliver artık dönmeli dizi çok sıkıcı oluyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Witsel

Oliver artık dönmeli dizi çok sıkıcı oluyor..

Önümüzde ki bölüm geliyor işte

• Öyle istemekle olmuyor be umarım bu kadar da saçmalamazlar, alfa beta artık neye bağlanacaksa bağlasın böyle şey mi olur. Ölmedin çünkü yaşamak istiyordun çay da demledim iç iyi gelir hadi yine yırttın Oli Dizi izleniyor diye iyice salmış yapımcılarda, biz zaten gerçekçilik beklemiyoruz ama dizi kendi içinde de çok göze batan hatalar yapmaya başladı zaten herkes şikayetçi olmuş durumdan gördüğüm kadarıyla. Ben de nedense her şeyden çok Starling şehrinin polis birliğine takılıyorum bu kadar gereksiz gösterilemez herhalde Sırf Deathstroke ve Suicide Squad ekibini tekrar görmek için izlemeye devam ediyorum. Artık her yeni bölümü izlerken şimdi ne olacak, ne yapacaklar demektense hangi hata göze çarpacak diye düşünür oldum
  • D. kullanıcısına yanıt
    Slade falan da gelsin de dizi güzelleşsin.

• Arrow (2012 -2020 ) Bitti
    Arrow (2012 -2020 ) Bitti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Charles Bartowski -- 2 Şubat 2015; 22:50:50 >
  • geldiği zaman felicitynin ölüsünü görse keşke
  • Dizinin kalitesi iyice düşüyor bana göre. Konu, şehir yerine daha farklı mekanlarda geçse daha güzel olur. Ada gibi mesela. Çünkü şehirdeki olaylar çok basit ve sıkıcı. İleri sara sara seyrediyorum.
  • Son bölümü uyuya uyuya bitirdim. Ne kadar müthiş bir yapım olduğunu siz düşünün.
  • Yetiş ya Oliver yetiş ya Arrow Dizinin rayına girmesi için Laurel'in falan ölmesi lazım şu Ray Palmer'in de dizisi çıksın artık da ondan da kurtulalım. Bir şekilde Oliver'a eski imajını kazandırmaları lazım zengin, karaktersiz. Şehirde Oliver'ın, Arrow olmadığını bilmeyen bir Lance kaldı.
  • 
Sayfa: önceki 486487488489490
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.