Şimdi Ara

Arrow (2012 -2020 ) Bitti (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.736
Cevap
111
Favori
389.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DXM06

quote:

Orijinalden alıntı: WHISPERZ-

şu sıralar dizi yokluğunda izlenilicek mükemmel bir dizi. 2. Bölümde tam anlamıyla mükemmeldi.

dizi yokluğu mu?

dexter ve person of interest bu sezon resmen yardırıyor. walking dead'de güzel başladı. ama arrow'da çok başarılı olacak.

2. bölümde güzeldi acaba ilk kim öğrenecek merak ediyorum kız mı koruması mı.

yanlış anladın. Onların çıkmasını beklerken yanına Arrow da eklendi işte
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DXM06

quote:

şu sıralar dizi yokluğunda izlenilicek mükemmel bir dizi. 2. Bölümde tam anlamıyla mükemmeldi.

dizi yokluğu mu?

dexter ve person of interest bu sezon resmen yardırıyor. walking dead'de güzel başladı. ama arrow'da çok başarılı olacak.

2. bölümde güzeldi acaba ilk kim öğrenecek merak ediyorum kız mı koruması mı.

yanlış anladın. Onların çıkmasını beklerken yanına Arrow da eklendi işte

Haklısın
  • izlenebilir bir dizi ama silahlı sahnelerde bir kurtlar vadisi havası var o kısımları daha gerçekçi yaparlarsa daha güzel olucak gibi geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tremonti

quote:

Orijinalden alıntı: Mjollnir

http://divxplanet.com/sub/m/35385/Arrow.html

2. bölüm hakkında

Yine güzel bir bölümdü, sıkılmadan izledim. Bölüm sonunda gördük ki Green Arrow'a çok benzeyen bir okçu daha var. Benim tahminimce o okçu Vordigan (Dark Archer) olabilir.

yanlış hatırlamıyorsam smallville den, zaten oliver bir tarikat tarzı bişiye üye idi buna okçuluğu vb. öğretenlerin topluluğu, ki zaten sonlara doğru bir ara yanlış hatırlamıyorsam vordigan gelmişti bir bölümde labirent tarzı bir yerde idiler falan oliver kızın birini eğitiyordu onun için gelmişti, falan aman çok öncelerdeydi kafam karıştı

Aynen, ben de Smallville'den yola çıkarak bunu yazdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: treko

izlenebilir bir dizi ama silahlı sahnelerde bir kurtlar vadisi havası var o kısımları daha gerçekçi yaparlarsa daha güzel olucak gibi geliyor

Biraz daha gerçekçi olursa dediğiniz gibi gayet hoş ilerler.

• Bence İlk 2 bölümün hızlı işlenmesi ana konuya biran önce geçilebilmesi için gerekliydi.Bundan sonra 1-2 bölüm daha izleyip asıl dişli rakipler ve uzun soluklu kovalamacalar izleyeceğiz. Ayrıca işin dallanıp budaklanması, ortalığın karışması hoşuma gidiyor, daha şimdiden Annesinin konuştuğu adam merak uyandırdı, ayrıca 2 bölümdür hakladığı düşmanlar çerez niyetineydi ki bence onların tepesindekiler olayı düğüm noktasına getirecek. Cici babasından da farklı senaryolar çıkacaktır, hem anne bir işler çeviriyor hemde cicibaba Üstüne devamlı adadan bölümler güzel gider.

• Dizi tahmin ettiğim gibi Alcatrazvari ilerliyor fakat flashback'ler ile ana konuya bağlanacakmış gibi göründü özellikle son sahnede.
  • DEXTER vari ilerliyor bakalım ne olacak .

Bazı Alcatracılara ithafen
  • İlk bölümünü az önce izledim, herşeyiyle süper bir yapım olmuş.

Tutacağını düşünüyorum.
  • Daha iyiye gidiyo ilk bölüme göre
  • Dizi böyle giderse efsane olur.Demedi demeyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kalora

quote:

Orijinalden alıntı: treko

izlenebilir bir dizi ama silahlı sahnelerde bir kurtlar vadisi havası var o kısımları daha gerçekçi yaparlarsa daha güzel olucak gibi geliyor

Biraz daha gerçekçi olursa dediğiniz gibi gayet hoş ilerler.

Silahlı sahnelerin gerçekçi olması demek, Oliver'in daha ilk saniye de ölmesi ve dizinin bitmesi demek

• -Güzel bir 2.bölüm oldu.
    -Esas kızın hemen yumuşaması güzel olmadı.Kız kardeşinin ölümüne sebep olmuş adam o biraz daha soğuk durmalıydı.
    -Flashbackler çok hoş oluyor.
  • Çok güzel bölümdü.Kesinlikle çok iyi ilerliyor.Çok iyi bi dizi olucak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaFaKTR3

Bu senenin bomba dizisi budur bence

aynen bu sene yeni dizlerin içinde en iyisi bu şimdilik
  • Başlayalım bakalım indirmeye başladım ilk bölümü.
  • İki bölümü de şimdi indirip izledim. Güzel bi diziye benziyor.
    Adamın annesi de kevaşe çıktı. Sondaki okçu adam da gelecek bölümü sabırsızlıkla beklememi sağladı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erwin

Çizgi Roman uyarlaması bir diziden neden gerçekçilik bekleniyor anlayabilmiş değilim. Green Arrow'u okuyunda görün bunlar daha hiçbir şey. Green Arrow'un oku var adamı köpükle kaplayan. İçinden ağ çıkan, yumruk çıkan.

onlar biraz zor gelir diziye nasıl olsa çizgi roman diyip kullanmışlardır zamanında fakat smallville de kullandığı bir tane vardı elektromanyetik alan oluşturan saplanınca böyle etrafdaki elektronik aletleri bozuyordu
  • İyi güzelde, ana konu üzerinden gitmeli diye düşünüyorum.
  • arkadaşlar diziye başlamayı düşünüyorum ama o süpermenin dizisini seyretmedim izlemem gerekmiyor heralde... süpermenin neyi oluyor aralarında bağlantı varmı
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.