Şimdi Ara

Arkşlr Evde vucut Yapmak İçin Yapılması Gerekn Hareketler

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
5.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet Beyler Forumda Vardı Resimli Anlatmıştı Bi Ardş Kol - Gögüs - Omuz
    5 kg Dumbellar'la Yapılması Gerekn Hareketleri Şimdi Bulamadım Yardımcı olurmusunuz Bi Çok lazım

yada Bşka Siteden Nerdn Bulablrm Ypcgm Hareketleri Resmlerle Gösteren
    Evde Çalışma Yapcam Malum Spor Salonuna Gitcek vaktmz yok

2 Tane 5 kg dambıl var Bide Yay Aam Hareketleri Nası ypcagımı bilmiyorum işte:S Lütfen Yardımcı olun bi
  • Eline Sağlık Dostum Güzelce Göstermiş Sitede Fakat

Ben bunları Hangi Aralıklarla yapcam Günce Kaç kere mesela gögüs Bu hareketi Kaç kere yapcam ?
  •  Arkşlr Evde vucut Yapmak İçin Yapılması Gerekn Hareketler

Şakayı bi yana bırakırsak dambıllar ile göğüs, biceps, triceps, bilek ve omuz kaslarını rahatça çalıştırabilirsin.

Triceps (arka kol)

Biceps (ön kol)

Bilek (fotodaki şekilde oynatarak);

Omuz;

Göğüs;

Daha bir sürü hareket var, temel olarak eklemek istedim. Belli bi süre sonra dumbellar hafif gelecektir fakat devam ederseniz kaslar parçalanır ve şekillenir İlk foto da bilek için iyidir

Görüs ve ön kolu, omuz ile arka kolu günlere yayabilirsin mesela. Her gün bütün bölgeleri çalıştırmana gerek yok. birer gün aralık bırakarak sıkılana kadar yap İlk günler çok hafif başla tabi, ağrılı bi başlangıç olmasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PlutosDaddy -- 22 Kasım 2009; 4:01:53 >
  • Maksat mesajım bulunsun:)
  • Msjm bulunsun bakcam yarın
  • tşkler
  • ben 5kg dambılla 1 ay kadar çalıştım baya bi gelişme oldu ama düzenli yapman lazım yalnız 2. aydan sonra 5kg dambıl oyuncak geliyor hiç bi kas yapamazsın ben yenisini alamadığım için bırakmak zorunda kaldım
  • sadece şınav çek
  • buda işini görür kanımca ama evde bence bu iş olmuyo,spor salonu tadını alan evde yapamaz

http://www.coopersguns.com/videos/exercise-encyclopedia/
  • evde yapmakla spor salonnuna gitmek ayrı bişey ben 12 gü önce basladım kilo vemek için 2 kilo gitmiş simdiden evde yapsam aynısı olcakmıydı yookk..durumun varsa spor salonuna git
  • Şöyle Yaza Kadar Bi Ön Hazırlık Yapalım

Yazın Gitcem Spor salonuna Tşkler yardımcı olnlara
  • yararlı bi konu
  •  Arkşlr Evde vucut Yapmak İçin Yapılması Gerekn Hareketler

BUNU AL BAK hergün 5 kez bunla çalış varya nebicim kas yaparsın anca bu...
  • mesajım bulunsun
  • yayı sırtına geçir kollarını iki yana aç ve sonra hizasından çıkartmayarak kapat aç nba reklamında gördüm adam öyle yapıordu göğüs kasını manyak şişiriyordu yay varsa bu taktiği kullan şahsen ben kullanacam inşallah...
  • Body salonuna gitmeden evde başlarsan haraketleri 99% yanlış yaparsın ve vaktine yazık olur. Belkide incitirsin bir tarafını. EN az 6 ay gidip tecrübe edin sonra dumbelları alırsın evde yaparsın , ama salona bir kez gittinmi zaten bırakamazsın daha faydalıdır.
  • o kadar da sakar değiliz bea kardeş
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.