Şimdi Ara

Arkdaşını Kampüscelli yap 100 kontörü kap ;)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • KampusCell'li! Arkadaşını da KampusCell'li yap, İKİNİZ DE 100 KONTÖR/200 DAKİKA KAZANIN

KampusCell'li, çok kazanacağın, üstelik arkadaşlarına da kazandıracağın bir teklifimiz var. Duymaya hazır mısın? Henüz KampusCell'li olmayan arkadaşlarını KampusCell'li yap, hem sen hem arkadaşın, ikiniz de 100'er KONTÖR / 200'er DAKİKA kazanın.

10 arkadaşını KampusCell'li yaparsan tam 1000 kontör / 2000 dakika kazanırsın.

Kampanyadan faydalanmak için; KampusCell'li yaptığın arkadaşın senin numaranı

KAMPUS boşluk 53XXXXXXXX yazıp 2388'e mesaj atsın.

Unutma! Mesajı KampusCell'e geçen arkadaşın atacak, mesaja senin telefon numaranı yazacak.

Sen veya arkadaşların henüz Turkcell'li değilseniz, hemen yeni bir Turkcell hattı alıp kampanyadan faydalanabilirsiniz.
    Notlar:

* Kampanyadan yararlanmak için arkadaşın mesajı attığında her ikiniz de KampusCell'li olmalısınız. KampusCell'li olduktan sonra en geç 15 gün içinde arkadaşının mesajı göndermesi gerek.
    * En çok 10 arkadaşını KampusCell'li yapıp, kampanyadan faydalanabilirsin. Eğer seni bir arkadaşın KampusCell'li yaptıysa onu bir kere belirterek kampanyadan faydalanabilirsin ama sen de 10 diğer arkadaşını KampusCell'li yapıp kazanmaya devam edebilirsin.
    * Faturasız hat kullanıyorsan, kazandığın kontörler Konbara'ya yüklenecek ve bunları istediğin zaman, istediğin şekilde kullanabileceksin.
    * Faturalı hat kullanıyorsan, kazandığın dakikalar hemen hattına tanımlanacak, kullanmadığın dakikalar bir sonraki fatura dönemine devredecek. Bir sonraki fatura döneminde de kullanmadığın dakikalar silinecek. Hediye dakikaları tüm Turkcell'lilerle konuşurken kullanabilirsin.
    * Kampanya için atılan mesajlar ücretsizdir.
    * Kampanya 30 Mayıs – 31 Temmuz tarihleri arasında geçerlidir.
    * Turkcell kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

yapanlar warmı arkdaşlar ben denemedim de en az 10 kişi yi mi kampuscelli yapmak gerekiyor yoksa tek kişiden 100 kontörü alabiliyormuyuz yukarıda ki yazıdan anladığım 10 kişi ama bi de siz bakın isterseniz

• up up up up up
  • BİR KİŞİ YAPSAN 100 KONTÖR...
  • olmayan varsa olsun bizi de görsün
  • nerede yazıyor bu
    turkcellin sitede göremedim
  • http://www.turkcell.com.tr/index/0,1028,400135,00.html

Deneyen var mi ???

Ben şu an kampuscelli degilim nasil gecebilirim turkcell extraya falan gitmeden geciliyor mu ? geçiliyorsa burdan birisi tarif etsin pm den bende onun adini yazip yolluyum
  • ben bugün deneyecem...
  • kampuscell değilim olmaya da heç gerek duymadım ama böle bişey varsa hemencik olabilirim.
    ve ardımdan bi kaç kişiyi kampuscell yapabilirim.
    Gelsin kntr ler
    (taby doğruysa )
  • Deneyen yazsin..

uppp
  • nası kampüscell li olacaz
  • YAW NE GEREK WAR KAMPUISSELE
    ALIN FATURALI
    GUL GIBI KULLANIN
    YAW
  • turkcell abone bayine ögrenci kimligi ile kampuscelli olabiliyorsunuz

kampanyadan karşılıklı yararlanmak isteyen varsa ulaşırsanız deneyebiliriz...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.