Şimdi Ara

arkadslar vw we audının resımlerı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
468
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • slm arkadaslar sızlerden bı ıstegım olacak ben bı sehrımızde vw ve audı yedek parca işi yapıorum ve yenı kart bastırmayı dusunuorum we bu sefer karta daha ıyı resımler koymak ıstıyorum elınde modufuye wvw audı resmı olan arkadaslar yardım edersenız sewınırım.(aslında modıfıyelı araba resımlerı arıorum dıger resımlerı yanı normal modellerın resımlerı war dewasa bırseyler olursa sewınırım)sımdıden tesekkurler...kazasız gunler...

• En nefret ettiğim kart biçimi boel koyuyorlar arabanın resmini ıykk

Sana tavsiyem sağlam bir kaç audi Vw logosu koy boel yırtıcı ORJ olmayan logolardan

Tamam bunlar çok dandik ama beninşakllah anlatmak isteiğimi anlatmışımdır

Farklı bir Vw logosu yada Audi logosu koyarsan daa ii olur karta

Araba resmini bütün tamirciler koyuyor

Ha illa araba resmi koyucam diorsan bence yeri kartın arkası ama arkalı onu renkli kartlar pahalanıyor

Ben sana daah resimde koyarım sen tam istediğini yazarsan bu yzaıdan sonra

• İşinin ehli daha dogrusu zevkli bir matbaa cıya git sana isteklerini karşılıyacak bi dizayn yapmalarını iste içine sinene kadar ugrastır adamları . Biraz fazla para verirsin ama kartına bakıldıgında '' güzel miş kart '' demeleri buna deger. Ayrıca Prestij meselesi tabiki ...
    Bu arada TR de oldugumuz için böle logo koymak vs. serbest ama yurt dısında kartına VW logosu falan yaptırman için iş yerini kapatmayı bile göze alman gerekiyo ... Biz AB ne falan girersek bu gidişhatta işimiz zorr...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.