Şimdi Ara

ARKADAŞLAR YARDIMMMMMMMMMM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • MERHABA ARKADASLAR BEN BU SİTEYE YENİ KATILDIM VE BANA BİRİNİZ VEYE BİR KACINIZ BİLGİ VERİRİSENİZ COK SEVİNİCEM. YA BEN 2 HAFATA ONCE BİR SİSTEM TOPLADIM. İMZAMDA DA YAZIYOR SİSTEMİM AMA HERKES BİR SEYLER SAYILIYOR; İŞTE MAD COK SORUN YARATIYOR CABUK ISINIYOR. ELEKTRİK KESİNTİLERİNDE İŞLEMCİNİN AYNMASI ÇOK KOLAY ARKADASLAR ARANIZDA AMD KULLANANLAR VARDIR BANA YAZARSANIZ SEVİNİRİM MESAJLARINIZ BEKLİYORUM.

BENİ BEKLYEN TEHLİKERLER NELER BANA YAZARSANIZ BENDE ONA GORE ONLEMİMİ ALACAĞIM. SİZE ŞİMDİDEN TESEKKURLER...

• tehlike mehlike yok ... sadece makine üzerindeki fan a dikkat et veya biraz daha guzel bir fan al hepsi bu.
    amd nin isi acisindan intele gore eksi yonu, fan devre disi kaldiginda intele gore daha fazla isiniyor. yani fansiz calisma suresi dusuk... makineyi duzgun kullanabildikten sonra hic birsey olmaz. ...
  • Ne bu telaş kardeş. Fazladan hiç bir tedbire gerek yok. Sistemin hayırlı olsun...
  • hakikatten bombamı aldın
    teleş etme amd baya iyidir kullnadıkça zevkine varacaksın sadece yazları biraz sıcaklık sorunu yapacaktır
    ama çok sık değil mereklanma
    hayırlı olaaa
  • güzelcene sistemini toplamışın daha ne yaw.bişeycikler olmaz.benim evimde amd 2500 var bir kere kilitlendiğini görmedim.başka bir arkadaşımda aldı biz iyi deyince onun bilgisayar yandı(korkma sistemden değil evi yaktı ondan yandı walla)şimdi gidip bir tane daha alcaz hiç problem yok yani.rahat ol.
  • hayırlı olsun sistemin sadece fanı kontrol et yeter...
  • arkadaşım fazla panik olma. ama amd nin en büyük derdi ısınma derdi. bu açık bir şey.. ama fanlarına dikkat et. fan yönlerini iyi ayarla. kasanın arka yüzeyinde egzost fan olsun. bi sorun çıkmaz umarım..
  • aslında isinma derdi degil intel e gore daha fazla ısınıyor ama sorun cıkarmas merak etmesen asayiş berkemal...
    amd lerde problem olsaydı firmayı ilk topa biz tutardık
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.