Şimdi Ara

Arkadaşlar Windows İnstaller Hizmetine Erişilemedi Hatası İçin Çözüm Bilen Var mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
2.894
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle s.a. arkadaşlar. yaklaşık 2 aydır bu sorunu yaşıyorum ve bilgisayarıma sistemle ilgili birşey yada normal program yüklemeye çalıştığımda sürekli bu hata çıkıyor. Nette çok araştırdım denedim uyguladım yazılanları ama yok çözüm olmadı hiç biri :( bir sürü windows fix yazılımı installer ı devre dışı bırakıp devreye sokmalar falan ama yok aynen devam ediyor ve formatta atamıyorum çünkü yüklü bir çok yazılımım ve sistemin bir çok yerinde dosyalarım mevcut 4 yıllık sistemim kurulu düzenim yani. Bu sorunu nasıl çözebilirim bana yardım edebilir misiniz? verdiği hata resmini de ekliyorum. Şimdiden çok teşekkür ederim hepinize hele sorunu çözmeme yardım eden arkadaşın alacağı hayır duası çok büyük.

.

Arkadaşlar Windows İnstaller Hizmetine Erişilemedi Hatası İçin Çözüm Bilen Var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exelance_alper -- 20 Şubat 2013; 3:17:19 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.