Şimdi Ara

Arkadaşlar şöyle bir ürün arıyorum yardımcı olacak var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben tabletten yds dil videoları izliyorum. Ancak tableti ara sıra durdurmak zorunda kalıyorum. Benim aradığım ürün ise tableti uzaktan yönetebileceğim bir küçük kumanda gibi bastğımda video dursun bastağımda oynasın istiyorum. Acaba böyle bir ürün var mı? Şimdiden yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: mmmashm

Arkadaşlar ben tabletten yds dil videoları izliyorum. Ancak tableti ara sıra durdurmak zorunda kalıyorum. Benim aradığım ürün ise tableti uzaktan yönetebileceğim bir küçük kumanda gibi bastğımda video dursun bastağımda oynasın istiyorum. Acaba böyle bir ürün var mı? Şimdiden yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederim.

???
  • Kulaklığı tak mikrofonlu kulakliklardaki ortadaki tuşa basarsan video durur tekrar basarsan devam eder. Hem ekonomik hem pratik. Hatta aslında elinde bu alet varmış ama haberin yokmuş değil mi?
    Mesafeyi de dert etme aux kablolar ile uzatip yan mahalleden bile durdurabilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üstat tablet değil ama tablet işletim sistemi bulunan ve kumanda ile kontrol edilen bir cihaz mevcut

http://www.bimeks.com.tr/urun/128984/reeder-tv.aspx
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.