Şimdi Ara

Arkadaşlar sonunda aldım bir LCD

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
751
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Oh be SAMSUNG 960BF aldım şimdilik çok güzel görünüyor ilerde bi incelemesini yayınlarım.

• quote:

Orjinalden alıntı: bilenabi

Oh be SAMSUNG 960BF aldım şimdilik çok güzel görünüyor ilerde bi incelemesini yayınlarım.

Güle Güle kullan hocam iyi günlerde inşaallah

Hocam bu arada bana tavsiye edermisin??

Bende CRT var LCD alayımmı nasıl gözleri yoruyormu???

Gözlük kullanmak istememde...
  • bendede var 960 bf, 2 ay önce almıştım. herkese tavsiye ederim. aratırsanız daha önce konu açmıştım. resimlerde var.
  • LCD gözleri bozmuyor yansıma yok görüntü kalitesi müthiş... tavsiye ederim
  • arkadaşım yeni mönütörün hayırlı olsun
    bende yeni yeni lcd mönütör almaya kara verdim lakin son zamanlarda gözlerimde kızarık ve yanma,kurulanma başladı validenin göz ameliyatı sırasında bir doktor pc kulanıyorsan lcd mönütör kulan dedi ayak üstü bir konuşmaydı bu bizimkisi ve bende samsung tv almaya niyetlenirken şu plzamlardan saglık önce gelir diyerek pc mönütörünü deiştirmeye karar verdim tv araştırırken sansungun g görüntü kalitesinin mükemel oldugunu farkettim ve şimdi 760bf ile 960 bf arasıonda inç farkından başka bir fark varmı 760bf 17 inçlik 960 bf 19 inçlik arsaında başka bir fark varmı yada başka bir mönütör tavsiyeniz olurmu samsung olmak koşuluyla ben şimdilik 760bfde karar kıldım eger birazdaha fiyatlar aşagı çekilirse 19 düşünebilirim
  • valla şimdilik görüntüler iyi yeni yeni alışıyorum. ama monitörün şekli çok iyi bence
  • Hayırlı olsun iyi günlerde kulanın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.