Şimdi Ara

Arkadaşlar Sizce hangisini almalıyım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar çok mutluyum çünkü aylardır etmediğim küfür kalmayan ATI nihayet adam gibi iki kart çıkardı...HD3850 ve HD3870....

Şimdi arkadaşlar benim anakartım P5KC Crossfire kart dolayısıyla tek şansım Ati keza çift kartı kafama koydum...Lakin şöyle bir durum var 3850 ve 3870 çok güzel kartlar performansları 3-5% gibi farklı(yalnış olabilir tablolardan çıkarımım yalnışsam lütfen bildirin) öte yandan da 3870 GDDR4 gibi avantajı var.Ne yapmalıyım fiyat olarak çok performans anlamında da az farkları var.Bu arada tekrar belirteyim CF yapacağım iki kartı beraber alacağım....

Testlerde oldukça iyi gözüküyorlar.Ama ben emin olamıyorum yani aradaki fiyat farkına CF koşullarında değermi keza 30-40% fiyat farkı var....

Sistem bilgilerim ayrıntılı:
    ASUS P5KC CF DDR2+DDR3
    2GB OCZ 800MHz
    FEEL HURICANE II KASA VE KENDİ PSUSU(ACABA PSU YETERMİ 550W---gerçek değil diyorlar ama)
    INTEL CORE2DUO E64002.1@3.2

ŞU ANKİ EKRAN KARTIM (gülmeyiniz) X1650pro....

Not bu arada P5KC Bios'u 13.7.2007 ver. acaba CF de sorun çıkarır mı...(Bios Update'i sevmiyorum da....)

• bence eğer CF düşünüyorsan hd3850 derim...3850CF f/p olarak bence 3870CF' e nazaran daha iyi...bi kaç sitede test vardı böyle bulabilirsem koyarım...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.