Şimdi Ara

Arkadaşlar siz C4 kullanıların tafsiyesi benim içinçok önemli !!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
842
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar işallah ilk arabamı alacağım; Bir tanıdğımda 2006 model Dizel kazasız boyasız sonax yapılmış 47500 km de temiz bir C4'ü var arabayı almaya niyetlendim arabadan fiyat konusunda biraz anlarım ama daha önce hiç C4 düşünmedim ilgilenmedim ve kullanmadım sizce bu araba kaça alınır mı; Alırken nelerine dikkat etmeliyim siz kullanıcılar olarak memnun musunuz ? Arabanın peryodik bakımları kaça mal oluyor ? 26000 TL bu değer bu araba için nasıl az mı çok mu en fazla ne kadar eder kaça alsam kar ederim ? alsam 2-3 sene sonra temiz kullanım koşuluyla kaça satabilirim;

Yardımlarınızı bekliyorum zamanım dar araba elden gidebilir; Yardımcı olanda olmayanda herkese tşk ederim.

• Arkadaşlar bu konuda fikri yada bilgisi olan yok mu? Biraz acelem var da... Sizlerden alacağım tafsiyeler üerine satın alıcam bu aracı
  • tam model nedir eğer sxpk ise 25 000 tl ye al derim daha fazla verme bence
  • merhaba. bende 2006-8 arası dizel otomatik c4 bakıyorum.. saniyedeki ustam bu aracı öneriyordu yakıt ve motor olarak sağlam araba.. donanım olarakta baya dolu bir araç..kullananlar yorum yaparsa buradan takip edelim konuyu
  • Muratcan dostum araba dizel benzinli değil yani dizel temiz bir araba için 25000 TL sanki biraz az gibime geldi yani sonuçta c segmenti bir araba zaten, c segmenti 45000km bir dizel araç için hangi marka olursa olsun hangi segmet olursa olsun 28.000'TL. den aşağı bir dizel a araç yok acaba arabayı benzinli olrak değerlendirmiş olabilir misin ?
  • ben 1.6 hdi 110bg sxpk kullanıcısıyım. araç çok seri yakıt olarak makul değerlerde. aracın eksileri;
    -arka süspansiyonlar sert
    -debriyaj sert
    -vites geçişleri sert
    -bagaj hacmı kucuk
    eğer senin bulduğun 110 hp ise 25000 tl iyi bir rakam. 90 hp ise tavsiye etmem donanım olarak farklılıklar var motorda zayıf kalıyor.
    senın ıcın hayrlısı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: gurkan57

ben 1.6 hdi 110bg sxpk kullanıcısıyım. araç çok seri yakıt olarak makul değerlerde. aracın eksileri;
    -debriyaj sert
    -vites geçişleri sert
    -bagaj hacmı kucuk
    eğer senin bulduğun 110 hp ise 25000 tl iyi bir rakam. 90 hp ise tavsiye etmem donanım olarak farklılıklar var motorda zayıf kalıyor.

peki 2007 model sx pk dizel otomatik için ne dersiniz? takasla 25bin tl gibi bir rakama buldum 170bin km de tek bir kazası bile yok.. motoru filan iyi durumda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: forevergs13

quote:

ben 1.6 hdi 110bg sxpk kullanıcısıyım. araç çok seri yakıt olarak makul değerlerde. aracın eksileri;
    -debriyaj sert
    -vites geçişleri sert
    -bagaj hacmı kucuk

peki 2007 model sx pk dizel otomatik için ne dersiniz? takasla 25bin tl gibi bir rakama buldum 170bin km de tek bir kazası bile yok.. motoru filan iyi durumda.

aracın sahibiyim sorunsuz kaçırılmıyacak bir araç son fiyatı 25 bin.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-citroen-2007-model-citroen-c4-1.6-92-bg-dizel-111332530/detay/

sizin aynı paraya aldıgınız araç 170 binde benim araç 88 bin arayın konuşalım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emekkk -- 9 Şubat 2013; 18:17:50 >

• hocam benim baktığım araç dizel otomatik +sxpk full modeli.. sizinki hem manuel hem sx modeli..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forevergs13 -- 10 Şubat 2013; 16:13:00 >
  • otomatik olduğu ıcın fıyatın fazla olması normal. fakat yuksek kılometrede dızel otomatık araç alırken dıkkat etmelısın bu konuyu iyi araştır derım. bnm aracım manuel sormak ıstedıgın bısey olursa yardımcı olmaya calısırım. ama sx alma sxpk almaya çalış fıyat olarak çokta bısey farketmıyor zaten.
  • evet hocam otomatik ve dizel bir arada olunca motor ve şanzuman çok önemli oluyor. km'den ziyade araç motor durumu iyi olmalı bazı araçlar var 70binde motor bitik bazısı 170binde hala diri.. sxpk olarak daralttım aramamı zaten sxpk otomatikte 6 vites olduğu için daha az yakıyor ve motor gücü 110 ps oluyormuş..
  • quote:

otomatik olduğu ıcın fıyatın fazla olması normal. fakat yuksek kılometrede dızel otomatık araç alırken dıkkat etmelısın bu konuyu iyi araştır derım. bnm aracım manuel sormak ıstedıgın bısey olursa yardımcı olmaya calısırım. ama sx alma sxpk almaya çalış fıyat olarak çokta bısey farketmıyor zaten.

hocam 2006 civarı c4lerin teker ölçüleri nedir? 14 mü 15mi ?
  • 205/55 rR15
  • teşekkürler ucuz vardı 16lık almadım. bu arada c4ten vazgeçtim yeni hedefim toyota yaris ile kelepir auris veya astra 3... 24-29 bin arası dizel otomatik bu araçlar sağlam.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.