Şimdi Ara

Arkadaslar play Station salonu aaccaz ama Bi kac sorum var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar babamgil play station salonu açmaya karar werdik ama nasıl iyi kazandırıyo mu bu salonlar

saati ne kadar oluyo bide açtıgımız zaman zarar etmeyiz demi Baya oynuyan kişiler var mı salonlarda bu oyunu

yer olarakta iyi bi yerde zaten iyi olur mu babam sor dedi bi

• saati 4 lira şu anda, mutlaka en az 32" hd ready ldc olsun ekranlar, pes banko ps3 lerin içine yüklet alırken, birkaç ta extra oyun al, fazladan joistik al (pes i 4 kişi de oynuyorlar, bir yönetim programı edin, yoksa hesapları karıştırırsın. istanbulda isen teknik yardımda bulunurum.
  • İyi bir yerde ise saatini 5 TL bile yapabilirsin.Tv'ler en az 32" olsun ve HD olsun..
  • Açmayın kesinlikle önermem.
  • neden
  • quote:

Orjinalden alıntı: sambaras

İyi bir yerde ise saatini 5 TL bile yapabilirsin.Tv'ler en az 32" olsun ve HD olsun..

32 " küçük değil mi
  • quote:

Orjinalden alıntı: hdd11

neden

4 sene ps2 & internet kafe işletti babam.Kafeyi açtığımız günden beri satacam deyip duruyordu en sonunda geçen ay kapattık kafeyi. Kazandığın 3 kuruşa değecek iş değil. Sabah 9 dan akşam 11 e kadar dükkanda sıkıntıdan patlarsın. Tatilin olmaz sinir stres. Aman akşam alarm çalacakmı hırsız girdimi yangın çıktımı vs. Kazandığın paranın büyük bir bölümü vergiye kiraya faturalara vs gider. Birde işler son zamanlarda çok kötüydü kriz nedeniyle millet karnını doyuramazken gelip kafede oyun oynamıyor. Dediklerimi iyi düşünün

Edit:/imLâ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Big Turtle -- 22 Ocak 2009; 19:01:26 >

• bir lisenin yanına aç bak nasıl kazanıyorsun..
  • bu işleri bana sor hocam.kafana takılan şeylerde yardımcı olaayım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: |Uqur|

Açmayın kesinlikle önermem.

o kadar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: UçanPırasa

bir lisenin yanına aç bak nasıl kazanıyorsun..

ben üniversitenin yanına actım. kira biraz zorlasada memnunum
  • evimizin altında ufak bi dükkanımız var , askerliğimi yaptıktan sonra ps3 kafe açıp 6 tane falan makine koymayı düşünüyorum , ortalama ne kadar vergi alırlar ?
  • normal gelir vergisi dışında her ay 150 ytl eğlence vergiisi var.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.