Şimdi Ara

Arkadaşlar Nokia N97 alıcam bi bakarmısınız...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.388
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Çalıştığım şirkette tanıdığım bir abinin arkadaşı N97 telefon satıyor Made İn Findland 400 TL.Telefonları rusyadan alıyormuş telefonu inceledim bi sorun yok gibi görünüyordu.
    Kaydı yapılmış Türkçeye çevrilmiş bi şekilde satıyor.Satan kişi eski polismiş.
    Sizce alsammı telefonu ne dersiniz ?
    Teşekkürler

• 400 liraya orjinal n97 olmaz. Ürün çin malıdır. Dediğin ürünü biz 270 liraya satıyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayyass_57

Öncelikle Merhaba,
    Çalıştığım şirkette tanıdığım bir abinin arkadaşı N97 telefon satıyor Made İn Findland 400 TL.Telefonları rusyadan alıyormuş telefonu inceledim bi sorun yok gibi görünüyordu.
    Kaydı yapılmış Türkçeye çevrilmiş bi şekilde satıyor.Satan kişi eski polismiş.
    Sizce alsammı telefonu ne dersiniz ?
    Teşekkürler

Arkadaşım geçen hafta Hakkari'den aldı 300 e... Çakma olduğu kesin ama iyi çakmışlar...
  • çakmadır dostum o
  • Made İn Findland diyor ama kamerası falan 5 mp ilgimi çekti ama kararsızım hala
  • multi touch özelliğini dene bu özellik çinlerde yoktur
  • Evet dokunmatikide çalışıyor.... Multi Touch derken dokunmatikden bahsettiysen?
  • quote:

Evet dokunmatikide çalışıyor.... Multi Touch derken dokunmatikden bahsettiysen?

multi touch diye araştır netten çok lu dokunmatıik yani bi ekranı iki parmağın ile kontrol edebilirsin :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: semidos

quote:

multi touch diye araştır netten çok lu dokunmatıik yani bi ekranı iki parmağın ile kontrol edebilirsin :)

iyi de ORJİNAL N97'de multi touch yok ki

Bir telefonun orjinal mi yoksa çakma mı olduğunu anlamak için kendinizi bu kadar kasmayın. Her yerinden belli eder. Aç kamerayı anlarsın zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-815DA1408 -- 15 Şubat 2010; 20:20:45 >
  • Sahte malı 1 km öteden anlarım ben
  • Normal çin malı bir telefonun kamerası vga makisimum 2 mp dir diye biliyorum ama bu telefonun kamera 5 mp görüntü net.
  • quote:

Normal çin malı bir telefonun kamerası vga makisimum 2 mp dir diye biliyorum ama bu telefonun kamera 5 mp görüntü net.

Tamam , başka özelliklerini de kurcala. Symbian olup olmadığını sorgula , orjin olup olmadığından tam emin olup öyle alırsın cihazı. Ha ben Nokia dokunmatik telefonları önermiyorum o başka. Alırsın 400'e satarsın 2 katından fazlasına. O da senin bileceğin iş.
  • İmkanın varsa fotoğraflarını koy.
  • quote:

Orijinalden alıntı: semidos

quote:

Ooo demek multi touch var mı yok mu kontrol ederek çakma mı değil mi anlıyoruz???

O zaman dünya üzerindeki tüm n97 ler çakma
  • quote:

Orijinalden alıntı: qraff

İmkanın varsa fotoğraflarını koy.

Foto koyamam alcam kişi oğluna almış bugun getirmişti şirkete inceledim 5 6 kişi daha alcak ben yanılsam onlar yanılmazlardı. alcak kişiler Kalite Kontrolcü...:)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.