Şimdi Ara

arkadaşlar köpek alıcam

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
664
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar köpek alacağım yaşım 16 bahçeli eve çıkcaz yakında.ben de o eev köpek almak istiyorum size danışmak istedim.Benim seçeneklerim arasında husky alman çoban köpeği doberman rott amerian bulldog var ama sizinde öneriniz benim için çok önemli köpek hem ailenin bir parçası hemde bekçi ve koruma olucak yavru iken alıcam teşekkğrler

• alman çoban köpeği daha sempatik bunlar içinde benim tercihim o olurdu
  • İlk köpeğinse bunları direkt bırak çünkü bunlar dominant Hırslı kendisiyle yarışıcak bir sahip istiyorlar bi okadarda fedakar sahibini seven onun için ölmeyi göze alan köpekler ama .. düşün artık he koruma istiyorsan oradan huskyi sil hırsızla beraber soyar evi :D sen bence alman kurdu al diğerlerine hiç bakma derim sana bende doberman rot baktım hayatımda hiç bukadar dominant olmadım :D sözümü dinleticem diye Sen alman kurdu al Güzel köpek korumada 1 eğitimde nerdeyse 1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RotBlueKan -- 3 Mart 2015; 19:48:40 >
  • teşekkürler tavsiyeniz için tavsiyenize uyacağım yinede tavsiye vermek istiyon olursa konuyu takip edeceğim önümde biraz vakit var teşekkürler
  • Diğer bir konunda papağan beslemek istediğini söylemiştin.O konuyu açalı 11 gün olmuş.Bu kadar süre içerisinde bir anda papağandan köpeğe geçmiş olman bence büyük kararsızlık içerisinde olduğunun göstergesi.Acele karar verme.Alacağın hayvana da yazık etme.Dışarıdan hayvan bakmak kolay ve zevkli gözüküyor olabilir sana ancak büyük bir sorumluluk meselesi.Umarım dikkate alarak karar verirsin.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Hayir papagani aldik ama babamin ofisi icin almistik bu ev icin olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pardon

Ücretsiz Sahiplendirme Paylaşımları konu başlığını incelemeni öneririm.Zira bir sürü hayvan dışarıda ve barınaklarda yuva beklemekte.

Forum içerisinden İzmir'de Alman kurdu sahiplendirmek isteyen mevcuttu.Belki ilgini çeker.Buradan.

Yine ana konu başlığı altında paylaştığım yuva bekleyen husky var.Buradan.

Diğer ilanlar için konu başlığını takip etmeni öneririm.Ücretli sahiplenme kesinlikle yapma.Hem bu hayvanlara bir yuva vererek daha büyük bir iyilik yapmış olacaksın.Hemde çiftliklerdeki hayvan üretimine katkıda bulunmamış olacaksın.Bu konuda duyarlı olduğuna inanıyorum.Umarım en kısa süre iyi bir dost bulursun.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Tesekkurler ama sosyal bibsehirde oturmuyorum ama once barinaga gidip bakicam tavsiyenize uyarak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ***zahit20*** -- 5 Mart 2015; 11:19:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bulunduğunuz şehirde de muhakkak barınaklar mevcuttur.Ulaşamazsanız yardımcı olurum.Özel mesajdan ulaşmanız yeterli.İyi forumlar.
  • teşekkürler barına kvar 1 adet
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.