Şimdi Ara

Arkadaşlar İnternet Bağlantı Problemi Çözüldü..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar İnternet Kafelerde Ağ makinelerinin internetten kesilmesine neden olan aksaklık.Virus Çıktı.
    Win32 BloodHood Norton 2005 Updateli versiyonla bulunabiliyor.
    Başı ağrıyanlara duyurulur arkadaşlar ilgilenenlere teşekkürler.

• NASIL Bİ SORUN OLUYOR AÇAR MISIN? AĞDAKİ MAKİNALARIN BAĞLANTISI YAVAŞLIYOR MU?
  • bilgi için teşekkürler
  • Ya Ağ makinelerinden Hangisine Bulaşırsa Bulaşsın Diğer ağ makinelerinin internetini Kesiyor.
    Zyxel 600R ve Zoom X5 modemlerin 2 sindede oldu bende yaklaşık 1,5 haftadır uğraşıyorum.Yavaşlama değil sadece İnternet kesilmesine neden oluyor.
  • SELAM DOSTUM BENIM PROBLEM BU OLABILIRMI AŞAGIDA TOPIKTE VAR HEYECANLANDIM ACABA BENDEDEMI VAR BU VİRÜS...
  • deepfreeze kullanmıyor musun cafede?
    Kullanmıyorsan yuh diyorum

quote:

Orjinalden alıntı: Aspci79

Ya Ağ makinelerinden Hangisine Bulaşırsa Bulaşsın Diğer ağ makinelerinin internetini Kesiyor.
    Zyxel 600R ve Zoom X5 modemlerin 2 sindede oldu bende yaklaşık 1,5 haftadır uğraşıyorum.Yavaşlama değil sadece İnternet kesilmesine neden oluyor.
  • Deep Freeze Kullanmıyorum Goback 3 Deluxe edition Kullanıyorum.Ama sorun ağ makinelerinden anında bulaşması sistemi defalarca kurmama rağmen yine bulaştı.Goback biraz yavaşolmasına karşın Deep freeze kadar iyi hatta daha daha güvenli Deep freeze de korumaya almadığın bölümlere yinede virus bulaşabiliyor.
  • ya bende deep freez var ama benım ınternet baglantım cok dusuyor bu ara okadar dusukkı 20kbs ye kadar dustu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.