Şimdi Ara

Arkadaşlar ilk defa bir fikir danisacagim size

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Oncelikle iyi günler danisacagim konu bir kızla ilgili anlatacağım kız ilkokuldan beri arkadaşım şuan üniversite 2ci sinifim her neyse ilkokul bittikten sonra liseyi kız benim gideceğim yeri tutturdu kızla az muhabbetim vardı tam samimi değildim lise zamanı her zaman benimle konuşmak istedi buluşmak istedi o zamanlar asosyalim tabi 4 sene içinde 1 kere buluştuk kızla her neyse bu senede bana mesaj attı laf sokmaya çalıştı buluşalım falan kışlar geçti sen gelmedin falan filan bundan 2 3 gün önce buluştuk tekrar kızla işin garip tarafı eve geri döndüğümde garip bir şekilde kızdan hoşlanmaya başladığımi anladım lakin whatsapptan falan sürekli konuşmuyoruz buluşmadan 2 gün sonra yazdim işte konuştuk falan güzelde ben yazmaya korkuyorum kızın benden hoşlanıyor mu yoksa standart bi arkadaş mı olarak gordugunu anlamam lazım ama ne yapicam hiç bir bilgim yok bulustugumuzda kız arkadaşı durumumu falan da sormuştu bilmiyorum ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kız sana iş değil bildiğin holding atmış. En kısa zamanda onu em.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Okumayin kiz konusu.

• Emersen senindir, ememezsen zaten başkası emecek. O yüzden elini çabuk tut derim ben.

• quote:

Orijinalden alıntı: keskesizadam

Okumayin kiz konusu.

Zaten kız konusu olduğunu başta yazdım neyin kafası ?

• Kızların ne yapacağı belli olmaz bir kız sana ilgi gösterdi diye sakın aşık olma kıza mesaj at buluş sinemaya falan gidin gelir zaten korkma butür şeylerden kızı kendine bağladıktan sonra sıkıntı olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: mk6167

Kızların ne yapacağı belli olmaz bir kız sana ilgi gösterdi diye sakın aşık olma kıza mesaj at buluş sinemaya falan gidin gelir zaten korkma butür şeylerden kızı kendine bağladıktan sonra sıkıntı olmaz.

Senin dediğin mantıklı gibi hocam

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.