Şimdi Ara

Arkadaşlar hayattan bezdim,çok utanıyorum

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deatlist01 -- 13 Ağustos 2015; 6:33:53 >

• deatlist01 D kullanıcısına yanıt
    Kardeşim öncelikle rahat ol, burası konu dışı özel (ciddi) yani. Gelelim senin sorununa. Dostum kenara köşeye 50 - 100 para at veya yazın çalışırsan ilk maaşını direk kenara at. Yaşadığın yer neresi bilmiyorum ama epilasyona git rahat edersin. Kilo kısmına gelirsek metabolizma ile alakalı bu konuda deneyimli arkadaşlar yardımcı olacaktır.
  • Sevgilin olmasi buyuk basari kisaca ozguvenin var ;) sen kendine guven bide anne yemeklerine saldir bak nasi irilesiyosun. Killari keseceksin. Kollarda cok varsa yaza 1 ay kala toptan kes 1 ayda normal oranda artis olur saniyorum. Ondan haric gogustur gobektir keseceksin hepsini.

Bendede cok kilo vardi zamaninda ama utanip sıkilacagima gittim havuza atladim denize girmedim cok soguktu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Epilasyon QQ

• istanbulda oturuyorum da arkadaşlar epilasyonun tüm vucudu 1 seans için 1500 Lira ve benim kıllarım tek seansta gitmez kalın ve uzun yani baya para harcamak zorunda kalırım ve öğrenciyim o kadar param yok başka yolları yokmu bunların teşekkürler..
  • Epilasyon icin cok erken degilmi daha 17 yasindasin. Hem cok pahali kacar bu yontem sanada kendin bilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: HerŞeydeUcuzaBakanAdam

Epilasyon icin cok erken degilmi daha 17 yasindasin. Hem cok pahali kacar bu yontem sanada kendin bilirsin.

bende onu diyorum
  • Adamın gögsü kıllanmıs ya

Hadi paraleller bunu da acıklayın.

• Mesajjlarinizi bekliyorum arkadaşlar

• Göğüsü kolu bacağı cok düşünme sırtındakileri yok et o sana yeter. 17 yaşında epilasyon yapmazlar bu arada en az 18 olman lazim diye biliyorum

• sevgilin seni seviyorsa her halinle sevmeli zaten
  • Hocam arkadaşlarında dediği gibi epilasyon lazım ama sadece sırtındakilere göğüs dü göbekti zaten her erkekde az cok vardir.Asıl itici gelen sırttakilerdir diye düşünüyorum.Diğerlerini cok kafaya takmayin derim.

• kendine güven
  • deatlist01 D kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen sana epilasyon yapmayacaklar bence bu kadar rahatsız oluyorsan sırtından falan ağda yaptır
  • Spor ve diyet yaparsan kilo alırsın.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.