Şimdi Ara

Arkadaşlar hangisi (next- tomton-navitech) ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.099
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 next g525 -( haritası, hızı çok iyi denilmiş forumda, malzeme kalitesi kötü bluetooht yokmuş) 220 tl civarıNext G525
    2. tomtom via 125 ( malzeme kalitesi hızı iyi denilmiş, müzik-video özelliği yok, harita eksik denilmiş) Tomtom via 125

bi kaç sorum var kafamı karıştıran. Daha önce navigasyon hiç kullanmadım elimede almadım o yüzden sorular komik gelebilr.

1. yukarıdaki linklerde ürünlerin sayfalarına resimlerine baktığımda üzerlerindeki görüntü gibi mi yol tarifi yapıyorlar.Eğer öyleyse tomtom daha hoş next görüntüsü daha karışık duruyor?

2 ücretsiz yükleme dışında ben bu cihazlara illegal yoldan harita yükleyebilirmiyim.(mesela ücretsiz yükleme hakkım bitti napıcaz sonra)

3. ben aracın camına yapıştırmak istemiyorum ön panele plastiğine hangisi daha rahat yapışır? Vantuz gibi tutunan malzemeyi kendilerimi veriyor yoksa ben ayrıca alacakmıyım.

Bursada yaşıyorum hangisini tavsiye edersiniz ?

• 1: resimde görüntüden bahsediyorsanız görülenler kavşak görüntüsü yoltarifi daima bu şekilde değil sadece belirli yerlerde kavşaklarda bu görüntü çıkar.

Arkadaşlar hangisi (next- tomton-navitech) ?

2:next cihazlar sınırsız güncelleme hakkınız var bu nedenle böyle uğraşa gerek yok

3:cam vantuzu kutu içeriğinde mevcut
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Bu üçlü içerisinden Next...
  • quote:

Orijinalden alıntı: DD252Admin

Bu üçlü içerisinden Next...

tmm size güvenip next alıcam bu hafta. sonucu buraya alınca yazarım.
  • Ben Navitech 512 ve Next 525 kullanıyorum. Gidin bakın cihaza elinize alıp kontrol edin.

İkisi arasında ben Next'i tercih ederim. Next daha yüksek sürüm yazılıma sahip, daha hızlı. Pişman olmazsınız...

Hayırlı olsun diyelim şimdiden.
  • Büyük ekran tercihiniz var ise kesinlikle Next YE-G 545...
  • Bölgenizdeki Harita Yeterliliğini aşağıdaki link vasıtasıyla kontrol edebilirsiniz.

Map Share™
  • quote:

Orijinalden alıntı: DD252Admin

Bölgenizdeki Harita Yeterliliğini aşağıdaki link vasıtasıyla kontrol edebilirsiniz.

Map Share�

tomtomdman başkası için yokmu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.