Şimdi Ara

Arkadaşlar çok kötüyüm napmam lazım lütfen yardım edin...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
870
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Demin babamın telefonunu odamda buldum ve karıştırayım dedim.. Mesajlara girdiğimde bir kadınla olan mesajlaşmalarını gördüm.. Babam annemi aldatıyor bunu anladım.. Elim ayağım titriyor napçağımı bilmiyorum.. Lütfen yardım edin...

• Ses etmiceksin gittihi yere kadar gidicek.Bu işler hiçbir zaman mutlu bittihini görmedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: emin_81

Ses etmiceksin gittihi yere kadar gidicek.Bu işler hiçbir zaman mutlu bittihini görmedim
    İlk önce sakinleş. En azından bugün geçsin. Telefondaki mesajları bir yere kaydet.

En yakın zamanda yalnız kaldığınızda mesajları gösterip, "Bunlar ne lan ?!" dedikten sonra suratına en az 2-3 yumruk at. Burnu kanasın veya en az dudağı patlasın.
    Bu olaydan sonra konuşma bir hafta bekle. Eğer gururlu, düzgün birisiyse bir hafta sonra bu işi bırakır. Bir hafta sonra tekrar telefonlarını kontrol et, karıştır. Telefondan anlayan adamsın bonER. Program murogram yükle mesajları gizle, sakla, kendine yönlendir vs...
  • quote:

Orijinalden alıntı: emin_81

Ses etmiceksin gittihi yere kadar gidicek.Bu işler hiçbir zaman mutlu bittihini görmedim
    belki yanlış bişi vardır baban ticaretle uğraşıosa işle ilgilidir mesajlarda ne yazıo önemli olan o işin boyutu o zaman belli olur sen ne olursa olsun kesinlikle belli etme...
  • quote:

Orijinalden alıntı: metallica17

belki yanlış bişi vardır baban ticaretle uğraşıosa işle ilgilidir mesajlarda ne yazıo önemli olan o işin boyutu o zaman belli olur sen ne olursa olsun kesinlikle belli etme...

Babam ticaretlede uğraşıyo

Mesajlarda basurum bugün sex yapmasak olur mu,, canım evlisin ya deşifre olmaktan korkuyorum.. Gibisinden mesajlar var...

Telefon numarasını kendi telefonuma kaydettim.. Mesajları kaydetmesemde olur çünkü delil niteliği taşımaz..

Anneme anlatmıcam ilk baş kadınla kendimi başka biri gibi tanıtıp buluşma ayarlıcam.. Veya napayım lütfen yardım edin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: LemansTR

quote:

Orijinalden alıntı: metallica17

Babam ticaretlede uğraşıyo

Mesajlarda basurum bugün sex yapmasak olur mu,, canım evlisin ya deşifre olmaktan korkuyorum.. Gibisinden mesajlar var...

Telefon numarasını kendi telefonuma kaydettim.. Mesajları kaydetmesemde olur çünkü delil niteliği taşımaz..

Anneme anlatmıcam ilk baş kadınla kendimi başka biri gibi tanıtıp buluşma ayarlıcam.. Veya napayım lütfen yardım edin...

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar numaranın kime ait olduğunu öğrendim

S.Y adlı bir erkeğe aitmiş.. Kafam çok karıştı... Napmalıyım ?

• quote:

Alıntıları Göster
    O da evli falandır belki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tango-1

O da evli falandır belki

Alıntıları Göster
    erkek adam yapacak bişi yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tango-1

O da evli falandır belki

Alıntıları Göster
    Baban gay olabilir mi?
  • quote:

Fail
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pastörize Süt

Baban gay olabilir mi?

Zaten telefonun bir erkeğe ait olduğunu görünce ilk aklıma o geldi ama sora mantıklı düşününce bi arkadaşının abisinin falan filan olabilir diye düşündüm...

Beyler konu dışı olarak bir çözüm yolu bulmama yardım edin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pastörize Süt

Baban gay olabilir mi?

Yerden yazıyorum.
  • quote:

Resimdekide sensin ozaman?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Se®can

quote:

• quote:

quote:

Burda gerçekten ciddi birşeyden bahsediyorum kaç yıldır bu forumdayım anca size açılabilceğimi düşündüm.. Senin yaptığına bak...
  • quote:

quote:

quote:

Burda gerçekten ciddi birşeyden bahsediyorum kaç yıldır bu forumdayım anca size açılabilceğimi düşündüm.. Senin yaptığına bak...

Alıntıları Göster
    yemezler

• quote:

Orijinalden alıntı: malumat1245

yemezler

Alıntıları Göster
    Bence numarayı aramalısın yada mesaj çekmelisin kadını tavlamaya çalışmalısın mesajlaş fln daha sonra bir gün babanı takip et o kadınla buluştupu sırada sen mesaj at yada ara aşkım vs diye baban illaki telefonu kurcaladığını görecek ya kavga edecek onla yada kadın diyecek ki beni rahatsız ediyor ve telefon numarasını isteyecek ve seni ararken farkedecek ki sensin sonrasını o düşünsün :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibrahimakyildiz06

Bence numarayı aramalısın yada mesaj çekmelisin kadını tavlamaya çalışmalısın mesajlaş fln daha sonra bir gün babanı takip et o kadınla buluştupu sırada sen mesaj at yada ara aşkım vs diye baban illaki telefonu kurcaladığını görecek ya kavga edecek onla yada kadın diyecek ki beni rahatsız ediyor ve telefon numarasını isteyecek ve seni ararken farkedecek ki sensin sonrasını o düşünsün :)

Alıntıları Göster
    Kardeş naptın olayı çözdün mü? var mı bi gelişme
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nothing06

adam sallıyor ne gelişmesi ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: acheron

quote:

Orijinalden alıntı: Nothing06

adam sallıyor ne gelişmesi ya

Alıntıları Göster
    Birisi babanın telefonunu kullanarak msj yazıyor olabilir, çalıştığı yerden filan. bu bir. ikincisi, ilk önce babana sor konuyu bakalım ne diyecek belki mantıklı bir açıklaması vardır. çünkü adam keriz mi msjları silmesin telden. eğer gerçekten aldattığından emin olursan, normal olarak Allah ne verdiyse dalman lazım ama babanın duasından korkulur, sen bir hocaya danış.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.