Şimdi Ara

Arkadaşlar cıldır cam yetr artık bu dertten bırı bana acıklayabılırmı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
3
Favori
2.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadslar bes katlı bır bınada yaklasık on senedır yasıyoruz aılecek en ust kattayız ve bınamızn alt dukanına yenı gelenler oldu ve yaklasık bır yıldır aracımızı cekeemıyoruz yok sole yok bole yok allah korkusu felan yokmu calsıamıyoruz dıyorlar arkadslar arabayı baska yere cekıncede arabanın lastıklerı patlıyor yada parcaları sokuluyor Bana bır care soyleyın kaldrımda yer kıralama da bılgısı olan yahut annem kanser ve gerektıgınde acılen hastaneye goturmem gerekbılıyor bu yzden bır belge yada dedıgım gıbı kaldırım kıralama ne kaadar bır bılgı allah rızası ıcın yoruldum artık.

• Arkadaslar benım arabam yok dıyıp es gecmeyın allah bu bırgun sızede nasıp eder allah daha cok versın herkeze ama bır cevap
  • bilgisi olanlar elbet cevap verecektir sabredin.annenize cok gecmis olsun bu arada
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunus88

bilgisi olanlar elbet cevap verecektir sabredin.annenize cok gecmis olsun bu arada
    Allah razı olsun arkadsım ama canıma tak ettı sımdı yıne tartıstım ve aracı bır yana cektım oyuzden sınırlıyım kusra bkmayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunus88

bilgisi olanlar elbet cevap verecektir sabredin.annenize cok gecmis olsun bu arada
    Geçmiş olun, ne iş yapıyorlar da çalışamıyorlarmış? Siz durumunuzu anlattınız mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: QhellThosh

Geçmiş olun, ne iş yapıyorlar da çalışamıyorlarmış? Siz durumunuzu anlattınız mı?

Alıntıları Göster
    Ustad analtmaz olurmuyum ya bır ton cırcır ettıler yaptıkları ıs ney bılıyormusun garıp ama boncukcular boncuk ısı yapıyorlar yok neymıs cuval tasımak zormus tasıdıgı yer ıkı metre en fazla benım arabmın yanından gecıcek uzunlama bu neymıs allah askı yok ınsaf yokmu yok calsmıyorum gına getırdıler
  • En iyisi guzel bir siteye tasinmak. İstanbul'da ara sokaklarda yasamak iyice zorlasti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

En iyisi guzel bir siteye tasinmak. İstanbul'da ara sokaklarda yasamak iyice zorlasti.
    Malasef durum sıkıntısı.
  • Yok arkadaş Türkiyede bu saatten sonra ya siteye taşınacaksın ya da müstakil bahçeli bi eve. Apartmanda sırf bu araba koyma mevzusu yüzünden oturulmaz artık. Geçmiş olsun bu arada Allah acil şifalar versin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rubelhizb

Yok arkadaş Türkiyede bu saatten sonra ya siteye taşınacaksın ya da müstakil bahçeli bi eve. Apartmanda sırf bu araba koyma mevzusu yüzünden oturulmaz artık. Geçmiş olsun bu arada Allah acil şifalar versin.
    Allah razı olsun arkadsım evet dedınız gıbı ama ıste sag bınanın onune cekıyorum sag bınadkıler cekme dıyor kendı bınmın onune cekıyorum kufur edıcem sımdı yenı tasınan boncukcu ızın vermıyor ama umrumda cekıcem ben sadece ısı yasallastırmay acalsıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: dejau_ahmet

Allah razı olsun arkadsım evet dedınız gıbı ama ıste sag bınanın onune cekıyorum sag bınadkıler cekme dıyor kendı bınmın onune cekıyorum kufur edıcem sımdı yenı tasınan boncukcu ızın vermıyor ama umrumda cekıcem ben sadece ısı yasallastırmay acalsıyorum

Alıntıları Göster
    hocam bızım altımızda sok market var cekmeyın yasak dukkan onune cekmek dıyor ama umursamıyorum. kapımın onune cekemıyceksem nereye cekıcem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: crueltiger

hocam bızım altımızda sok market var cekmeyın yasak dukkan onune cekmek dıyor ama umursamıyorum. kapımın onune cekemıyceksem nereye cekıcem.

mecburum snırden sesımı yukseltım bır hafta bır hafta ıcınde ben burdan baska bır yere cekmem bırhafta ıcınde herkez nereye cekerse ceksın dedım bu hafta sans tanırım cekcek yer bulsunlar yoruldum abıcım gına geldı boncuk cuval ıtasımak mı zor yada ıkı tor ba kumas
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: crueltiger

mecburum snırden sesımı yukseltım bır hafta bır hafta ıcınde ben burdan baska bır yere cekmem bırhafta ıcınde herkez nereye cekerse ceksın dedım bu hafta sans tanırım cekcek yer bulsunlar yoruldum abıcım gına geldı boncuk cuval ıtasımak mı zor yada ıkı tor ba kumas

Alıntıları Göster
    böyle insanlarla tartışçan gerekirse kavga çıkarcan yoksa tepene biniyorlar yada şikayet etçen ama ilgilenen olmuyor malasef ama ne bileyim mobilyacıdır kömürcüdür onlara hak veriyorum bazıları hiç alakasız dükkanlar çektirmiyorlar ortalığı zapdedtiler

• quote:

Orijinalden alıntı: Sercacions

böyle insanlarla tartışçan gerekirse kavga çıkarcan yoksa tepene biniyorlar yada şikayet etçen ama ilgilenen olmuyor malasef ama ne bileyim mobilyacıdır kömürcüdür onlara hak veriyorum bazıları hiç alakasız dükkanlar çektirmiyorlar ortalığı zapdedtiler

bırgun alıcan sopayı ınıcem de ıste allahtan korkuyorum ama tek sıtedıgım su evın onunde bır arabalı kyer kıralayabılmek bledıyeden onun nası lyapıldıgnı bılmıyorum
  • quote:

quote:

bırgun alıcan sopayı ınıcem de ıste allahtan korkuyorum ama tek sıtedıgım su evın onunde bır arabalı kyer kıralayabılmek bledıyeden onun nası lyapıldıgnı bılmıyorum

Alıntıları Göster
    ALTTAN ALMA yok oyle bırsey kapı onu yasak fılan dıye altan aldın mı dıklenıyorlar zaten rahat ol bırsey olmaz

• quote:

quote:

belediyede öle birşey varsa git konuş hakkınızı herzaman sonuna kadar arayın

• quote:

quote:

quote:

belediyede öle birşey varsa git konuş hakkınızı herzaman sonuna kadar arayın

Alıntıları Göster
    ınanın arkadslar kafayı yeme noktasndayım altkattakı kadın ızın verıyor zemın kat oldugu halde camının onune cekmeme ama serefsızlerı ste bılgıs ı olan varm ıacaba beledıyeyle ılıglı

• dejau_ahmet kullanıcısına yanıt
    Güzel kardeşim, mesai saatleri içerisinde kalkıp belediyeye git, durumu anlat. Aylık, yıllık vs. park yeri kiralamak istediğini söyle. Gerekirse dilekçe yaz. Bu konuda forumdan sağlıklı bilgi çıkmaz. Herkes farklı birşey söyler, kafan karışır.
    En iyisi İSPARK'a gidip müdürü ile konuşmak. Gerekirse Annenizin kanser hastası olduğunu söyleyip raporunu sunmak. Sanıyorum birşeyler yapmak zorunda kalacaklardır. En azından birinci elden bilgi sahibi olursun.
    Bence forumda boşyere vakit kaybetme.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erzurum lu

Güzel kardeşim, mesai saatleri içerisinde kalkıp belediyeye git, durumu anlat. Aylık, yıllık vs. park yeri kiralamak istediğini söyle. Gerekirse dilekçe yaz. Bu konuda forumdan sağlıklı bilgi çıkmaz. Herkes farklı birşey söyler, kafan karışır.
    En iyisi İSPARK'a gidip müdürü ile konuşmak. Gerekirse Annenizin kanser hastası olduğunu söyleyip raporunu sunmak. Sanıyorum birşeyler yapmak zorunda kalacaklardır. En azından birinci elden bilgi sahibi olursun.

anlıyorum abıcım sagolasın ama ıste bu benım bulundugumy erde ıspark yok evın onu ısteyen cekıyor ne ıspark ne baska bırsey herkez ıstedıgnı yapıo
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Erzurum lu

anlıyorum abıcım sagolasın ama ıste bu benım bulundugumy erde ıspark yok evın onu ısteyen cekıyor ne ıspark ne baska bırsey herkez ıstedıgnı yapıo

Alıntıları Göster
    valla aynını bana yapsalar o boncukcuya boncukları tek tek yuttururum.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.