Şimdi Ara

Arkadaşlar (Bilgim yok) HD Receiver hk.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
562
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Arkadaşlar mesela bir hd receiver almak istiyorum , fakat bugüne kadar d-smart kullandım .Ondan dolayı kanallarda frekans v.s değiştiği zaman ben hiçbirşey yapmadan merkezden bunlar otomatik ayarlanıyordu.O nedenle,

1-Goldmaster,sunny gibi klasik Hd receiver aldığımda bu kanallardaki frekans güncelleme v.b gibi işlemler otomatik mi yapıyor cihazın kendisi ?
    2-Mini uydu alıcılarının normal receiverlara göre dezavantajı nedir ?

Lütfen yardımcı olursanız sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: msendogan33

Merhaba,

Arkadaşlar mesela bir hd receiver almak istiyorum , fakat bugüne kadar d-smart kullandım .Ondan dolayı kanallarda frekans v.s değiştiği zaman ben hiçbirşey yapmadan merkezden bunlar otomatik ayarlanıyordu.O nedenle,

1-Goldmaster,sunny gibi klasik Hd receiver aldığımda bu kanallardaki frekans güncelleme v.b gibi işlemler otomatik mi yapıyor cihazın kendisi ?
    2-Mini uydu alıcılarının normal receiverlara göre dezavantajı nedir ?

Lütfen yardımcı olursanız sevinirim.

Universal özellikli cihazlarda frekans girme işi otomatik olmaz. Ancak; cihazı "şebeke açık" seçeneği ile yada "kör tarama" seçeneği ile taratırsanız, frekansı değişen kanalları cihaz otomatikman bulmuş olur.

Mini uydu alıcılarında tuner'ler genelde zayıf olmaktadır. Sinyal yok sorunu ile karşılaşmanız olasıdır.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.