Şimdi Ara

Arkadaşlar bi yardımcı olun ?ltfn

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ben 2012 yılı end.meslek lisesi çıkışlıyım okul 2. olarak, öncelikle size durumu açıklıyayım geçen yıl meslek lisesinde okuyorum diye sınava zaten bu yıl olmaz havasında girmiştim ygs yi de zaten sözel bölümden geçmiştim diğerlerinden barajı geçememiştim neyse lys girdim hiç bi hazırlık çalışma vs olmadan sonuçlar açıklandı durum resmen ölüm saçıyordu felaket olacagı belliydi zaten.Kafaya az da olsun tak etti yazın oruçluyken mat malışmaya başlamıstım 1 ayımı gunde 5 6 saat ders çalısarak geçirdim sonra dershaneye yazıldım geçen yılkı matematik netlerim 5 i geçmezken sınavlarda +20 25 yapıyordum ygs farkında olmadan çok önem vermiştim matematigie önem verince türkçe felan umursamaz oldum ygs üstüne birde okuldan arkadaslarla ayni dershaneye yazılınca ipin ucu koptu lanet olasıcalar kendime olan güvenimi 2 ayda sömürdü oysaki ne hayallerim vardi .akıllarına kazımıslar bizden birşey olmaz diye herkesi kendilerinden yapmaya çalışıyorlar ,neyse arkadaslar durum böyle kısacası.

Sonuclar acıklandı tercih işleri başladı ygs de ek puanlı ile puan 288 k 14k dayım bazı öğretmenlikler felan tutuyor mf4 sıralamam 210k

arkadaşlar 1 yıl daha hazırlanma isteği içimde var bu yıl elimden geleni yapmadım hatta elimden gelenin %10 unu bile yapmadım sizce öğretmenlik olsun vs bu yıl gidiyimmi yoksa seneye bir defa daha şansımı deniyimmi içimden bir ses başarabilirsin diye dürtüyor ama :)

Çalışırsam amcamın kızı matematik öğretmeni sana elimedn geleni yaparım dedi onun yardımıyla bir sefer daha denesemmi ? Yoksa babamı dinliyip öğretmenlipe gitsemmi meslek lisesinin elektrik elektronik bölümünü 1 olarka bitirdim çoğu üniversitelere yarışmalara gidip dereceler yaptım fetso diye bir şırkette tr 4.(ilk3ü üniv) oldum yani elektroniğe ilgim çok büyük çevremdeki elektronik mühendislerinin ödevlerini yapıyorum yani arkadaslar buda bana çok koyuyor .
    Bu yıl çalışırsam dershaneye gitmeyim evde çalşıcam babama fazla yük olmaya gerek yok adam 1 kere dershaneye yolladı 2.ye yüzüm yok zaten.Akrabalarda cabası normalde aramazlar sormazlar sonuc acıklanınca telefon genelev telefonuna dönüyor.

Seneye sınava girsem arkadaşlar suan mf4 210 k zonguldak beü eee için yani 80 k ile 120k arasına girmek için nasıl bir çalışma yolu izlemeliyim , dershanenin verdiği kitaplar 0 gibi duruyor ordan yardımcı olur dahada lazım olursa çalışıp aldıgım telefonumu satabilirim.

2013 lys sonuçları mat 11- 10 geo 4-7 fizik 12 10 kimya 8- 8 biyoloji 8 9

Bu yıl durum böyle seneye dedigim gibi 70,80 k ile 120 k arasına girebilirmiyim arkadaşlar

Hazırlan diyenler kitap vs önerirlerse çok yardımcı olurlar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.