Şimdi Ara

Arkadaslar anlayan biri bakabilirmi lutfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaslar ben Semi makedonyali turkum forumda bayadir takiliyorum turkcede biraz sorun olabilir ozur dilerim bizmkisi biraz eski turkce osmanlica oyuzden :) simdi arkadas ben fitnes 4 gundur basladim protein ve kreatin ismarladim bu hafta gelicek protein syntha 6 creatin ise mp creatin simdi arkadaslar urunler iyi mi tavsiye edermisiniz ? Bide bunlari nasil kulanicam birliktemi yada ayri ayrimi sutlemi suyla mi hicbir fikrim yok gunde kac defa bu arada yas 20 boy 187 kilo 82 simdi anlayan bi arkadas yardim edebilirmi nasil ve nekadar nezaman alicam cok tesekurler ii gunler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yardim edebilicek kimse yokmu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • biri protein tozu komplex biri kreatin işte iyisi kötüsü yok normal ürün, protein tozunu eğer sütle içersen suyla içtiğinden daha geç sinirime girer zaten whey protein tozu almadığın için suyla içiver, kreatini ise 3hafta kullan iki hafta ara ver bu şekilde günlük 5-10 gr alabilirsin. Bunların yanında spora yeni başladıysan bu ürünleri kullanmana pek gerek yok çünkü ilk aylarda tam anlamıyla ağırlığa girip kaslarını zorlayamayacaksın bu yüzden takviyeye ihtiyacın olmayacak. Ağırlık çalışmaya adapte olup kendince iyi ağırlıklar gireceğin dönemde bunlara başla tahminen bi 4 5 ay sürer en azından :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.