Şimdi Ara

Arkadaşlar aciliyeti buyuk olcude allah rızası ıcın bır bakın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar ben 2012 de lısden mezun oldum ıkı sene aılede calısan olmadıgı ıcın hem calısıpğ hem unıye hazırlandım ve bu sene kazandım ıkı sene tecıl yoktu bende suan kacak durumdayım yenı ogrendım unıvesıtede kayıt ıcın askerı durum belgesı ıstyor askerı subeye gıdersem bu belge ıcın alıcaklarını soyleyenler oldu unıversıteyı kazandım hakkım yanmasın arkadaslar ne olur bır cevap.

• 30 yaşına kadar kimse seni zorla alamaz. Sonuç belgesini götür işlem iki dakika'da tamamlanır.
  • Eminsin dimi abıcım valla korkludan gıdemıyorum son haftam kayıt ıcınde aynızamanda hala calısyorum ısten ayrılıcam daha bır turlu bır halcere bulamadım
  • Sonuç belgesi e devlette varmı bi arastir. Aklima baska birsey gelmiyor...

Ayrica sen uniye git kayit ol. Askerlik belgesi vs formalitedir. Benim zamanımda öyle birsey yoktu... Gecen sene kardesimi kayıta götürdüm orda da istemediler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ***redbull*** -- 19 Ağustos 2014; 19:52:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abılr bugun ınadına dort kez aradım herseferınde unıden kagıt ıstedıler kayıt ıcın askerlık durum belgesını ıstedıler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.