Şimdi Ara

Arkadaşlar 3 4 gün Kıbrıs'ta bulunacam, oradan neler alabilirim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Parfüm, alkol, sigara vb. ucuz oluyormuş galiba, önereceğiz parfüm, alkol, sigara vb. markalarını ve hediyelik önerilerinizi yazar mısınız?

• Sigaralar freeshopda ucuz. Absolut, chivas, jack, jagermeister, olmeca, no10 v.s alabilirsin. Kumar night club da takilip donersin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sigara ucuz değil alkolde de belli bir kota var 2 litreydi sanırım. Tam olarak nereye gideceğini söylersen girne mağusa lefke güzelyurt bir kaç öneride bulunurum

• Hellim peyniri ye mutlaka.

• Güzelyurt ve Leşkoşa da bulunucam
  • Kisi basi alkol 2.5 litre diye biliyorum . Casionaya git 50 lirada olsa o tada bak , bir de baska seyler var param var dersen saglik bakanligi onayli :D

• sonerason S kullanıcısına yanıt
    o işler ayrı oralara akıcaz :) benim aklıma takılan tek sey gitmişken ne getirsem ne alsam :) bide alkol duty freede mi daha ucuz sehir merkezinde mi onu merak ediyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: caca_1907

o işler ayrı oralara akıcaz :) benim aklıma takılan tek sey gitmişken ne getirsem ne alsam :) bide alkol duty freede mi daha ucuz sehir merkezinde mi onu merak ediyorum :)

Merkezde daha ucuz rekabet yuzunden. Havalimanindan bahsediyorsan havalimani merkeze gore daha pahali 2-3 euro.

• sonerason S kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim bu bilgi için şimdi netten baktım 3 litreymiş alkol sınırı :) baska önerilerin var mı :)
  • Başka önerisi olan var mı arkadaşlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.