Şimdi Ara

Arkadaşlar 2 tane telefon arasında kaldım sizce hangisini alıyım ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
457
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar sony xperia j ve sony xperia u sizce hangisi ve neden ?

Arkadaşlar 2 tane telefon arasında kaldım sizce hangisini alıyım ?

• eğer bu iki telefon yerine biraz daha para verip xperia p alırsanız çok daha iyi bir telefon almış olursunuz.hem rami 1 gb(ramin 1 gb olması büyük artı),kamerası 8 mp,dahili hafızası daha fazla ve ekranı daha iyi.eğer bu iki telefon arasından tercih yapacaksanız ekran boyutu yeterli ise xperia u yu öneririm.çünkü xperia j de bulunan tek çekirdekli işlemci ve andreno 200 gpu günümüz oyunları için yeterli değil.ancak şunuda belirtmekte fayda var.xperia u android 4.1 güncellemesi almayacak.xperia j ise 4.1 güncellemesi alacak ancak ramin 512 mb olması ve işlemcinin tek çekirdekli olması sebebiyle telefona çok bir şey katacağını düşünmüyorum.ileriyide düşünerek üzerine biraz daha para verip xperia p almak çok daha mantıklı
  • Evet arkadaşın dediği gibi biraz daha kat Xperi P al
  • xperia p nin bataryası çıkmadığı için daha sonra sorun olur diye korkuyorum .
  • Sorun olayını bilemiyorum şu an batarya açıldı oyun ve internet ile bir gün için de bitmedi ve geçe şarja takılı bırakmayın bence dün öyle yaptım bugün çabuk bitti şarj edip çıkartıp yatın bekleme de yüzde 5 en fazla gidiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fanatik59

xperia p nin bataryası çıkmadığı için daha sonra sorun olur diye korkuyorum .

Ne gibi bir problem olabilir ki ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Armelin

quote:

Orijinalden alıntı: fanatik59

xperia p nin bataryası çıkmadığı için daha sonra sorun olur diye korkuyorum .

Ne gibi bir problem olabilir ki ?

Ben bi sorun oldugunda donma gibi kurtaramiyosam bataryayi cikaririm mesala gecen rom yukledim wipe yapmayi unuttum telefon surekli yeniden basliyodu batartayi cikarip taktim hallettim

• teşekkürler ama ben bu 2 telefondan birni alıcam hangisi sizce kararsızım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.