Şimdi Ara

Arkadaşım ve avukatım beni dolandırdı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
957
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Eşimle olan anlaşmazlıklar yüzünden çok kavga ediyorduk ve artik bu kavgaların sonuna gelinmesi gerektiğini duydum. Belliydi boşanacaktık ve benim derdim bu karıyı mallarımdan mahrum bırakmaktı. 2-3 ay önce ayrı yaşamaya başlamıştık. Bundan bir ay önce ise galata kulesindeki lokantada yemeğe davet ettim. bu evliliğin böyle gitmediğini ve ayrılmamızım gerektiğini söylemiştim. Eşim bir anda zeb aniye dönüştü ve akuvvak diyerek göğüs kafesine gizlediği bayonet marble fadeyi çıkarıp böbreğime geçirdi. Hasar gören böbreğimin acısıyla yerde kıvranırken hazarefen çelebi gelip benim karıyla birlikte anadolu yakasina kanatlariyla süzüldü. Neyse ki ambulans yetişmis olacak ki hastanede gozlerimi açtım. Doktor böbreğiniz hasar görmüş bir süre montla zıçamayacaksınız demesiyle hastaneden kaçıp hasarlı böbreğimi 20 bin liraya okuttum. Üzerime olan evlerimi en yakın arkadaşıma noterde 8 bin liraya devredip geri kalan 12 bin lirayla mercan dedenin avukat torununu boşanma davası için tuttum. Bugün ise ne avukata ne arkadaşıma ne de karıma ulaşamıyorum. Hem böbregimden hem de paramdan oldum. Yardım edin ne yapmalıyım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• zebani okumayın
  • referandumda evet vermis gibisin

• Hep sonda olcak degil ya zebani

• Okumayın zeb ani vay çakal!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.