Şimdi Ara

ariston çamaşır makinası ve servis rezaleti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 22.02.2016 da ariston marka çamaşır makinası ve 3 yıllık ekstra garanti alarak makinamı kurdurdum 2017 mayıs ayında makina aniden gitti servisi çağırdım 2 tane teknisyen kılıklı adam geldi evime ben arızanın ne olduğunu bilmiyordum benden makine kurulurken düzenlenen servis formunu istediler verdim arkadaşlara gençolan hemen abi kireç önleyici taktırmamış dedi ben de evet taktırmadım arızayla ne alakası var dedim makinayı prize taktılar 3 5 dakika sonra makina F12 ARIZASI VERDİ gençolan yine atladı abi banyoda havalandırma yok buhardan dedi kartları söktüler ettiler saç kurutma makinasını kartlara tuttular sö zde kurutuyorlar kartları senaryo çok süper yaşça biraz yaşlı olan abibu senin hatan dedi neden dedim burda havalandırma yok buhardan kartın bozulmuş 270 tl artı 40 tl garantili olduğu için yaparız dediler ben ürünün 2021 yılına kadar garantisi olduğunu türkiyede bütün makinaların banyoda olduğunu söyledim ve madenm benim hatam servis formu düzenleyin hatamı yazın dedim o zaman abi senden 40 tl servis ücreti almamız lazım dedi ben bunuda ödemeyeceğimi söyleyince kaçarcasına gittiler müşteri hiz aradım sonuç yok sonuçta makine şu an pert ve atacam çöpe siz siz olun ariston markadan uzak durun ha bu arada banyomda 50 * 50 duşa kabinin arkasında havalandırmam var

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.