Şimdi Ara

Archer c5v nin ayrıntılı özellikleri nedir? OpenWRT deneyeceğim.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Programlamam iyidir. Bi ara bunun rootunu açıp telnet ile içine girmiştim, CPU sunu filan inceleseydim aslında kırarım ben bunu. Bunun ayrıntılı CPU özelliklerini flash ve ROM size ını bilen birileri var mı? Brick etmesi falan sorun değil elimde bundan fazla var. Deneme yapabilirim. Hackleyelim şunu anasını satayım ya. Ben openwrt ile torrent indirmek istiyorum arkadaş  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CSB yazmayan adam -- 15 Eylül 2023; 19:14:52 >

• Hocam deneyebildiniz mi openwrt kurulumunu bende denemek istiyordum da bulamadım dosyasını

• ulasscann U kullanıcısına yanıt

Mainline linux kernel desteği yok işlemcisinin. Oturup CPU için driver yazmak gerekir çok büyük iş. Econet en7513GT diye bir CPU kullanıyor. Yapılır ama birkaç yıl sürer, ne gerek var. İlgileniyorsan başka bir openwrt destekli cihaz aldım 2 tane. Birini AP yapayım diye aldım ama satabilirim de ilgileniyorsan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CSB yazmayan adam -- 23 Kasım 2023; 12:0:44 >
  • Yanıtınız için teşekkür ederim hocam. Aslında Xiaomi 4A router vardı bu modemi de ondan kablo çekerek kullanmak istedimde ip çakışması vs. oldu bazı cihazlar internete bağlanamadı büyük ihtimalle rafa kaldıracağım bu modemi xiaomi router ile devam edeceğim

• Abi siz ne yaşıyorsunuz burda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ulasscann U kullanıcısına yanıt

AP olarak kullanacağın cihazda dhcp yi kapat ondan yapar

• CSB yazmayan adam C kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim hocam

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.