Şimdi Ara

Arçelik ve Beko 3 Boyutlu Smart Tv Kullanıcı Yorumlarınız Yazarmısınız (62. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.780
Cevap
40
Favori
369.404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MEVLANA CELALETTİN

Almiyor degil aldirilmiyor.

Neden sizce yeterince teşvik mi edilmiyor?
  • Almayi dusunuyordum tek bir yorum bulamadim.ayrica bayillerdede tek bir goruntu var fiat cok yuksek bende lg aldim.

• quote:

Orijinalden alıntı: slyt

2500 tl butceli alinabilicek en iyi beko tv nedir?

http://www.sanalpazar.com/Beko-B49lb8477-Ledtv-smart-3d-dahili-Uydulu-wifi-1849tl__isp35197488 piyasaya göre uygun fiyat, full özellik ve 2014 yılı en son seri bir cihaz. incelemenizi öneririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karizmamb -- 17 Kasım 2014; 16:13:16 >
  • Arkadaşlar,
    Grundıg 50lw9436 tv var teknosa da seri sonu diyor 1669 tl axsss avantajix le 1580 tlye geliyor sizce alınırmı?
    Ayrıca bunlar sıfır değil mi teşhir ürün değildir herhalde?
    Şöyle diyor internetten alınırsa kapalı kutu,mağazadakiler teşhir ürünü olur diyor
  • Ne derseniz deyin ama yerli tvlerin cok yol almasi gerekli goruntu kalitesi olarak fark yok ama fiyat ozellik bakimindan cok pahali

• Yerli tv ler fiyat olarak pahalı gerçekten..yalnız yeni çıkan 9486 UHD serisinin fiyatı makul gibi geldi bana...

Değiştirme kampanyası ile birlikte;

48-LB-9486 ------2.799 TL

55-LB-9486------3.499 TL

Her iki TV ye ek olarak yaklaşık 300 TL değerinde Digitürk giriş paketi 1 yıllık hediye....
  • quote:

Orijinalden alıntı: ati39

Yerli tv ler fiyat olarak pahalı gerçekten..yalnız yeni çıkan 9486 UHD serisinin fiyatı makul gibi geldi bana...

55-LB-9486------3.499 TL

Her iki TV ye ek olarak yaklaşık 300 TL değerinde Digitürk giriş paketi 1 yıllık hediye....

Merhaba,
    smart tv özelliği varmı ?
    48-LB-9486 kendi sitesinde Smart TV Uygulama yok,
    dlna var görünüyor.
    bu ne anlama geliyor ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sunset007 -- 18 Kasım 2014; 12:01:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sunset007

quote:

Yerli tv ler fiyat olarak pahalı gerçekten..yalnız yeni çıkan 9486 UHD serisinin fiyatı makul gibi geldi bana...

55-LB-9486------3.499 TL

Merhaba,
    dlna var görünüyor.
    bu ne anlama geliyor ?

DLNA Özelliği ile;
    Aynı ağ üzerinden bilgisayarınızdaki tablet ve cep telefonuzdaki resim müzik ve görüntüleri tv de kablosuz izleyebilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: sunset007

quote:

55-LB-9486------3.499 TL

Merhaba,
    dlna var görünüyor.
    bu ne anlama geliyor ?

Merhaba, ben daha çok görüntü kalitesi ile ilgileniyorum...Smart özellikleri var mı yok mu ona bakmıyorum.. TV de istediğim bir özellik değil çünkü..1 aydır bu serisinin peşindeyim..bayilere gelmediğinden hala bu tv yi görüp inceleme yapamadım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ati39 -- 18 Kasım 2014; 20:28:57 >

• elimde B49 LB 8477 var, sıfır, hiç kullanılmamış, faturalı, garantili, piyasaya göre oldukça uygun fiyata vereceğim.
  • Arçelik led tv var arkadaşlar, tv internetsiz, yeni yazılım çıkmış ama nasıl güncelleyeceğim yapamadım.

TV Modeli: A40 LB 5433
    Mevcut yazılım sürümü: TTGRMR.-.-.-.-.V03.003.00

Nasıl Güncellenir:http://download.arcelik.com/tvsoftwares/TY_Nasil_Guncellenir.pdf

Yeni Yazılım;
    Tarih: 31-10-2014
    TTGRMR.-.-.-.-.V04.000.00.rar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EnverYigit -- 1 Aralık 2014; 18:10:34 >

• yeni UHD serilerin gören var mı ? (LB -9486)
  • ati39 A kullanıcısına yanıt
    Digiturk paketi hediye değil parasını alıyorlar fark o...
  • quote:

Orijinalden alıntı: grezimonk

Digiturk paketi hediye değil parasını alıyorlar fark o...

digitürk hediye deniyor hocam
  • ati39 A kullanıcısına yanıt
    hep öyle diyorlar... fiyat kıyaslaması yaparsan görürsün promosyondan önceki fiyatla fark oluyor...
  • grezimonk kullanıcısına yanıt
    Eskiden cam modül kutu içerisinden çıkıyodu dolayısıyla modülüde bilmeden almış oluyodun fakat şimdi modül yetkili servislerde bulunuyo istersen ücretsiz aktivasyon yapıyorlar.

• t-con kullanıcısına yanıt
    9486 UHD serileri hakkında bilginiz var mı ? HEVC (H.265) codec ini desteklemiyor sanırım....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ati39 -- 2 Aralık 2014; 13:56:46 >
  • a.greenblue A kullanıcısına yanıt
    allah razı olsun kardeş bu adımları arıyordum bende..
  • quote:

9486 UHD serileri hakkında bilginiz var mı ? HEVC (H.265) codec ini desteklemiyor sanırım....

Hocam inanın hiçbi bilgim yok. Beklemedeyim bende
  • 
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.