Şimdi Ara

Arçelik ve Beko 3 Boyutlu Smart Tv Kullanıcı Yorumlarınız Yazarmısınız (48. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.780
Cevap
40
Favori
369.442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    şimdiki tvlerde koaksial digital ve optik ses çıkışı var...
  • Bilgi için teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi demibold -- 23 Ekim 2013; 16:53:38 >
  • bende yerli televizyon almak istiyorum.Fiyat performans krali..

Istedigim ozellikler
    1.Dahili Wifi
    2.Dahili HD uydu alici .
    3.Kanal gecisleri hizli olmali
    4.Smart
    5.3D
    6.Biss girisli
    7.Internette hizli olmali.Takilmamali

ne dersiniz var mi boyle bir TV....
  • quote:

Orijinalden alıntı: xyz321

bende yerli televizyon almak istiyorum.Fiyat performans krali..

Istedigim ozellikler
    1.Dahili Wifi
    2.Dahili HD uydu alici .
    4.Smart
    5.3D
    6.Biss girisli

Yerli dediğinize göre zaten büyük oyuncu (Arçelik) Beko Vestel var her iki markanında ledlerinde bu istekleriniz var, Vestel kanal geçişlerinde daha hızlı sanki ben Beko 46 LEG 6 B modelini kullanıyorum isteklerimi karşılıyor +kayıt özelliği DLNA özelliği gibi istemediğiniz özellikler de mevcut
  • ARÇELİK için biss menü açılacak kanalda menü bas 2013 tuşla ( bir detayda eskilerde 2011 yapmışlar... )
    usb belleğe kanal yedeklemede kodunu girip yapıyorsun ki bunun kodunu unuttum yoksa yazardım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grezimonk -- 23 Ekim 2013; 18:29:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: medetres

quote:

Istedigim ozellikler
    1.Dahili Wifi
    2.Dahili HD uydu alici .
    4.Smart
    5.3D
    6.Biss girisli

Yerli dediğinize göre zaten büyük oyuncu (Arçelik) Beko Vestel var her iki markanında ledlerinde bu istekleriniz var, Vestel kanal geçişlerinde daha hızlı sanki ben Beko 46 LEG 6 B modelini kullanıyorum isteklerimi karşılıyor +kayıt özelliği DLNA özelliği gibi istemediğiniz özellikler de mevcut

Vestelde dahili wifi yok.
    Beko da forumun basinda ozellikle SMart ozellikleriyle ilgili cok sikayet gordum.mesela yazilim guncellemesi olmamasi gibi.
    Fiyat olarak uygun alabilecegim bir site var mi?
    Birde 3D gozluklerinin pasif olmasini istiyorum.
    Sizin model hangisi + ve - yonleri neler?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ARÇELİK'te dahili wifi var güncellemede var 5.013 versiyonu yüklenmişti... 32" modele tabi... tek kusuru güncelleme çok uzun sürüyor... ethernet kablosu takılı olunca daha iyi olur... kapalı olsada güncellenebiliyormuş...
  • quote:

Orijinalden alıntı: grezimonk

ARÇELİK'te dahili wifi var güncellemede var 5.013 versiyonu yüklenmişti... 32" modele tabi... tek kusuru güncelleme çok uzun sürüyor... ethernet kablosu takılı olunca daha iyi olur... kapalı olsada güncellenebiliyormuş...

Peki dahili wifi hizi nasil?mesela bilgisayardan wifi uzerinden hd film aktarirken donma takilma oluyormu?youtube videolarinda donma takilma?
    3D performanslari nasil?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • youtube ile HD ( 1080 ) takılmadan oynatıyor... ancak olay tamamen routerda biter... 11n router kullanırsan çok iyi olur ancak wifi aygıtı bilgisi yok ne kullanım kılavuzunda nede web sitesinde hangi tip olduğunu yazmamışlar... 11n olması muhtemel 150Mbps olabilir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: grezimonk

youtube ile HD ( 1080 ) takılmadan oynatıyor... ancak olay tamamen routerda biter... 11n router kullanırsan çok iyi olur ancak wifi aygıtı bilgisi yok ne kullanım kılavuzunda nede web sitesinde hangi tip olduğunu yazmamışlar... 11n olması muhtemel 150Mbps olabilir...

cihaz 802.11n i destekliyor mu?
  • ati39 A kullanıcısına yanıt
    tam emin değilim ama destekliyor heralde... kullanım kılavuzunda nede web sistesinde belirtmemişler...
    ARÇELİK LG innotek diye marka kullanmış ama model bilgisi çıkmadı... mac adresten... tespit ancak marka bulunuyor...
    http://hwaddress.com
  • quote:

quote:

quote:

Istedigim ozellikler
    1.Dahili Wifi
    2.Dahili HD uydu alici .
    4.Smart
    5.3D
    6.Biss girisli

Beko da forumun basinda ozellikle SMart ozellikleriyle ilgili cok sikayet gordum.mesela yazilim guncellemesi olmamasi gibi.

Vestelin bazı serilerinde ilk zamanlar Wİ-Fİ Modem hediye edilmişti

güncelleme şikayeti yeni başka adres eklenmemesi olabilir ,smart şikayetleri derken LEG serisinde internete girilmiyor sadece Beko nun yüklediği (Ntv NtvSpor Maçkolik Yemeksepeti İbb Trafik Youtube Flickr Eurospor...ve birkaç saçma alman sitesi vardır) adreslerde dolaşılıyor güncelleme 2- 3 ayda bir yapılıyor şu ana güncel sürüm TPGRMR.-.-.-.-.V05.013.00 tür ,LEP serisinde İnternet browser özelliği var nette surf yapabilirsiniz araştırınız

http://www.bekoyetkilisatici.com/Beko-B47-LEP-6WV-Smart-Web-Led-tv.html#0 bu linkten faydalanabilirsiniz etraftaki mağazaları da dolaşın deneyin görün oralardada kredi kartı taksitlendirme yapılıyor

LEP serisi pasif gözlüktür ve 6 adet hediye ediliyor.
    karşılaştırmayı yabancı muadillerine göre yapayım
    -Yönleri LEG serisi bence tek eksi yönü web browseri olmaması onun dışında aklıma gelmiyor.
    +Yönleri Askı aparatı kutudan çıkıyor bedava ,montaj bedava servise ulaşma avantajı (çağrı merkeziyle servis kaydında daha hızlı hizmet alınıyor)
    umarım faydalı olmuşumdur hep yazıyorum çıkın mağazalarında dolaşın bakın izleyin illaki bu şart değil vesele de bakın hangisi aklınıza yatarsa karar verin neticede en az 7 yıl (kılavuzda kullanım ömrü o kadar yazar ) karşısında günde 4-5 saat geçireceğiniz bir eğlence aracı seçmek üzeresiniz,tabi ki interneti ve + özellikli bir cihaz tercih edeceksiniz o yüzden araştırın umarım hayırlı kararlar verirsiniz,sorularınız olursa bilebildiğim kadar yardımcı olurum

• Yeni çıktığı söylenen (47-LS-9378) LS serisinde bilgisayarda olduğu gibi google'a girilebiliyor mu??
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Istedigim ozellikler
    1.Dahili Wifi
    2.Dahili HD uydu alici .
    4.Smart
    5.3D
    6.Biss girisli

güncelleme şikayeti yeni başka adres eklenmemesi olabilir ,smart şikayetleri derken LEG serisinde internete girilmiyor sadece Beko nun yüklediği (Ntv NtvSpor Maçkolik Yemeksepeti İbb Trafik Youtube Flickr Eurospor...ve birkaç saçma alman sitesi vardır) adreslerde dolaşılıyor güncelleme 2- 3 ayda bir yapılıyor şu ana güncel sürüm TPGRMR.-.-.-.-.V05.013.00 tür ,LEP serisinde İnternet browser özelliği var nette surf yapabilirsiniz araştırınız

http://www.bekoyetkilisatici.com/Beko-B47-LEP-6WV-Smart-Web-Led-tv.html#0 bu linkten faydalanabilirsiniz etraftaki mağazaları da dolaşın deneyin görün oralardada kredi kartı taksitlendirme yapılıyor

-Yönleri LEG serisi bence tek eksi yönü web browseri olmaması onun dışında aklıma gelmiyor.
    +Yönleri Askı aparatı kutudan çıkıyor bedava ,montaj bedava servise ulaşma avantajı (çağrı merkeziyle servis kaydında daha hızlı hizmet alınıyor)
    umarım faydalı olmuşumdur hep yazıyorum çıkın mağazalarında dolaşın bakın izleyin illaki bu şart değil vesele de bakın hangisi aklınıza yatarsa karar verin neticede en az 7 yıl (kılavuzda kullanım ömrü o kadar yazar ) karşısında günde 4-5 saat geçireceğiniz bir eğlence aracı seçmek üzeresiniz,tabi ki interneti ve + özellikli bir cihaz tercih edeceksiniz o yüzden araştırın umarım hayırlı kararlar verirsiniz,sorularınız olursa bilebildiğim kadar yardımcı olurum

oncelikle cevabiniz icin cok tesekkurler....

o zaman benim istedigim LEP serisi.

LEP serisinden yukaridaki 7 soruyu karsilayabilen varsa tamamdir bu is yoksa LG LA660S veya LG la620s den birini almayi dusunuyorum...

• quote:

Orijinalden alıntı: demibold

Yeni çıktığı söylenen (47-LS-9378) LS serisinde bilgisayarda olduğu gibi google'a girilebiliyor mu??

Öncelikle bir TV olduğunu unutmayınız öyle bilgisayar rahatlığı ve hızında beklenti oluşmasın ama youtube facebook gazateler vb dolaşılıyor klavye takılarak ama dediğim gibi dolaşıp bir mağazada bizzat deneyerek görün içinize sinsin en azından sonra pişman olmayınız çünkü en minimum 1800-2500 tl arası para verilecek verdiğinize değsin
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Istedigim ozellikler
    1.Dahili Wifi
    2.Dahili HD uydu alici .
    4.Smart
    5.3D
    6.Biss girisli

oncelikle cevabiniz icin cok tesekkurler....

o zaman benim istedigim LEP serisi.

LEP serisinden yukaridaki 7 soruyu karsilayabilen varsa tamamdir bu is yoksa LG LA660S veya LG la620s den birini almayi dusunuyorum...

LEP serissi beklentilerinizi karşılar 7 isteğinizden kanal geçişleri 8 msaniye bir geçiş süresi var internet hız isteğiniz de sizin bağlantınızla ilgili benim 46 LEG 6 B modelimde dahili WİFİ var ama yan odada çekmiyor dolayısıyla kablolu kullanıyorum ve net hızım benim için yeterli 6 GB 8 MB e kadar olan Sınırlı neti kullanıyorum.dediğim gibi her 2 modeli de görüp mümkünse mukayese ediniz

• quote:

Orijinalden alıntı: halildmnlıo

Beko B40-LEG-6B model için yeni güncelleme geldi 07-10-2013 tarihli TPGRMR.-.-.-.-.V05.013.00.rar Arçelik Beko lcd ve led televizyonları usb girişten güncelleyebilirsiniz internetiniz yoksa eğer yazılımı usb flash belleğe atarak güncelleme yapabilirsiniz bu linke girin http://www.arcelik.com.tr/yazilim-indirme-merkezi.html yada http://www.beko.com.tr/yazilim-indirme-merkezi.html ilk kutucuğa televizyonunuzun seri numarasını giriyorsunuz ikinci kutucuktan dil olarak Türkçe yi seçiyorsunuz ve sorgula yazan yere tıklıyorsunuz ikitane yazılım çıkıyor siz en güncel olanı indiriyorsunuz sonra inen rar dosyasının içindeki tüm dosyaları oynamadan olduğu gibi bicimlendirilmiş içi boş flash belleğe atıyorsunuz sonra televizyon tamamen kapalı olacak fişi çekilmiş olacak yada kullandığınız çoklu prizde düğme varsa düğmeden kapalı olacak flash belleği televizyona takın yan tarafta bulunan düğmeler var ordan P+ olan düğmeyi basılı tutun bırakmayın bu esnada televizyonun fişini takın veya çoklu prizinizin düğmesinden açın 5 saniye bekleyin ve parmağınızı P+ düğmesinden çekin yükleme otamatik olarak başlayacaktır bitene kadar bekleyin televizyon kapandıktan sonra 15saniye bekleyin ışık yanıp sönecek ışık sabit olduğu zaman usb belleği çıkarabilirsiniz yazılım versiyonunu kontrol etmek için Menü ye girin ordan Ayarlar a girin ordan en alta inerek bakabilirsiniz. Bu yöntemle güncelleme yapmanın zararı ve riski yoktur televizyona hiç bir şey olmaz gönül rahatlığıyla usb flas bellek ten güncelleme yapabilirsiniz içiniz rahat olsun

Şu yukardaki usb'den güncelleme işini deneyen oldu mu? Bi türlü yapamadım da.

• LS serisinde miracast, DLNA, Wifi Direct özelliği yok di mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ati39 -- 25 Ekim 2013; 16:56:44 >
  • ati39 A kullanıcısına yanıt
    DLNA var,miracast ile wifi direct yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BiqBrav3 -- 25 Ekim 2013; 19:42:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BiqBrav3

quote:

Orijinalden alıntı: halildmnlıo

Beko B40-LEG-6B model için yeni güncelleme geldi 07-10-2013 tarihli TPGRMR.-.-.-.-.V05.013.00.rar Arçelik Beko lcd ve led televizyonları usb girişten güncelleyebilirsiniz internetiniz yoksa eğer yazılımı usb flash belleğe atarak güncelleme yapabilirsiniz bu linke girin http://www.arcelik.com.tr/yazilim-indirme-merkezi.html yada http://www.beko.com.tr/yazilim-indirme-merkezi.html ilk kutucuğa televizyonunuzun seri numarasını giriyorsunuz ikinci kutucuktan dil olarak Türkçe yi seçiyorsunuz ve sorgula yazan yere tıklıyorsunuz ikitane yazılım çıkıyor siz en güncel olanı indiriyorsunuz sonra inen rar dosyasının içindeki tüm dosyaları oynamadan olduğu gibi bicimlendirilmiş içi boş flash belleğe atıyorsunuz sonra televizyon tamamen kapalı olacak fişi çekilmiş olacak yada kullandığınız çoklu prizde düğme varsa düğmeden kapalı olacak flash belleği televizyona takın yan tarafta bulunan düğmeler var ordan P+ olan düğmeyi basılı tutun bırakmayın bu esnada televizyonun fişini takın veya çoklu prizinizin düğmesinden açın 5 saniye bekleyin ve parmağınızı P+ düğmesinden çekin yükleme otamatik olarak başlayacaktır bitene kadar bekleyin televizyon kapandıktan sonra 15saniye bekleyin ışık yanıp sönecek ışık sabit olduğu zaman usb belleği çıkarabilirsiniz yazılım versiyonunu kontrol etmek için Menü ye girin ordan Ayarlar a girin ordan en alta inerek bakabilirsiniz. Bu yöntemle güncelleme yapmanın zararı ve riski yoktur televizyona hiç bir şey olmaz gönül rahatlığıyla usb flas bellek ten güncelleme yapabilirsiniz içiniz rahat olsun

Şu yukardaki usb'den güncelleme işini deneyen oldu mu? Bi türlü yapamadım da.

yapamadıysanız merak etmeyin birkaç gün sonra netten güncelleme çıkıyor oradan kendisi güncelleyecektir.keyifli seyirler

• 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.