Şimdi Ara

Arçelik ve Beko 3 Boyutlu Smart Tv Kullanıcı Yorumlarınız Yazarmısınız (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.780
Cevap
40
Favori
369.404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arçelik Beko lcd ve led televizyonları usb girişten güncelleyebilirsiniz internetiniz yoksa eğer yazılımı usb flash belleğe atarak güncelleme yapabilirsiniz kullanmakta olduğum Beko B40-LEG-6B model için yeni güncelleme çıktı 17.06.2013 tarihli sürüm TPGRMR.-.-.-.-.V05.010.00 ilk kutucuğa televizyonunuzun seri numarasını giriyorsunuz ikinci kutucuktan dil olarak Türkçe yi seçiyorsunuz ve sorgula yazan yere tıklıyorsunuz ikitane yazılım çıkıyor siz en güncel olanı indiriyorsunuz sonra inen rar dosyasının içindeki tüm dosyaları oynamadan olduğu gibi bicimlendirilmiş içi boş flash belleğe atıyorsunuz sonra televizyon tamamen kapalı olacak fişi çekilmiş olacak yada kullandığınız çoklu prizde düğme varsa düğmeden kapalı olacak flash belleği televizyona takın yan tarafta bulunan düğmeler var ordan P+ olan düğmeyi basılı tutun bırakmayın bu esnada televizyonun fişini takın veya çoklu prizinizin düğmesinden açın 5 saniye bekleyin ve elinizi P+ düğmesinden çekin yükleme otamatik olarak başlayacaktır bitene kadar bekleyin televizyon kapandıktan sonra 15saniye bekleyin  ışık yanıp sönecek ışık sabit olduğu zaman usb belleği çıkarabilirsiniz yazılım versiyonunu kontrol etmek için Menü ye girin ordan Ayarlar a girin ordan en alta inerek bakabilirsiniz indirme linki bu http://www.beko.com.tr/yazilim-indirme-merkezi.html yada
    http://www.arcelik.com.tr/yazilim-indirme-merkezi.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a.greenblue -- 21 Haziran 2013; 14:53:08 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• yeni güncellemeyi yapan var mı ne gibi değişiklikler oldu,en son güncellemede fabrika ayarlarına dönmüştü tüm frekansları tekrar ayarlayıp kendimce bir liste yapmam 1 günümü almıştı,ayrıca son listemi yedekleyip yeniden -bu gibi durumlarda- yüklemem mümkün müdür?
  • Evet kanal listesini yedekleye bilirsin yeni güncellemeyle Twitter gelmiş onun dışında sanınırım optimize ve performans gibi düzeltmeler yapılmıştır

• quote:

Orijinalden alıntı: a.greenblue

Evet kanal listesini yedekleye bilirsin yeni güncellemeyle Twitter gelmiş onun dışında sanınırım optimize ve performans gibi düzeltmeler yapılmıştır

bu yedeklemeyi anlatabilirseniz makbule geçecektir,
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: medetres

quote:

Evet kanal listesini yedekleye bilirsin yeni güncellemeyle Twitter gelmiş onun dışında sanınırım optimize ve performans gibi düzeltmeler yapılmıştır

Yazdım okuyabilirsiniz

onay bekleyen mesajda yazdınız sanırım 1 mesajınız "onay bekliyor" yazıyor ilginize teşekkür ederim
  • quote:

quote:

Kanal yedeklemek için usb belleğinizi televizyona takın sonra Menü ye girin ordan Kaynak ayarı na girin ordan Program tablosu üzerine gelip durun kumandadan 4658 i tuşlayın televizyonun ekranında yedekleme kutucuğu çıkacak burdan Tv to Usb yi seçeceksiniz alt seçenekten copy item yazan yerden kanal listesi için sadece Channel/Video yazanı seçin ve kırmızı tuşa basın başarılı oldu diye uyarı verecek başarısız olursa usb belleği çıkartıp tekrar takın usb bellekten televizyona kanalları atmak için yine aynı şekilde yedekleme kutucuğunu açın bu sefer tersine yaparak Usb to Tv seçilecek copy item yazan yerden kanal listesi için sadece Channel/Video seçilecek ve kırmızı tuşa bastıktan sonra televizyon kendiliğinden kapanıp açılacaktır hepsi bu kadar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a.greenblue -- 22 Haziran 2013; 0:42:07 >

• quote:

quote:

quote:

Kanal yedekleme yapmak için Öncelikle şuanki 5 le başlayan yeni yazılım televizyonunuzdaki yazılımınız 5 serisiyse mevcut kanallarınızı silmiyor eğer 4 yada 3 yada 2 iyle başlayan yazılım varsa televizyonunuzda sanırım kanalları silecektir ama garanti olsun diye Kanal yedeklemek için Usb belleğinizi televizyona takın sonra Menü ye girin ordan Kaynak ayarları na girin ordan Program tablosu üzerine gelip durun kumandadan 4658 i tuşlayın televizyonun ekranında yedekleme kutucuğu çıkacak burdan Tv to Usb yi seçeceksiniz alt seçenekten copy item yazan yerden kanal listesi için sadece Cahhanel\Video yazanı seçin ve kırmızı tuşa basın başarılı oldu diye uyarı vercek başarısız olursa usb belleği çıkartıp tekrar takın usb bellekten televizyona kannalları atmak için yine aynı şekilde yedekleme kutucuğunu açın bu sefer tersine yaparak Usb to Tv seçilecek copy item yazan yerden kanal listesi için Channel\Video seçilecek ve kırmızı tuşa bastıktan sonra televizyon kendiliğinden kapanıp açılacaktır hepsi bukadar

Öncelikle ilginize teşekkür ederim gerçekten faydalı oldu akşam yedekleyip güncelleyeyim,keyifli seyirler

• quote:

Arçelik Beko lcd ve led televizyonları usb girişten güncelleyebilirsiniz internetiniz yoksa eğer yazılımı usb flash belleğe atarak güncelleme yapabilirsiniz kullanmakta olduğum Beko B40-LEG-6B model için yeni güncelleme çıktı 17.06.2013 tarihli sürüm TPGRMR.-.-.-.-.V05.010.00 ilk kutucuğa televizyonunuzun seri numarasını giriyorsunuz ikinci kutucuktan dil olarak Türkçe yi seçiyorsunuz ve sorgula yazan yere tıklıyorsunuz ikitane yazılım çıkıyor siz en güncel olanı indiriyorsunuz sonra inen rar dosyasının içindeki tüm dosyaları oynamadan olduğu gibi bicimlendirilmiş içi boş flash belleğe atıyorsunuz sonra televizyon tamamen kapalı olacak fişi çekilmiş olacak yada kullandığınız çoklu prizde düğme varsa düğmeden kapalı olacak flash belleği televizyona takın yan tarafta bulunan düğmeler var ordan P+ olan düğmeyi basılı tutun bırakmayın bu esnada televizyonun fişini takın veya çoklu prizinizin düğmesinden açın 5 saniye bekleyin ve elinizi P+ düğmesinden çekin yükleme otamatik olarak başlayacaktır bitene kadar bekleyin televizyon kapandıktan sonra 15saniye bekleyin  ışık yanıp sönecek ışık sabit olduğu zaman usb belleği çıkarabilirsiniz yazılım versiyonunu kontrol etmek için Menü ye girin ordan Ayarlar a girin ordan en alta inerek bakabilirsiniz indirme linki bu http://www.beko.com.tr/yazilim-indirme-merkezi.html yada
    http://www.arcelik.com.tr/yazilim-indirme-merkezi.html

internet güncellemesinde yeni güncelleme yok der;dediğiniz gibi netsiz yüklemede version 05.010.00 görülüyor çağrı merkezi yakında net güncellemesi de çıkar dedi bilginize isteyen yukarıda anlatıldığı gibi netsiz yüklemeyi yapabilir dileyen de bekleyebilir

• Guncellemeyi manuel olarak yaptim,fakat ne yenilikler getirdi bilgim yok..

• beko veya arçelik vestel gibi markalardan tv alınmaz alacaksan panasonic al kalite ve ucuzluk :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: chngrn1905

Guncellemeyi manuel olarak yaptim,fakat ne yenilikler getirdi bilgim yok..

Twittalk gelmiş onun dışında muhtemelen performans ve optimize işlemleri yapılmıştır

• quote:

Orijinalden alıntı: Bytekno

beko veya arçelik vestel gibi markalardan tv alınmaz alacaksan panasonic al kalite ve ucuzluk :D

o sayfalarda yorum yazın lütfen ,burası Beko cihaz almış insanların yorum yaptığı sayfa, sahip olduğum cihaz benim hayli ihtiyacımı görüyor ayrıca neden almamamız gerektiğini de yazsaydınız bilgimiz olurdu
  • quote:

quote:

Twittalk gelmiş onun dışında muhtemelen performans ve optimize işlemleri yapılmıştır

Twittalk zaten vardı sanırım
  • quote:

quote:

quote:

Twittalk zaten vardı sanırım

Ben yeni farkettim onun için öyle söyledim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a.greenblue -- 22 Haziran 2013; 19:03:56 >
  • Valla ne geldi bilmiyoruz acaba web sitesinde güncelleme ile ilgili bir bilgilendirme yapmıyorlarmı?
  • Güncellemeden sonra euronews geldi. başka bir şey görmedim henüz.

evet, keşke daha fazla bilgi alabilseydik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cemyisgolvey -- 10 Temmuz 2013; 22:09:47 >
  • Bir güncelledim kanal listem, bis keylerim, internet ayarlarım hepsi uçtu gitti..

Muhtemelen arkaplan iyileştirmeleri yapıldı, bari bir kaç yeni uygulama görseydik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tamburada

Bir güncelledim kanal listem, bis keylerim, internet ayarlarım hepsi uçtu gitti..

Muhtemelen arkaplan iyileştirmeleri yapıldı, bari bir kaç yeni uygulama görseydik.

ben bi ara bi güncelleme yaptım kanal değiştirince altta çıkan mavi bölüm yukarıda çıkmaya başladı ilk başta berbat geliyordu ama alıştım şu an.ama hala kanal geçişlerinin hızlandıramadılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: tamburada

Bir güncelledim kanal listem, bis keylerim, internet ayarlarım hepsi uçtu gitti..

Kanal yedeklemek için usb belleğinizi televizyona takın sonra Menü ye girin ordan Kaynak ayarı na girin ordan Program tablosu üzerine gelip durun kumandadan 4658 i tuşlayın televizyonun ekranında yedekleme kutucuğu çıkacak burdan Tv to Usb yi seçeceksiniz alt seçenekten copy item yazan yerden kanal listesi için sadece Channel/Video yazanı seçin ve kırmızı tuşa basın başarılı oldu diye uyarı verecek başarısız olursa usb belleği çıkartıp tekrar takın usb bellekten televizyona kanalları atmak için yine aynı şekilde yedekleme kutucuğunu açın bu sefer tersine yaparak Usb to Tv seçilecek copy item yazan yerden kanal listesi için sadece Channel/Video seçilecek ve kırmızı tuşa bastıktan sonra televizyon kendiliğinden kapanıp açılacaktır hepsi bu kadar

Bu şekilde flash belleğe yedek alabilirsiniz ve güncellemeler sonunda olası kayıpları 2-3 dakikada çözüp eski listenizi kullanabilirsiniz keyifli seyirler

• quote:

Orijinalden alıntı: A.Bozoğlu

Valla ne geldi bilmiyoruz acaba web sitesinde güncelleme ile ilgili bir bilgilendirme yapmıyorlarmı?

http://www.beko.com.tr/yazilim-indirme-merkezi.html linkte güncel sürüm kontrol edebilirsiniz;şu an TPGRMR.-.-.-.-.V05.010.00
    var,2 satır oluyor altta eski sürüm mevcut üstte yazdığım sürüm oradan bakabilirsiniz ama güncelelmeyle ne gelip ne gittiği yazmıyor
    zaten fazla bir içerikte gelmiyor maalesef vestelde bile bizden fazla ve kullanışlı içerik mevcut

• 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.