Şimdi Ara

Arçelik tv ölü pixel ve çızırtı sorunu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar geçen ayın sonlarına doğru arçelikten tv aldım, tv ilk geldiğinde kurulumu yaptılar servis gittikten sonra tv yi kurcalamaya başladım ve tv de 3 tane ölü pixel oldugunu gördüm servisi aradım geldiler fakat bunu yollasakta değiştirmezler dediler bende o zaman kalsın dedim , aradan 1 hafta geçti (önceden varmıydı bilmiyorum) tv kapalıyken(açıkken sesi kısık oluncada duyuluyor) cızırtı sesi geliyor özellikle gece çok rahatsız edici bir durum. daha 2 hafta olmayan bir televizyonda bunların olması çok canımı sıktı sizce değişim talep edersem değişirler mi? Eğer değişmezlerse ne yapmam gerek çünkü tv kuruldugu gün zaten pixeller ölüydü , benim aklımda tüketici hakem heyeti var ama sizlere de bir sormak istedim.

edit1: paneli hafif bastırınca ses geçiyor bırakınca tekrar geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi peske -- 8 Temmuz 2016; 1:41:16 >

• Her iki gerekçe ile de yasalara göre değişim hakkınız bulunmakla birlikte kurumlarımız maalesef seve seve bu hakkı kullandırmıyorlar. İlla ki bir resmi kurum kararı veya şikayet endekslerine yansıyan konulardan sonra işlem yapmayı uygun görüyorlar maalesef.
    Bu bağlamda vakit geçirmeden hakem heyetine müracaatınızın daha kesin çözüm olacağı düşüncesindeyim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.