Şimdi Ara

Arçelik buzdolabı ve mavi ışık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
5 sn
16
Cevap
0
Favori
17.909
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar arkadaşlar, arçelik A+++ mavi ışıklı buzdolabı aldık 3 ay önce, aldıktan 1 ay sonra karlanma nedeniyle servisi aradık ve büyük zorluklarla buzdolabını yenisi ile değiştirdiler. 1 ay sonra farkettik bu yeni gelen dolapta mavi ışık yanmıyor. Servisi aradık ve geldiler bu dolapta mavi ışık teklonojisinin olmadığını söylediler ve mavi ışık teklonojisinin iyi olmadgını bu dolabın mavi ışıksız daha iyi olduğunu söylediler, böyle birşey varmı ? Biz bu dolabı alırken mavi olduğu söylenmişti. Şimdiki dolap güzel çalışıyor tek sıkıntısı mavi ışık yok, sizce neler yapılabilir ? Buzdolabının markası 5088 A+++ NFY
    Teşekkürler

• degistirilen dolapla aynı kodlumu gelen ürün. mavi ısık işe yaramazda neden bir ton para verdirip satıyorsunuz demedinmi (bencede İşe yarayıp yaramaması Muammada) gelen ürün farklı kodluysa 2 dolabı arastırın aradaki fiyat farkını taleb edin üründe sorunsuz çalısıyorsa.
  • sitede var gözüküyor siz en iyisi başka bir servis çağırın baktınızda lamba yuvaları varmı alt sebzelik tarafında varsa arızalıdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: mezex_07

Merhabalar arkadaşlar, arçelik A+++ mavi ışıklı buzdolabı aldık 3 ay önce, aldıktan 1 ay sonra karlanma nedeniyle servisi aradık ve büyük zorluklarla buzdolabını yenisi ile değiştirdiler. 1 ay sonra farkettik bu yeni gelen dolapta mavi ışık yanmıyor. Servisi aradık ve geldiler bu dolapta mavi ışık teklonojisinin olmadığını söylediler ve mavi ışık teklonojisinin iyi olmadgını bu dolabın mavi ışıksız daha iyi olduğunu söylediler, böyle birşey varmı ? Biz bu dolabı alırken mavi olduğu söylenmişti. Şimdiki dolap güzel çalışıyor tek sıkıntısı mavi ışık yok, sizce neler yapılabilir ? Buzdolabının markası 5088 A+++ NFY
    Teşekkürler

Servis sizi başından atmak için saçmalamış. Bence genel merkezi arayıp şikayet edin. Ürünün sitesinde olan özelliğe yok deyip daha iyi diyen servisten hayır gelmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Genel merkeze şikayette bulunduk ,o dolabın üretimden kalktığı söylendi.Başka bir dolap geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mezex_07

Merhabalar arkadaşlar, arçelik A+++ mavi ışıklı buzdolabı aldık 3 ay önce, aldıktan 1 ay sonra karlanma nedeniyle servisi aradık ve büyük zorluklarla buzdolabını yenisi ile değiştirdiler. 1 ay sonra farkettik bu yeni gelen dolapta mavi ışık yanmıyor. Servisi aradık ve geldiler bu dolapta mavi ışık teklonojisinin olmadığını söylediler ve mavi ışık teklonojisinin iyi olmadgını bu dolabın mavi ışıksız daha iyi olduğunu söylediler, böyle birşey varmı ? Biz bu dolabı alırken mavi olduğu söylenmişti. Şimdiki dolap güzel çalışıyor tek sıkıntısı mavi ışık yok, sizce neler yapılabilir ? Buzdolabının markası 5088 A+++ NFY
    Teşekkürler

narçelik bu sonradan üretimden kalkmış acaba ne olabilir.. önce alanların elinde patlamıştır herhalde 3 ayda teknolojisi bitiyor deneme üretimi yapıyorlar herhalde yakındada kırmızı ışıklı çıkarırlar mavi ışıklı iyi değilmiş..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi computeron -- 6 Kasım 2012; 21:38:40 >

• iyi olmasa neden üretsinler ki ? afedersiniz sallamışlar hocam..
  • Bizim buzdolabında mavi ışık var. Ben bir faydasını görmedim.
  • SEBZE MEYVE FOTOSENTEZ YAPIYORMUŞ GUYA

• quote:

Orijinalden alıntı: lazpanyol

SEBZE MEYVE FOTOSENTEZ YAPIYORMUŞ GUYA

yapamamış üretimden kalkmış hemen..

yakında dolabın içi renkli ışıklardan geçmiyecek harhalde bunu yapsa yapsa narçelik meko yapar..

• Bence mavi ışık vitalight vs. hikaye.

Sebzeleri taze tutan şey nemdir. Yani soğutucusu nemli soğutma yapan buzdolaplarından almak lazım. Bu sistemi kullanan markalar:

-Liebherr
    -Bosch Low Frost
    -Electrolux FreshPlus
    -Statik buzdolapları
  • quote:

Orijinalden alıntı: candogan62

Bence mavi ışık vitalight vs. hikaye.

Sebzeleri taze tutan şey nemdir. Yani soğutucusu nemli soğutma yapan buzdolaplarından almak lazım. Bu sistemi kullanan markalar:

-Liebherr
    -Bosch Low Frost
    -Electrolux FreshPlus
    -Statik buzdolapları

doğru statik buzdolaplarını alın dediğimizde kimse yüzüne bakmazdı.. millet tutturmuş no frost diye ismi çıkmış birkere.. hurra millet bilsede bilmesede almakta statikler low larda fiyat açısındanda makul + tespitim no frostların hava kanalları dolaşımdan dolayı zamanla kir, is tutmakta tabi bu görünmemekte temizlemeside mümkün değil..
  • Arceligin ben ....

Kesinlikle alinmaz tam bir cop daha alali 1 ay oldu isiklari yanmiyor lastigi gevsedi garip garip kapi kapali bip bip ses.

Kisaca almayin aldirmayin turk malindan uzak durulmasi gerektigini yine anladim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 19 Ağustos 2017; 14:47:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

Arceligin ben ....

Kesinlikle alinmaz tam bir cop daha alali 1 ay oldu isiklari yanmiyor lastigi gevsedi garip garip kapi kapali bip bip ses.

Kisaca almayin aldirmayin turk malindan uzak durulmasi gerektigini yine anladim

ama hangi arçelik, ucuzu da var, sebilli premium modelleri de...
    mesela ben ikinci el 10 yıl önce türkiyede üretilmiş gardrop tipi arçelik aldım. 2 yıldır kullanıyoruz, bir 10 yıl daha çalışır gibi duruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: candogan62

Bence mavi ışık vitalight vs. hikaye.

-Liebherr
    -Bosch Low Frost
    -Electrolux FreshPlus
    -Statik buzdolapları

candogan bey, sanıyorum bosch low frost derken aynı hattan çıkan siemens ve profilo olanları da aynı kervana katıyorsunuz.

tam low frost alacaktım ki, sizin vaktiyle ön ayak olduğunuz low frost konusundaki kullanıcılar, yıllar içinde fikir değiştirmiş duruyor; Dolabım 3 yılda çöpe gitti, şığır şıpır damlıyor, havlu koymadan kullanamıyorum, öyle bir buz oldu ki kapajk kapanmıyor, servis geldi sorun bulamadı tarzda yorumlar var? belki dünyada sağlam low frost dolaplar var ancak sanırım Türkiye'de erişebildiğimiz low frostlar ortalamanın altında, hatta uyduruk? Bu konuda düşünceleriniz neler öğrenebilir miyim?

• bende ki sorunda

1,5 ay önce Arçelik buzdolabı aldım (2487 ceiy)
    2 üründe aşırı ses ve karmala vardı değiştirdiler gelen üründe aynı hatalar oluştu.
    Artık para iadesi istedim. 20 gün oldu hesap numarası aldılar faturayı istediler ama para iadesi yapmıyorlar.
    Yaklaşık 30 defa telefon görüşmesi 20 mail attım iade edeceğiz dediler ama ses yok ne yapmamı önerirsiniz. Bildiğiniz blog veya başka ses getirecek yer varsa oralara yazmak isterim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.