Şimdi Ara

Aranızda kadavra gören varmı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10
Cevap
0
Favori
803
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar biyoloji hocası kalıtım gen bilimi ve biyoteknoloji konusu için tıp fakültesinde kadavra görmek için götürcek . Aranızda varmı gören ? Varsa nasıl bi histir ..
    Aslında pek göstercekler gibi gelmiyo ama yine de sorayım dedim

• bir kısmınız kusacak ve bir kısmınızda düşüp bayılacak özellikle kızlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sky_

bir kısmınız kusacak ve bir kısmınızda düşüp bayılacak özellikle kızlar

1 kişi bile görmedim bayılan.

GlorfindeL17 nerede okuyorsun?
  • Kokusunun enfes olduğunu söyleyebilirim

Bizim kızlarda bayılan olmamıştı ama kokudan pencerenin dibinden pek ayrılamamışlardı.
  • ben ceset görmüştüm biçok kez sayılır mı hocam
  • Ben lisede okuyorum da sizce alırlarmı kadavra görmek için :D
  • lise 2 de stajda görmüştüm..önce kafayı permatikle kesip sontra matkapla üst kafa kemiklerini adları neydi mandibulamı temporal kemikmi ney aldılardı..kafasının içine sinekler konduktan
    sonra bizim stajyer kızlardan birisinin hırkasına konunca kız bi daa giyemedi hırkayı
    bu ilk görüşümdü..paylaşıyım dedim
  • Formaldehit içinde, rengi sararmış ve bazı yerleri siyahımsı-kahverengi renk değiştirmiş, yer yer beyaz yeşil mantarımsı ürünlerle bezenmiş, her anatomi derssinde kesilip tekrar dikilmekten yer yapmış, kötü kokan, meşin kadar sertleşmiş derisini neşterle kesemeyeceğinizi düşünmeye başlayacağınız, neşteri vurunca tık tık diye tahta gibi ses çıkaran bir şey kadavra. Tazesini görmedim. :-)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kafeinn -- 24 Eylül 2010; 1:11:21 >
  • Gördüm. Abartılacak bir şey yok bence.
  • Herhangi bi lise öğrencisi de görebiliyosa sorun yok demek
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.