Şimdi Ara

[Aranıyor] Gaming laptop 17.3'inç

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
1.734
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ürün Garantisi:
    Kaç Aylık Kullanımlık:
    Teknik Bilgiler:
    Düşündüğünüz Fiyat Olarak msj Olarak Gönderirseniz Sevinirim.

İyi Günler ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IMeGaPlayerI -- 3 Mart 2014; 13:28:00 >

• Günceldir
  • BURAYA bir bakın isterseniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HWS -- 27 Şubat 2014; 15:01:38 >
  • Monster
    Victor w770
    Msi ge70

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: elano68

Monster
    Victor w770
    Msi ge70

http://www.pcnet.com.tr/forum/donanim/311897-monster-notebook-hakkinda.html

monsterdan uzak durun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hulle

quote:

Orijinalden alıntı: elano68

Monster
    Victor w770
    Msi ge70

http://www.pcnet.com.tr/forum/donanim/311897-monster-notebook-hakkinda.html

monsterdan uzak durun

kardeşim o yazıdaki sorunları yaşıyan çook kullanıcı oldu şikayetlerden sonra monster ön siparişi tamamen kaldırıp hemen teslime geçti şuanda o sıkıntıların hiç biri yok stoktaki ürünü sipariş veriyorsun 2 3 güne elinde ama ön siparişle 1000 2000 tl daha ucuza alınıyordu çok avantajlıydı ama becerebediler zamanında getiremediler şuan daha pahalı ama hemen teslim.

• !.....!

Güncel ... !
  • !.....!

Güncel ... !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IMeGaPlayerI -- 1 Mart 2014; 16:34:31 >
  • Güncel ....
  • quote:

Orijinalden alıntı: IMeGaPlayerI

Güncel ....

http://www.ebrarbilgisayar.com/gigabyte-p27k-gaming-notebook-pmu302136
  • !.....!

Güncel ... !
  • Yeni sipariş verdim henüz test etmedim ama bu ASUS çok kaliteli duruyor..http://www.istanbulbilisim.com.tr/asus-rog-g750jx-tb71-notebook-fiyati,69237.html Aynı donanımdaki Monster zaten 4000 Lira... Monster, MSI kasası kullanıyor ama ASUS kasası 2 fanlı.... Tahmini kullanım süresi 3 yıl civarı...
  • !.....!

Güncel ... !
  • !.....!

Güncel ... !
  • !.....!

Güncel ... !
  • quote:

!.....!

Güncel ... !

Oyun makinesi alacaksan 2.el pek düşünme. Oyun gibi güçlü işlemler için kullanılan makineler daha kolay yıpranıyor. Özellikle bataryalar. Bu nedenle uygun 1. ellere bak bence. Ben çok araştırdım ve en son Monster'ın MS-17632 modelini aldım. Daha uygun olanlarıda var. Makine bataryayı şarj ettimi şarjı tamamen kesiyor. Yani bataryayı sökme derdi yok. Oynadığın oyun aşırı güç istiyorda bunu adaptör karşılamıyorsa o zaman batarya devreye giriyor, hem adaptör hem batarya birlikte çalışıyor ve gereken gücü sağlıyor. Hoşuma gitmede de güzel bir özellik. Bataryanın bulunduğu bölümde soğuk olduğundan ısıdan etkilenme derdi de az. Ama ikinci elde ısrarlıysan ikinci el satan sitelere bakabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: underlater

quote:

!.....!

Güncel ... !

Oyun makinesi alacaksan 2.el pek düşünme. Oyun gibi güçlü işlemler için kullanılan makineler daha kolay yıpranıyor. Özellikle bataryalar. Bu nedenle uygun 1. ellere bak bence. Ben çok araştırdım ve en son Monster'ın MS-17632 modelini aldım. Daha uygun olanlarıda var. Makine bataryayı şarj ettimi şarjı tamamen kesiyor. Yani bataryayı sökme derdi yok. Oynadığın oyun aşırı güç istiyorda bunu adaptör karşılamıyorsa o zaman batarya devreye giriyor, hem adaptör hem batarya birlikte çalışıyor ve gereken gücü sağlıyor. Hoşuma gitmede de güzel bir özellik. Bataryanın bulunduğu bölümde soğuk olduğundan ısıdan etkilenme derdi de az. Ama ikinci elde ısrarlıysan ikinci el satan sitelere bakabilirsin.

Haklısın.
    Bakıyom sitelere Değerinden çok fazla fiyat belirtip satmaya çalısıyorlar.
    Sanki bilmiyoruz 0 değerindekinden 200 kağıt aşağısı diyip sattmaya çalıştığı 1,5 yıllık 2 yıllık 1 2 aylık olanlar
    Sakın bilmiyoruz performansını, özelliklerini, değerini. Bide yan yatıp alan alır diyor.
    Seninkini kim alsın sıfırını alsak 20 kat daha iyi ve güvenli.
    Adam gibi satan yok. Uygun olanı yok malesef.

<<<<<

Güncel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IMeGaPlayerI -- 21 Mart 2014; 16:42:18 >

• quote:

Haklısın.
    Sanki bilmiyoruz 0 değerindekinden 200 kağıt aşağısı diyip sattmaya çalıştığı 1,5 yıllık 2 yıllık 1 2 aylık olanlar
    Sakın bilmiyoruz performansını, özelliklerini, değerini. Bide yan yatıp alan alır diyor.

<<<<<

Güncel.

Ben aslında yanlış bir zamanda aldım. Çünkü dolar fırladı. Tavsiyem faturasını iste 2 yıl bile geçmiş olsa iste. En çabuk yıpranan parçada bahsetmiş olduğum gibi bataryadır. Bataryanın yenisi ne kadardır ona da bak. Gerçi sürekli elektrikte kullanıcam dersen ona bile gerek yok. Sadece elektrik kesildiğinde kapatmaya yetecek kadar güç tutsun yeter. İkinci yıpranan da HDD'dir. Gerekirse alma. Satan kişinin verileri içinde olabilir. 320 GB ikinci eli 80 liraya almıştım eski makinem için.

• quote:

Orijinalden alıntı: underlater

quote:

Haklısın.

<<<<<

Güncel.

Ben aslında yanlış bir zamanda aldım. Çünkü dolar fırladı. Tavsiyem faturasını iste 2 yıl bile geçmiş olsa iste. En çabuk yıpranan parçada bahsetmiş olduğum gibi bataryadır. Bataryanın yenisi ne kadardır ona da bak. Gerçi sürekli elektrikte kullanıcam dersen ona bile gerek yok. Sadece elektrik kesildiğinde kapatmaya yetecek kadar güç tutsun yeter. İkinci yıpranan da HDD'dir. Gerekirse alma. Satan kişinin verileri içinde olabilir. 320 GB ikinci eli 80 liraya almıştım eski makinem için.

Eyw
    Tavsiylerin için saol :)

• Güncel ...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.