Şimdi Ara

ARADA KALDIM YARDIM EDİN..!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • LG G2 Almayı düşünüyodum ama ıphone 5s de kafamı karıştırdı hangisini alsam sıkılıp pişman olmam. ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ayna.

LG G2 Almayı düşünüyodum ama ıphone 5s de kafamı karıştırdı hangisini alsam sıkılıp pişman olmam. ?

kısa ve net G2
  • quote:

LG G2 Almayı düşünüyodum ama ıphone 5s de kafamı karıştırdı hangisini alsam sıkılıp pişman olmam. ?

ikisindede hiç bir sorun yaşamazmısız sadece kullanım alanlarınıza bağlı
  • G2'yi al ve gel. Haydi sampiyon
  • quote:

Orijinalden alıntı: Torquoise

G2'yi al ve gel. Haydi sampiyon

Peki iki sene sonra satsam hangisi daha fazla eder
  • G2 nin kamerasında problem var die duydum doğrumudur?
  • Uzun kullanıcaksan 5s ama bir iki yıl dersen g2 dostum
  • quote:

+1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hepsi manyak bunların -- 13 Mart 2014; 14:11:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheRad67

Uzun kullanıcaksan 5s ama bir iki yıl dersen g2 dostum

Neden G2 uzun kullanılmaz mı?
  • Ayna. kullanıcısına yanıt
    Android telefonlar bir süre sonra eski performansını vermiyor ilk günki kadar anlatabildim umarım Samsunglarda daha çok oluyor bu. Ben ios sevmediğim için z1 aldım memnunum ama işte Android ne olur bilinmez sony lerde pek yavaşlama olmuyor diyorlar
  • quote:

Android telefonlar bir süre sonra eski performansını vermiyor ilk günki kadar anlatabildim umarım Samsunglarda daha çok oluyor bu. Ben ios sevmediğim için z1 aldım memnunum ama işte Android ne olur bilinmez sony lerde pek yavaşlama olmuyor diyorlar

Ben suan sony xperia s kullanıyorum gecen sene aldım. Gecen seneyle alakası yok. Allah belasını versin. Coğu yerde kasıyor.
    Olabilir dostum kullanıcılardan kaynaklanan bir şey de olabilir
  • quote:

Olabilir dostum kullanıcılardan kaynaklanan bir şey de olabilir

Ben g2 alsam 1veya 2sene sonra yavaşlar mı acaba.
    Orasını g2 kullananlara sor istersen 1_2 yılda pek bir şey olmaz hemen yavaşlayacak diye bir şey yok sadece performansı ilk günki gibi olmaz güncellemeleri düzenli ve iyi bir şekilde gelirse sıkıntı yok.

Ayrıca ben olsam G2 tercih ederdim 5s.biraz sıkıntılı diğer telefonlara dosya gönderme iTunes filan filan çok karışık
  • quote:

Orasını g2 kullananlara sor istersen 1_2 yılda pek bir şey olmaz hemen yavaşlayacak diye bir şey yok sadece performansı ilk günki gibi olmaz güncellemeleri düzenli ve iyi bir şekilde gelirse sıkıntı yok.

Ayrıca ben olsam G2 tercih ederdim 5s.biraz sıkıntılı diğer telefonlara dosya gönderme iTunes filan filan çok karışık

Orası öle ama şunuda kabul etmek lazım. 5s daha uzun ömürlü

• 5s
  • quote:

quote:

Orası öle ama şunuda kabul etmek lazım. 5s daha uzun ömürlü

Alıntıları Göster
    G2 derim. Temiz kullanırsan en az 2 yıl götürür seni

• quote:

quote:

Peki iki sene sonra satsam hangisi daha fazla eder

Bunu öngörmek çok zor. Ancak LG kalitesi, GMD ile kıyaslanamaz bile. GMD'nin geleceğini öngörmek imkansız.
  • quote:

+1.Andoidlerin ömrü rootsuz iyi bir performansla 2 yıldır dostum.İos daha uzun ömürlüdür.Ama fiyat farkını ortaya koyunca g2 derim ben

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkem01 -- 13 Mart 2014; 17:02:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkem01

quote:

+1.Andoidlerin ömrü rootsuz iyi bir performansla 2 yıldır dostum.İos daha uzun ömürlüdür.Ama fiyat farkını ortaya koyunca g2 derim ben

Peki iki yıldan sonra rootlasam ne gibi değişiklikler olur ve teli rootlayınca ne değişiyor
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.