Şimdi Ara

Aracınıza boya koruma yaptırıyormusunuz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar aracına boya koruma yaptıran var mı hangi markayı tavsiye edersiniz?
    Benim araç fiat linea. Bursa Birmottan Fiat oto koruma yaptırmayı düşünüyorum
    Elemanla oturduk konuştuk bana Meguaiers ürünlerini kullandıklarını aracın çok güzel olacağını vs söylediler
    Siz ne dersiniz?

• hocam şu sırlar kısa girmeden bende düşünüyorum arabam siyah renk aşırı bez çiziği var bide benzinliklerde çok sık yıkattım kostik bulaşık deterjanı vs katkılı köpüklerle boyayı çok yordum yani, ziebart diamond gloss artı halı koltuk ve vinil koruma yaptırıcam 550 tl fiyat aldım önmzdeki günlerde yaptırrım.
  • Evet yaptırıyoruz,her sene düzenli olarak Meguiars'da

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de yaptırmayı düşünüyorum.Aracımı çoğunlukla benzikliklerde yıkatıyorum iyice matlaştı araç.Bir de kılcal çizikler bayağı var.Ben Sonax'ta yaptırmayı düşünüyorum.
  • 3M de yaptırdım. Daha doğrusu servis yaptı da 3M kullanmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jdmworks -- 16 Eylül 2012; 12:57:33 >
  • sıfır aracınızı 10 sene satmadan kullanacaksanız olabilir.Firmaların boya garantisi 10 seneye kadar.

Diğer hallerde tamamen gereksiz ve para tuzağı.
  • Arabayi satin aldigimda teslim almadan yaptirmistim 3-4 ay sonra ziebartta tekrar yaptiricam ;)

• Her 2-3 ayda bir kendim meguiars boya koruma atarım. Aynı zaman diliminde siyah plastik aksamlara meguiars dash-vinil protect, haftada bir camlara meguiars glass cleaner, ayda iki ayda bir kapı contalarına slikonsuz lastik spreyi uygularım. Diğer detaylarıda aksatmam. Araç her daim fabrikasyon kondisyondadır. İç ve dış pırıl pırıl olmaz ise kullanırken rahat edemiyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: paradoks_82

Arkadaşlar aracına boya koruma yaptıran var mı hangi markayı tavsiye edersiniz?
    Benim araç fiat linea. Bursa Birmottan Fiat oto koruma yaptırmayı düşünüyorum
    Elemanla oturduk konuştuk bana Meguaiers ürünlerini kullandıklarını aracın çok güzel olacağını vs söylediler
    Siz ne dersiniz?

Meguiars yazacaktiniz sanirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: günerkanat

Her 2-3 ayda bir kendim meguiars boya koruma atarım. Aynı zaman diliminde siyah plastik aksamlara meguiars dash-vinil protect, haftada bir camlara meguiars glass cleaner, ayda iki ayda bir kapı contalarına slikonsuz lastik spreyi uygularım. Diğer detaylarıda aksatmam. Araç her daim fabrikasyon kondisyondadır. İç ve dış pırıl pırıl olmaz ise kullanırken rahat edemiyorum.

nerden alıyorsun bu meguairs ürünlerini?
  • kendim bu işi hobi olarak yapıyorum ama kendi aracıma sürekli polisaj yapmam.en son 6 sene önce yapılmıştı birde bu sene yaptım sadece düzgün yıkadım ve her sene verniği aşındırmadan dolgu yaparak koruma attım.yaptıracak arkadaşlara tavsiyem araçlarınıza ağır aşındırıcı kullandırtmayın işin çabuk bitmesi için bu işi ticarete çevirenler ağır aşındırıcı kullanıyorlar ufak tefek çiziklere çok takılmayın.normalde benim bu işi yapmam bir gün sürüyor ama sanayide vs bu işi boya koruma olarak yapanlar 2 saatte bitiriyorlar normalde temiz bir işçilikle bir kişi yapıyorsa bir gün sürer
  • slm
    yeni bir araç aldım. rengi siyah 2011 model. daha önce arabam beyazdı. siyah araçtakı sıkıntılar yoktu. birkaç çizik var. ama esas sorun fırça yada silmeye bağlı kılcal denen çizikler. ve bir yerde siyah araçta güneş lekesi olur diye okudum.
    daha önce boya koruma yaptırmadım kendimde bilmem yapamam. arabamı kendim bile yıkamam. (bundan sonra hep kendim yıkayacağım:)
    boya koruma için uygun fiyat ve en iyi performans önerisi olan var mı? sadece boya koruma düşünüyorum. şimdiden teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.