Şimdi Ara

Aracimdaki kedi cizikleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
4.514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kedilerin aracimin irzina gecmesi artik canima tak etti normal sartlarda hayvansever bir insanim aracimi bahceli evimizin otoparkina parkediyorum ustu acik park ettigim yerin bu namussuzlar geceleri sanirim aracimin ustunde halay cekiyo yoksa o ciziklerin baska aciklamasi olamaz ciddi ciddi araca elektrik verecem sonunda :) aracin on arka camlari ve kaportasi cizik icinde kaldi kaportadakiler pasta cila ile cikarda camdakilere bi cozum onerisi olan var mi ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Cam nasıl çizilmiş onu merak ettim normalde camı çizmek zordur. Pasta cila deneyin cam içinde azaltır birde cam cilası var o giderebilir.
  • bizim arabanın motor kaputunun ortasından aşağısına doğru dümdüz çizgide giden uzun bir çizik var.dört tane sıra sıra kedi patisi olduğu çok belli. siyah renk araba pisken çok gözükmüyor da daha yeni yıkattığımızda kabak gibi ortada
  • ozgur_gs_91 O kullanıcısına yanıt
    Ondan sebeb diyorum ya halay cekmisler diye :) bu cam cilasini ilk defa duyuyorum ?

• Flamethrowerla kedileri korkutun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bgnim de arac siyah kaportaya artik bakmiyorum komple pasta cila yapdiracam da camlar ister istemez ozellike gunes vurunca cok belli oluyo harita gibi yapmis nankorler

• ertug0 kullanıcısına yanıt
    Okadar da degil cuzzi bir miktar elektrik planliyorum :)

• Kediler gri rengi sever

• cam için pasta gibi aşındırıcı ürünler vardı, polisaj makinası ile atılıyordu. Ama sıkıntılı iş çünkü camı daha çok çizmek hatta görüş açısını bozmaya kadar gidebilir
  • Kedi benimde sorunum. Ne zaman başına gelsem aracın bir kedi kesin oluyor. Bazen biri daha çıkıp "nereye" der gibi bakıyor. Ne alıp veremedikleri var arabayla çözemedim.
  • Kedi savar çözüm olabilir, denemek lazım.

Aracimdaki kedi cizikleri

• Arabanin kaportasi genelde sicak oldugu icin cikiyorlar. Bide sileceklerin ordaki cikinti tam onlar icin yuva gibi seviyor namussuzlar. Bir foto cekmistim bulamadim simdi serrolar tam :) branda alabilirsiniz tek cozum arabaya

• quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Kediler gri rengi sever

Senden çok pis kıllanmaya başladım,şu avatarını değiştir artık

• kediler aracın tavanına da çıkıyor, ne varda çıkıyorlar bunlar, hayvan iç güdüsü mü
  • Hazan kullanıcısına yanıt
    Branda dusundun de zirt arabayla isim oluyor brandayla ugrasamam gibi ya yakalayip tirnaklarini kesicem yada bahceye Turkiyeden getirebilirsem ki sanmiyorum bi sivas kangali salicam yoksa ciddi ciddi deliricem :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Muratkati

Branda dusundun de zirt arabayla isim oluyor brandayla ugrasamam gibi ya yakalayip tirnaklarini kesicem yada bahceye Turkiyeden getirebilirsem ki sanmiyorum bi sivas kangali salicam yoksa ciddi ciddi deliricem :)

Hocam tirnak kesme islemi acaip sikintili bisey kedim vardi bi aralar ordan biliyorum :) ki sokak kedisi valla arabanin ustundeki ciziklerden daha beteri elinde kolunda olabilir dikkat et :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bizim arabada da kedi dolaşıyo ama sadece pati izi kalıyo, sizin ordaki kediler cazgır anlaşılan. yakalayıp, bi üniversite kampüsüne salmak lazım.
     Aracimdaki kedi cizikleri Aracimdaki kedi cizikleri Aracimdaki kedi cizikleri

• Kangali bahceye yerlestirin diyosunuz yani :)

• Mübarek hayvan gecip ustune yatiyor anliyorum da,aracin başına geldiginde sana öyle bir bakiyorki sen onun aracına biniyorsun sanki.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.